PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חשמלאי לסופה בירושלים

ינון
24-11-09, 12:21
החלפתי את מנוע הסופה לאחר (מנוע שעבד אצל חבר והיה תקין) ולצערי אצלי הוא לא עובד כראוי.
כפי הנראה לפי ספירת הקודים מקור הבעייה בחיישנים (TPS למדא ועוד).
הדברים באים ליידי ביטוי בבקפפייר וקטיעות של הרכב, לעיתים אינו עובר 3000 סל"ד.

בקיצור הרכב אינו יכול לצאת את גבולות עיר הקודש ואני קצתי בעבודה לא מקצועית ומחפש איש מקצוען באנטומיה של מערכת העצבים של הסופה ואלי גם שלי.
ינון:confused:

whisky
24-11-09, 12:38
שלחתי לך ה"פ מקווה שהוא יוכל לעזור לך, בחור עם ראש על הכתפיים ומאוד נחמד. אני לא מפרסם את שמו בגלל הקירבה שציינתי בה"פ, אם תזכה בטיפול טוב תוכל להמליץ עליו אתה, אם לא, גם את זה תוכל לפרסם כאן, אני מנוע ממניעים אישיים.

whisky

ינון
24-11-09, 13:11
שלחתי לך ה"פ מקווה שהוא יוכל לעזור לך, בחור עם ראש על הכתפיים ומאוד נחמד. אני לא מפרסם את שמו בגלל הקירבה שציינתי בה"פ, אם תזכה בטיפול טוב תוכל להמליץ עליו אתה, אם לא, גם את זה תוכל לפרסם כאן, אני מנוע ממניעים אישיים.

whisky
תודה אני אתקשר

אסף טננבאום
25-11-09, 09:29
החלפתי את מנוע הסופה לאחר (מנוע שעבד אצל חבר והיה תקין) ולצערי אצלי הוא לא עובד כראוי.
כפי הנראה לפי ספירת הקודים מקור הבעייה בחיישנים (TPS למדא ועוד).
הדברים באים ליידי ביטוי בבקפפייר וקטיעות של הרכב, לעיתים אינו עובר 3000 סל"ד.
ינון:confused:

לפני שאתה רץ לחשמלאי, קח ספריי מגעים/ספריי קרבורטורים/דבליו-די 40, פרק את הקונקטור של המד מהירות שמתחבר לזנב של הטרנספר נקה אותו ובדוק אם הבעיה ממשיכה.

ללא קשר, לפי ריבוי התקלות שמופיעות לך, כדאי לך לאפס את הזיכרון של התקלות ע"י ניתוק המצבר לדקה, ואחרי זה לבדוק איזה קודי תקלות מופיעים מחדש - ורק אליהם להתייחס.

מיי טו סנטס

ינון
25-11-09, 15:01
שלום אסף
הרכב עבר החלפת מנוע והמצבר נותק ואף ניתקתי את חיישן המהירות.
כפי הנראה הבעייה היא חשמלית וקשורה לצילינדר ה6 (אינג'קטור, מחשב, דיסטריבוטור ושו'ת).
בכל אופן הגיע הזמן שבעל מקצוע יבדוק את האוטו ויעבור עליו.
אגב מישהו מכיר את מוסך שלום דיין בירושלים (מורשה גיפ קרייזלר ושו'ת)או מומי אסייג האם הם גם מתעסקים בחשמל? חשוב לי מקום אמין (זול=יקר אולי יקר=אמין)

ינון
30-11-09, 19:09
ובא לינון גואל בשם יואל ממוסך סטרט בראשון
הבעייה הייתה סתימת מזרק 6 ברכב ונפתרה תוך כשעתיים מכניסת הרכב למוסך לא כולל הקפה.
בקיצור איש מקצוע מומלץ

-->