PDA

צפייה בגרסה מלאה : בלם יד לא תקין

ishc
19-11-09, 17:55
אצלי הבלם יד הולך לטרנספר (טרנספר 1000) ובגדול הוא לא עוצר כלום. הבנתי שהפטנט של הבלם יד בטרנספר הוא לא כל כך יעיל. יש אפשרות לשנות ולהעביר אותו לבלמים האחוריים? או יש איזו דרך לכוון אותו שהתוף בטרנספר ינעל גלגלים אחוריים? ניסיתי לכוון ברגולאז זה לא כל כך עזר.

kruvi
19-11-09, 18:08
אצלי הבלם יד הולך לטרנספר (טרנספר 1000) ובגדול הוא לא עוצר כלום. הבנתי שהפטנט של הבלם יד בטרנספר הוא לא כל כך יעיל. יש אפשרות לשנות ולהעביר אותו לבלמים האחוריים? או יש איזו דרך לכוון אותו שהתוף בטרנספר ינעל גלגלים אחוריים? ניסיתי לכוון ברגולאז זה לא כל כך עזר.

אצלי גם יש את ה"בלם יד" בטרנספר וזה שווה לתחת ..מה גם שאם
מותכים יותר מידי זה עושה רעש בתוף.
אני גם אשמח להארה בעינין

איתי

הירשפלד יובל
19-11-09, 18:34
היתה לי בלימה חלשה בבלם יד מרכזי. קניתי נעליים חדשות ,הוחלפו ומאז מספק בלימה טובה. כמו שצוין בנסיעות בינעירוניות עם רכב עמוס שומעים לפעמים את הנעליים משפשפות את התוף ולי לפחות זה יכול להטריף את הדעת.אום מכסה תיבת הבלמים אצלי לפחות נפתח רק עם אקדח אויר וגם זה במאמץ.

ishc
20-11-09, 07:57
אצלי הנעליים לא נראות שחוקות. יש אפשרות להעביר את הבלימה לבלמים האחוריים כמו ברכב נורמלי?

מורי
20-11-09, 08:49
אצלך הסרנים רחבים ?
אם כן אין בעיה להעביר את בלם היד לסרן האחורי.

ishc
20-11-09, 13:28
סרנים צרים. אם אין אפשרות להעביר יש אפשרות לפתור את הבעיה ללא הרעש?

ishc
03-12-10, 19:20
אני מעלה את השירשור הזה מכיוון שהבעיה מעולם לא נפתרה. התוף המרכזי שיושב על הדרייב שאפט עבר שיפוץ והכבל חדש לגמרי. הידוק נוסף של הרגולאז' של התוף גורם לרעש ולקפיצות מה שאומר שהרגולאז' מכוון. זה נראה כאילו אמור להיות כיוון לכבל עצמו. בספר של היינס מופיע שירטוט של הכבל של הדגמים עם הסרנים הרחבים (בלם יד בגלגלים האחוריים). האם ישנו כיוון לכבל בלם יד עם סרנים צרים שבהם ישנו תוף מרכזי על הדרייב שאפט?

הירשפלד יובל
03-12-10, 19:42
צחי,לפני שבועיים ניגשתי לטסט.לפני הטסט פירקתי את קצה הכבל שמתחבר לידית וניסיתי לכוון/לקצר אותו לפי ההוראות של היינס. לא ניתן ממה שניסיתי.כנראה ההוראות של היינס מתיחסות לסרן רחב/נעליים אחוריות. חבר/הבעלים הקודמים נשכב מתחת לרכב ועם מברג הזיז את השיניים שמכוונות את הנעליים וכיוון אותן.הרכב עבר מכה ראשונה טסט.

נדב42
03-12-10, 22:01
הי צחי,

שלח לי מספר שלדה ואחזיר לך את השרטוטים של בלם היד באוטו שלך ...
(איזה מזל שלא רק מסמכים מדיניים דולפים לאינטרנט ... :twisted::twisted::twisted:)

נדב42
04-12-10, 22:03
המספר ששלחת לי לא עובר, שלפתי שרטוטים מדגם ישן כלשהו, מקווה שיעזרו ...

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=29278&stc=1&d=1291492924

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=29279&stc=1&d=1291492924

בהצלחה !

הירשפלד יובל
04-12-10, 23:25
נדב, מרשים איך הוצאת את השרטוט המבוקש לרכבים זקנים כמו שלנו (87). אודה לך אם תוכל להפנות אותנו לקישור / לאתר שבו ניתן למצוא את השרטוטים הנ"ל, או כל חומר אחר על ה"זקנים" שלנו.

ishc
05-12-10, 00:07
נדב תודה :)

לפי מה שאני רואה אין באמת שום כיוון לכבל? אולי אני לא יודע לקרוא את השירטוט כמו שצריך?

נדב42
05-12-10, 00:09
נדב, מרשים איך הוצאת את השרטוט המבוקש לרכבים זקנים כמו שלנו (87). אודה לך אם תוכל להפנות אותנו לקישור / לאתר שבו ניתן למצוא את השרטוטים הנ"ל, או כל חומר אחר על ה"זקנים" שלנו.

הכל כאן, בג'יפולוג שלנו ...

הראשון: http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=46081
השני: http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=46940

בשתי התוכנות אתה יכול להזין את מספר השלדה שלך ולקבל את השרטוטים והמק"טים הספציפיים (גם את מספר המנוע המקורי, אגב ...)

נדב42
05-12-10, 00:17
לפי מה שאני רואה אין באמת שום כיוון לכבל? אולי אני לא יודע לקרוא את השירטוט כמו שצריך?

אני מתבונן כמוך ולא רואה משהו ...
שאלה חשובה: כתבת שבצעת רגולג' כמו שצריך וכל מתיחה נוספת כבר מביאה למגע בנסיעה שוטפת. האם במשיכה של הידית אתה מרגיש התנגדות מיידית (מעבר לקפיץ של הידית) , או שיש לה תחום משמעותי שהיא עוד עובדת "על ריק" ?

אם יש תחום "על ריק", הייתי מחפש כיוונים בשני קצות הכבל (ידית/בלם מרכזי) ואם אין אז הייתי מאלתר שם משהו כדי לספוג את החופש בכבל. אם אין תחום כזה, הייתי מנסה להשיג את מכלול מס' 6 בשרטוט הראשון (אבל אני צריך מספר שלדה תקין בשביל לתת לך מק"ט שבטוח מתאים ...)

נדב42
05-12-10, 00:19
אגב, מכשירי תנועה משתמשים באותן תוכנות, אבל יש להם גם מאגר שלהם שמתרגם מספר רישוי למספר שלדה ...

GodsFather
05-12-10, 06:51
המאגר של מכשירי תנועה הוא היצרן ששולח דיסק עדכון כל חודש :roll:

נדב42
05-12-10, 07:42
המאגר של מכשירי תנועה הוא היצרן ששולח דיסק עדכון כל חודש :roll:

אנחנו נסתפק בשלב זה בעדכון מ- 2009, אני מניח שזה יספק עבור סמוראי '87 ...
(חוצמזה, תמיד אפשר לפנות למחסן של מכשירי תנועה, הם משתפים פעולה וידידותיים יחסית ...)

-->