PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפות ברשת לסימון מסלולים !

דידין
25-11-09, 08:17
לצערי , במפת עמוד ענן קשה מאוד לסמן מסלולים *( הכוונה לא לקבצי TWL אלא "סתם" לתיכנון מסלול עם דגשים שונים) וזאת בגלל ריבוי הנקודות הכחולות , שחלקן לא רלבנטיות כלל (דוגמא- מישהו ציין באיזור טבעון בית מטבחיים ישן-שאינו פעיל) או סימוני מסלולים בצבעים שונים (לרוכבי אופניים ,אופנועים, ג'יפם וכו..)

האם מישהוא מכיר אתר מפות 1 ל 50 אלף נקייה ללא כל אותם סימונים ? (מפת נביגייד קשה לשימוש בגלל איכות הצריבה ועודף האינפורמציה שיש בה.)

* את הנקודות אני אקבע "אד-הוק" לאותו מסלול בלבד, לאחר הורדת המפה כתמונת קובץ.

בתודה
דוד

PW
25-11-09, 09:02
לצערי , במפת עמוד ענן קשה מאוד לסמן מסלולים *( הכוונה לא לקבצי TWL אלא "סתם" לתיכנון מסלול עם דגשים שונים) וזאת בגלל ריבוי הנקודות הכחולות , שחלקן לא רלבנטיות כלל (דוגמא- מישהו ציין באיזור טבעון בית מטבחיים ישן-שאינו פעיל) או סימוני מסלולים בצבעים שונים (לרוכבי אופניים ,אופנועים, ג'יפם וכו..)

האם מישהוא מכיר אתר מפות 1 ל 50 אלף נקייה ללא כל אותם סימונים ? (מפת נביגייד קשה לשימוש בגלל איכות הצריבה ועודף האינפורמציה שיש בה.)

* את הנקודות אני אקבע "אד-הוק" לאותו מסלול בלבד, לאחר הורדת המפה כתמונת קובץ.

בתודה
דוד
יקירי:
אני אלמד אותך קונץ (ובעיברית: "טריק") כיצד עושים זאת נכון:
בשורת התפריט למעלה לחץ עם הסמן על "שכבות". יפתח חלון המכיל שלוש שכבות (נקודות עניין, עדכוני מוקד טבע, שבילים מסומנים ואופשרות של "הצג הכל"). נקה ע"י לחיצה את כל שלושת השדות הללו - וקיבלת מפה "לבנה" נקיה וצחה.
קפיש?

אדר_ק
25-11-09, 09:05
צודק. תגובתי מתייחסת לאתר החינמי של עמוד ענן ברשת (לא מכיר היתר).

בסרגל הכלים העליון, ישנה פונקצית "שכבות" ובה האפשרות להדליק\לכבות התוספות.

אדר

נ.ב בצורה זו אני מעלים את "הדוקר הסדרתי", ירון טיילור :roll:

אדר_ק
25-11-09, 09:07
פעם אחת, נניח ברבעון, תן לענות וצאת גיבור

אדר

דידין
25-11-09, 20:43
וואלה איזה "קונץ" למדתי
תודה רבה מקרב לב

erezgur
26-11-09, 11:00
ואני אוסיף
1. לעיתים שימוש בזום כדי להתמקד בתא שטח קטן תורם לתיקון הבעייה שהעלת - ה"עיגולים הכחולים" נשארים קטנים ומפריעים פחות לצפות בתא השטח.

2. אפשר ואפילו מומלץ - ראית נקודות עניין שגויות / מיותרות / כוללות מידע שגוי או לא רלוונטי / ממוקמות לא נכון וכו' - השתמש באפשרויות העריכה ואפילו המחיקה (יש לא מעט נקודות המתארות מסלול פרטי שערך הדוקר ואין להן שום תועלת לציבור). אתר עמוד ענן הוא למעשה "ויקיפדיה גאוגרפית" בה המידע הכולל נבנה מפריטי מידע הנתרמים ע"י הקהיליה, אבל צריך גם מדי פעם לערוך, לתקן ואפילו למחוק.

ארז

-->