PDA

צפייה בגרסה מלאה : אנחנו על המפה ! - לוס אנג'לס - באחה.

גיא
22-11-09, 09:38
http://hnn.co.il/gallery8880.html

מובא מאתר HNN

tzagi
23-11-09, 05:42
הכל טוב ויפה,
אבל כמה שאלות:
מה הקשר בין באהה מקסיקו ולוס אנגלס? ולמה הדגשת את זה בכותרת?
מה הקשר בין הבאגי האדום החסר מנוע לשאר התמונות?

אגב, התגובות שמה מדהימות מטמטום...

גיא
23-11-09, 07:10
מאיפה לי לדעת ?
זה מה שכתבו שם ...

למה אתה קטנוני :) ?

tzagi
23-11-09, 07:17
למה אתה קטנוני :) ?

כי אני יכול

דבר אחד לכתבים "אנטלגנטים" לכתוב שטויות ולצלם דברים שאין להם מושג בהם,
אני אישית, מצפה פה לרמה יותר גבוהה, סתם דברים כמו....עובדות, דיוק....אמת....יודע, מונחים לא מובנים לרבים.

nati4x4
23-11-09, 13:26
כי אני יכול

דבר אחד לכתבים "אנטלגנטים" לכתוב שטויות ולצלם דברים שאין להם מושג בהם,
אני אישית, מצפה פה לרמה יותר גבוהה, סתם דברים כמו....עובדות, דיוק....אמת....יודע, מונחים לא מובנים לרבים.

אני מציע שתעריך את זה שפורסמו תמונות וטיפה מלל,מה שלא קרה באף אתר מוטורי ישראלי.

האתר הנ"ל , הינו אתר שמורכב ממתנדבים - דתיים רובם אם לא כולם שנועד במקור להעלות תמונות בזמן אמת מאתרי פיגועים ותאונות שהמתנדבים רצים להגיש בהם עזרה ראשונה -שוב,בהתנדבות מלאה.
אני חושב שעצם העובדה שהם מפרסמים תמונות כאלה עדיפה על ה"שטויות" שהם כותבים שם.

אולי תעשה מעשה בעצמך ותכתוב למשל על העובדה שיובל שרון הגיע רביעי בקטגוריית טרקטורונים מקצועי,ובגלל העובדה שהשותף שלו,תומר וולף,התרסק עשר דקות מהזינוק וגרם ליובל לרכב לבד את 28 השעות הבאות עד לסיום גם העניקו לו מקום ראשון כ"איירון מן".

נתי

גיא
23-11-09, 16:54
ההממ ... כן !
בדיוק !

:)

טל זהר
23-11-09, 17:43
אני מציע שתעריך את זה שפורסמו תמונות וטיפה מלל,מה שלא קרה באף אתר מוטורי ישראלי.

אולי תעשה מעשה בעצמך ותכתוב למשל על העובדה שיובל שרון הגיע רביעי בקטגוריית טרקטורונים מקצועי,ובגלל העובדה שהשותף שלו,תומר וולף,התרסק עשר דקות מהזינוק וגרם ליובל לרכב לבד את 28 השעות הבאות עד לסיום גם העניקו לו מקום ראשון כ"איירון מן".

נתי

יש לי הרגשה מוזרה של סתירה קלה בין שני הציטוטים שלך.

כמובן שההרגשה שלי מיותרת אם את המידע בציטוט השני לא קיבלת מהידיעה הבאה (http://www.fullgaz.co.il/xpages/article.php?i=47121)...

tzagi
23-11-09, 19:22
הבנתי את הראש.....
כשאין ציפור שיר, כל תחת זמיר.
וזה בסדר כל עד אתה מוכן לקבל לעצמך שאכות ירודה וחובבנית היא עדיפה על כלום ואתה .....מרוצה מזה.

כל מה שניסיתי לציין, שלכתב אין מושג מי נגד מי, ומי שצילם, או הוסיף תמונות, אין לו מושג מה הוא צירף שם
הבאגי האדום לא שייך לכתבה, או לישראלים.
איך יודעים? פשוט.
נהוג לכתוב את שמות הנהג והצוות על הדלתות. הניחוש שלי, שהיה צריך למלא מקום.

asafk
23-11-09, 23:02
וקודם כל - הישג אדיר ליובל שרון! (וגם לתומר). ברכות!
וכל הכבוד לפולגז על העדכון בזמן. גם אנחנו נפרגן בדף הראשי... אבל באיחור אופנתי...

אסף.

גיא
24-11-09, 00:20
יוסף, האטרקציה .. זה מה שחשוב. ותמונה של מפלצת שטח אימתנית עושה את העבודה ...

סקס מוכר !!

-->