PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על דיפ אחורי.

עמיקם
06-04-03, 23:42
בהנחה שהיוק נמצא אנכית לדיפ,כלומר הברגים למעלה ולמטה,כמה משחק צריך להיות ימינה או שמאלה האם זה נמדד במעלות?
נ.ב הדיפ עם נעילת נו סליפ.
האם יש הבדל בין דיפ נעול או פתוח בכל הנוגע לשאלה.

חנן-ג'יפולוג
06-04-03, 23:52
יש שם לא מעט משחק, בגלל חופשים מצטברים ברינג-פיניון, סטליטים, סייד גירס וציריות. זה קיצוני במיוחד עם נעילות אוטומטיות, שם זה יכול להגיע עד רבע סיבוב דרייבשפט.
LSD אמורה לתפקד כדיפ' רגיל מההיבט הזה. אל תתפלא אם תגיע לשמינית סיבוב דרייבשפט חופש.

עמיקם
07-04-03, 11:19
הסיבה לשאלה היא בכל פעם שאני עוזב את הגז בפתאומיות נישמעת נקישה מכיוון הדיפ, והייתי רוצה לדעת איזה חלק מקבל שם את המכה.מה עוצר את הדרייב שאפט
האם הנעילה ?
תודה מראש
עמי

חנן-ג'יפולוג
07-04-03, 11:44
אם זו לא נעילה אוט' אז היא עובדת כמו דיפ' רגיל לצורך העניין, והמכה שאתה מרגיש זה הצטברות של כל החופשים שמניתי קודם.
אלא אם כן יש משהו לא תקין, שבור או עם בלאי גדול מדי וזה החופש אתה מרגיש, קשה לומר על בסיס התכתבות.

חנן-ג'יפולוג
07-04-03, 11:46
אגב, על איזה רכב מדובר ואיזה סוג דיפ' LSD? זה אומנם פורום CJ אבל נדיר שיש בCJ בישראל דיפ' LSD ולכן אני שואל.

ניר ל
07-04-03, 16:53
חנן, הוא כתב נו-סליפ (נעילה 100%)

חנן-ג'יפולוג
07-04-03, 17:06
סליחה, לא שמתי לב.
עמיקם, החופש כנראה נובע בעיקר מהנעילה. כמו שכתבתי: נעילות אוטומטיות ניחנות בהמון חופש.

עמיקם
07-04-03, 18:52
קודם כל תודה על התשובות.
שנית הייתי מציע שבפרופיל ירשם סוג האוטו על מנת שנדע על מה מדברים.
ועוד דבר ,בטריפ אני תחת השם עמי אבל פה כנראה שאחרתי. :(

מימו
13-04-03, 15:41
בהמשך לשאלתו של עמיקם,
גם אני מרגיש את המכה בעזיבת הגז לא משנה כמה עדין אני משתדל להיות.

את הצלבים עצמם עוד לא הצלחתי לשבור אבל כבר פעמיים נשברו לי הברגים בתוך היוק + כיפוף של התופסן U שמחבר את הצלבים ליוק והדרישפט צנח לו תוך התפזרות ניכרת של מרכיבי המיסבים :) .

התקנתי לוקרייט מאחורה ומאז ראיתי שיש להשגיח על הברגים של היוק / צלב שלא ישתחררו להם :(

האם זו הסיבה לשבירות ? פעם קראתי איפהשהו שצלבים ישנים חוברו בברגי U. נשמע לי רעיון הרבה יותר טוב. האם ניתן להשיג כאילו ? אם משהו כבר עבד טוב למה להזיז ?

מאיר

נמרוד
13-04-03, 15:45
מימו - במיוחד בשבילך...
http://www.jeepolog.com/jp_archive/jplg_stories_Ujoint_fix.html

מימו
13-04-03, 21:00
עכשיו נזכרתי היכן קראתי את זה ... :lol:

תודה רבה נמרוד

-->