PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוקה לטיפים לבדיקת ג'ימני (כותרת נערכה, "עזרה דחופה" זה במקרה של חיים ומוות בלבד)

לי-אן
18-11-09, 18:35
אהלן חבר'ה :)
אז לאחר לקחתי בחשבון את כל עצותיכם ועשיתי קצת סקר שוק (ביטוחים טסטים וטיפולים)מחר אני הולכת לבדיקה עם ג'מיני 2006 80 אלף קילומטר (יד1 נהג יחיד) מהמם,
אבל אני חייבת קצת עזרה בנורות אזהרה אם יש לכם להמליץ לי מה לבדוק ועל מה להתעקש מאחר וזה ה 4*4 הראשון שלי...
אחרי הכל 4 שנים על הכביש הוא לא חדש אבל אחרי חודשיים של חיפושים אשמח להרגיש בטוחה בקנייה.

המון המון תודה

לי-אן

oren61
18-11-09, 19:34
אז לאחר לקחתי בחשבון את כל עצותיכם ועשיתי קצת סקר שוק (ביטוחים טסטים וטיפולים)מחר אני הולכת לבדיקה עם ג'מיני 2006 80 אלף קילומטר (יד1 נהג יחיד) מהמם,
אבל אני חייבת קצת עזרה בנורות אזהרה אם יש לכם להמליץ לי מה לבדוק ועל מה להתעקש מאחר וזה ה 4*4 הראשון שלי...
אחרי הכל 4 שנים על הכביש הוא לא חדש אבל אחרי חודשיים של חיפושים אשמח להרגיש בטוחה בקנייה.

המון המון תודה

לי-אן
מכוני הבדיקה לא יודעים לבדוק מערכות של רכב 4X4.
לדעתי את צריכה גם מוסך שמתמחה בגיפים הם יודעים מה לבדוק.

sgill
18-11-09, 19:48
לדעתי את צריכה לקחת מישהו שיעזור לך. בהתחלה עם הדברים הבסיסיים כמו בדיקת הרשיונות, מספר בעלים, שיעבודים, בעלות פרטית / חברה וכו.. ואח"כ ילווה אותך למכון הבדיקה.

כמו שנכתב מעלי, מכון הבדיקה בודק מנוע, פגיעות גוף הרכב ושלדה ועוד קצת. אין לו מושג במערכות 4X4 ובטח שלא במערכות משודרגות. בשביל זה צריך מוסך שמתמחה ב 4X4.

מאיזה איזור את? למוסכניק שלי (איזור המרכז) יש בעצמו ג'ימיני ואשמח להפנות אותך אליו.
אפשר בה"פ

בהצלחה

לי-אן
18-11-09, 20:41
לדעתי את צריכה לקחת מישהו שיעזור לך. בהתחלה עם הדברים הבסיסיים כמו בדיקת הרשיונות, מספר בעלים, שיעבודים, בעלות פרטית / חברה וכו.. ואח"כ ילווה אותך למכון הבדיקה.

כמו שנכתב מעלי, מכון הבדיקה בודק מנוע, פגיעות גוף הרכב ושלדה ועוד קצת. אין לו מושג במערכות 4X4 ובטח שלא במערכות משודרגות. בשביל זה צריך מוסך שמתמחה ב 4X4.

מאיזה איזור את? למוסכניק שלי (איזור המרכז) יש בעצמו ג'ימיני ואשמח להפנות אותך אליו.
אפשר בה"פ

בהצלחה

אני מרמת גן אני אשמח לקבל את המספר שלו

eran4x4
18-11-09, 20:43
אני מרמת גן אני אשמח לקבל את המספר שלו
יותר חשוב מאיכן הרכב למכירה?
איפוא קבעתם לבדוק אותו?

לי-אן
18-11-09, 20:48
יותר חשוב מאיכן הרכב למכירה?
איפוא קבעתם לבדוק אותו?

הרכב שייך למישהו מקיסריה אבל הוא נמכר אצל סוכן הטרייד אין שלו קבענו בדיקה מחר במ.מ.מ בני ברק...

eran4x4
18-11-09, 21:01
סוכן טרידאין = סוחר!!!

רצוי מאוד שיהיה לך נציג שלך מבין עניין ולקבוע למקום שאת בוחרת לבדוק בו את הרכב ולא איכן שמתאים לטריד-אין!

יש לך את הפרטים \ קשר לבעלים המקורי?

תשלפי אותו מהנירת דברי איתו ותשמעי ממנו ישירות את כל מה שיש לו לומר על הרכב וההיסטוריה שלו.

התפרסם כאן היום גם הרכב של יואב - זה רכב עם הסטוריה ידועה שאת יכולה לדעת בדיוק ממי את קונה אותו (מרופא! :p )

sgill
18-11-09, 22:50
לג'ימיני מהשנתונים האלה יש ביקוש טוב, אני לא רואה סיבה למכור אותו דרך סוחר. זה מצריך משנה זהירות ממך. בכל מקרה תקחי איתך מישהו שמבין.

שלחתי לך בפרטי את הפרטים של המוסך שלי.

ושוב: משנה זהירות ובדיקת כל פרט.

sgill
18-11-09, 23:00
שלחתי בפרטי וההודעה נעלמה, תיכף אנסה שוב

גיא
18-11-09, 23:34
אני רוצה לתת דיעה שונה.

אני קניתי בחיים שלי שלושה רכבים מסוחר.

פרייבט, דפקו אותי עד לעצם. מה שניקרא פתחו לי ת'שוע ... ועוד אחרי בדיקה במכון ידוע וגדול ( אז עוד לא ידעתי שהמכונים הללו זה ישרא-בלופ )
הילקס 97 - רכב דבש, עד היום לא מצאתי איפה דפקו אותי ( אם בכלל ) והרכב ניבדק רק על ידי.
והניסאן - 98 - גם סבבה של רכב, שוב. נבדק רק על ידי.

כמובן גם קניתי מפרטיים ואת חלק מהסיפורים - אתם מכירים פה ( לפחות הותיקים )

---

שורה אחרונה, זה שהוא סוחר לא אומר שהוא פושע. לפעמים לבעל הרכב יש אינטרס של לחץ זמן או חוסר זמן או כסף והוא מעדיף לתת לאדם אחר להתעסק במכירה. ( ואגב נוסף, פגשתי את הבעלים הקודם של הניסאן לא מזמן, הוא אישר את הסיפורים של הסוחר )

גם מפרטי אסור לקנות רכב לדעתי .. מסוחר יש עוד איזה ביטחון של ביטול עסקה אם מתגלה הפרה מהותית של החוזה. - זה לפחות מעוגן בחוק.

---

עוד גילוי נאות קטן, יש לי חבר סוחר רכב... גם הוא הגון והוגן אבל מתעסק רק בפרטיים.

לי-אן
19-11-09, 16:55

רק רציתי להודות לכולכם באמת שאתם חבורה של אחלה אנשים מקדישים את זמנכם לעזור כיף שיש על מי לסמוך!!

סתם לעדכון- העסקה לא יצאה לפועל אז אני עדיין מחפשת ג'ימיני 2005-2006 אשמח אם מישהו מכיר מישהו שמעוניין למכור.. אני כאן מעוניינת לרכוש.

תודה רבה רבה לכוווולללם על העצות והעזרה.

לי-אן

עמוס.מ
20-11-09, 00:49
למה לא יצאה לפועל?
אולי הסיבה יכולה ללמד אותנו משהו
עמוס

-->