PDA

צפייה בגרסה מלאה : נ.צ הג'יפ ע"ג צג ה GPS נעלם ֱ

דידין
28-11-09, 22:32
שלום רב
יש לי GPS מיו 350 ואני משתמש בתוכנת עמוד ענן (שרכשתי בתשלום מלא) לניווט.
בניווט האחרון שמתי לב שנקודת ציון הרכב (הנקודה הכחולה שנמצאת בצלב ) , זזה ממקומה באמצע המסך לפינה הימנית עליונה של צג המכשיר (ולפעמים גם נעלמת).
מה התקלה ואיך אפשר לתקנה שהנקודה תמיד תהייה במרכז ?(ורק המפה תנוע בהתאם להתקדמות הרכב) ?

בתודה דוד

meir alony
28-11-09, 22:57
בסרגל הימני לחץ על מירכוז

מאיר

Micha
29-11-09, 21:25
במצב שבו הנקודה לא ממורכזת, יש בצד שמאל למעלה ציור של מנעול תלייה- פתוח.
לחיצה עליו, "תנעל" את הרכב המרכז המפה.

דידין
02-12-09, 07:19
בסרגל הימני לחץ על מירכוז

מאיר

מאיר שלום
ל איזה לחצן בדיוק ?
נ.ב מתי מצטרף אלינו עם צ' ?

דידין
02-12-09, 07:24
במצב שבו הנקודה לא ממורכזת, יש בצד שמאל למעלה ציור של מנעול תלייה- פתוח.
לחיצה עליו, "תנעל" את הרכב המרכז המפה.

תודה מיכה (גם אני במקור מאבן יהודה)
אם אני "סוגר" את המנעול האם ה gps לא מפסיק לעבוד ?

שאלה נוספת, לפעמים לוקח המון זמן (ולפעמים כלל לא) שלעמוד ענן יש קליטת לווינים*. יש לי גם תוכנת נוויגייד (ברשיון) והיא קולטת לווינים מיד (על אותו pda)

* מתייאש ומחליף ךנווגייד !

meir alony
02-12-09, 14:16
מאיר שלום
ל איזה לחצן בדיוק ?
נ.ב מתי מצטרף אלינו עם צ' ?

היי דוד

לחצן המירכוז הוא לחצן המנעול כמו שמיכה כתב, אם תלחץ על הלחצן והמנעול יהיה סגור תראה את מיקומך, באתר עמוד ענן יש סימונים שונים.

אשמח להצטרף אליך שוב תארגן טיול ואני מגיע, עם צביקה.

מאיר

erezgur
02-12-09, 14:21
דידין,

המנעול = נועל את הרכב במרכז המפה, כלומר המפה נעה כך שהרכב במרכזה כפי שציין מיכה.
ממליץ לך בחום לקרוא שוב אתהמדריך למשתמש - חוברת קצרה יחסית שאני בטוח שתסייע לך לגלות עוד דברים שאולי אינך מכיר (נמצאת גם באתר עמוד ענן תחת תפריט העזרה - http://amudanan.co.il/downloads/manual-v1-0307.pdf )

איטיות בקליטת לווינים - לאחר תקופה ממושכת של אי שימוש במקלט ה- GPS, זה בהחלט סביר שבפעם הראשונה שתפעיל אותו תחלופנה דקות ארוכות עד שיתקבל ה- FIX. לאחר מכן אתה לא אמור להבחין באיטיות שכזו בהפעלות רצופות. קשה לי להאמין שישנם הבדלים משמעותיים בין תוכנות הניווט (כולן עובדות עם אותם נתונים המגיעים מאותו המקלט, יכול להיות רק הבדל קטן בהחלטה מתי הנתונם יציבים ומדוייקים מספיק להצגת המיקום בתוכנה). כדי לשפר נקודה זו - הקפד להציב את המכשיר חשוף לשמיים לא הפרעות (גגות, שטח עירוני עם בנייה גבוהה, צמחייה גבוהה וכו- עשויים להאט את התהליך). נסה להפעיל את המכשיר מספר דקות לפני שאתה צריך אותו - בנסיעה מנהלתית או אפילו בעת ההעמסת הרכב לפני היציאה (אפילו הפעלתו יום לפני הנסיעה עד לקבלת המיקום - תקצר את זמן ההמתנה).

בהצלחה,
ארז

-->