PDA

צפייה בגרסה מלאה : הדפסת ספר טיפולים לסופה

מימו
21-07-04, 11:32
שלום לכולם

יש לי קרוב משפחה בעל בית דפוס. האם מישהו מעוניין בספר הטיפולים של הסופה המופיע באתר (לינק מצורף) מודפס (שני צידי דף כרוך עם ספירלה ככל הנראה מחולק ל-2 או 3 חוברות עקב ריבוי הדפים) בעלות משוערת של כ- 250 ש"ח +/- ?
הדפסת עותק בודד תעלה כ- 280 ש"ח ואני מניח שהכמות תוריד את המחיר.
אני יודע שניתן לקרוא מהקובץ ישירות או להדפיס פרקים ספציפיים אבל לא נוח לי ... :shock:

http://www.jeepolog.com/download/storm.pdf

מאיר

אדי
21-07-04, 11:47
מאיר,

אני לא מעוניין לפגוע בפרנסתו של קרוב המשפחה, אבל זה לא מסובך להדפיס ולכרוך את הספר. ליד אוניברסיטאות יש בדרך כלל חנויות שמתעסקות בצילומים/הדפסות בכמויות. הדפסה עולה משהו כמו 15 אג' לעמוד וכריכה עוד כמה שקלים. אני מניח שהדפסה וכריכה של הספר של הסופה תעלה משהו באזור ה-150 ש"ח.

אדי

קיד
21-07-04, 20:59
הספר אשר באתר זה אינו מושלם!
זהו הספר בגירסתו הצבאית, מוגבל לדרג 1+2. במחיר שהצעת, שווה כבר לצלם את הספר המקורי, או לחילופין את הגרסה המשמשת במוסכי "מכשירי תנועה".
מבלי לפגוע בפרסם הספר (יוזמה ברוכה) חלילה.
קיד.

skhaikin
21-07-04, 23:22
אם כבר מדברים על הספר... בהרבה טיפולים שמתוארים שם, משתמשים בכל מיני כלים יעודיים (חולצים, מפתחות וכו') וזה השאיר אותי די מבואס, אז שאלתי היא איזה כלים מיוחדים כדאי להשיג ואיפה, ואיזה עבודות ניתן לבצע בעזרת כלים "רגילים" כגון אלה המופיעים ברשימה בכתבה על ארגז כלים באתר ?

קיד
23-07-04, 01:15
, אז שאלתי היא איזה כלים מיוחדים כדאי להשיג ואיפה, ואיזה עבודות ניתן לבצע בעזרת כלים "רגילים" כגון אלה המופיעים ברשימה בכתבה על ארגז כלים באתר ?
בוא ננסה לסדר את הדברים לפי סוג השרות (SERVICE).
בהנחה שמדובר על טיפול סיכה מורחב, ולא מדובר על תיקונים.
כל שאתה זקוק זה סט מפתחות "רינג" אינטשים ממידה 5/16" עד מידה 15/16" וסט בוקסות אינטשי ממידה ½" עד מידה 1+1/4". בוקסה עמוקה לפירוק מצתים 5/8" אם אני זוכר נכון.
כלים אלו יספקו את כל צרכי הסיכה כולל פרוק משאבת מים. במידה וחוסכים את עלות מפתח המסננים, אזי את מסנן השמן ניתן לפתוח ע"י החדרת מברג ארוך דרך דופן המסנן (זהירות! לא להחדיר קרוב לבלוק).

כלים מועטים אלה, יספקו את מרבית הפעולות הבסיסיות. שווה להשקיע במד מומנט טוב. זה חוסך את כאב הראש שנגרם, אחרי שקרעת את ההברגה של מגופת הריקון של המנוע.
לדעתי מדובר על סביבות 600 ₪ בתור התחלה, בהנחה שפטיש ומברגים יש לכל גבר בבית.

פריט חשוב יותר הוא מגרזת יד טובה עם צינור גמיש, ובנוסף מחט לגירוז צלבים.

לתיקוני חשמל, יש להצטייד בכל הכלים הרלוונטים: רב מודד, מלחם, קטר איכותי, מכווץ "שרינקים". אני באופן אישי מתקן כל חיבור חשמל לקוי ע"י הלחמה. עקב קורוזיה גלוונית, כל חוטי ה(+) במערכת זרם ישר יסבלו מקורוזיה, ולכן אני נמנע מחיבורי לחיצה.
בברכה,
קיד.

-->