PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש המלצה על מוסך לפאג'רו בתל אביב

יואב פולס
28-11-09, 22:38
שלום,
בעוד ימים ספורים ינחת ברשותי פאג'רו 2500 ידני 97. הרכב חייב לעבור טיפול מקיף - החלפת כל השמנים (מנוע, גיר, תיבת העברה, סרנים) ופילטרים. כמו-כן בדיקת הרכב ביסודיות, הרכב לא טופל בתקופה האחרונה, לא יודע לי מתי עבר טיימינג, וכד'.
מחפש המלצה על מוסך, מורשה או לא מורשה - חשוב שהיה אמין ומקצועי עם זאת כזה שלא מחייב פגישה קודם עם בנק למשכנתאות.
אם המוסך טוב ומוצלח, אשמח למערכת יחסים ארוכה...
יואב

אפי מאגנום
28-11-09, 23:29
מזל טוב
שיהייה בהצלחה עם המעבר מאנגליה ליפנית :D

רפי לין
29-11-09, 08:38
יש לך ליד הבית את המוסך מורשה מיצובישי, "מוסך סגנון" שברח' המסגר 1 א.ת ישן נוה מגן רמת השרון
(מאחורי המשטרה), טל' 03-5496655 לאיציק.
אתרם הנו www.m-signon.dpages.co.il
בברכה - רפי לין

יואב פולס
29-11-09, 09:36
רפי תודה.
אני מעט "חושש" מהמחירים של המוסכים המורשים, ומאמין שברכב יחסית פשוט משנת 97' ניתן בהחלט לטפל גם במוסכים כלליים טובים. פניתי לסגנון לקבל הצעת מחיר לדברים שאני יודע שצריך, השאלה היא אם מישהו יכול להמליץ על מוסכים אחרים "כלליים", נוסף לאפ"ק המוכר והטוב.
יואב

savyon
29-11-09, 11:05
רפי,
מה עם מוסך מוטורוני?
גם הוא יושב קרוב מאוד למסגר וגםהוא מורשה מיצובישי.

חיפוש בדפי זהב/גוגל/ספר טלפונים כל אחד יכול אבל הבן אדם ביקש המלצה על מוסך, הווה אומר מישהו שמכיר את המוסך, מרוצה או לא מרוצה מהמוסך לא סתם שם כתובת וטלפון.

סביון

באז
29-11-09, 11:39
רפי תודה.
אני מעט "חושש" מהמחירים של המוסכים המורשים, ומאמין שברכב יחסית פשוט משנת 97' ניתן בהחלט לטפל גם במוסכים כלליים טובים. פניתי לסגנון לקבל הצעת מחיר לדברים שאני יודע שצריך, השאלה היא אם מישהו יכול להמליץ על מוסכים אחרים "כלליים", נוסף לאפ"ק המוכר והטוב.
יואב

גם אני חשבתי כמוך ולמרות שבמוסך המרכזי המחירים גבוהים יותר ב-30% עדיף ללכת למוסך המרכזי יש יותר נסיון ,מי שלא מכיר את הרכב פיקס יגרום נזק או יגרום לתקלה אחרת ,
אפילו כאשר מדובר בהחלפת שמנים וגירוז ,אני לצערי למדתי בדרך הקשה .

sgill
29-11-09, 11:40
סביון,

כנראה שאתה לא מכיר את רפי.

להכיר מוסכים זה המקצוע שלו....

תעשה גוגל על רפי לין תבין :D

לי רפי עזר יותר מפעם אחת דרך אתרי רכב שונים

רפי לין
29-11-09, 13:13
אכן, "מוסך מוטורוני" נחשב למוסך מקצועי וטוב ושגם מכיר ועוסק הרבה ברכבי השטח של מיצובישי.
בברכה - רפי לין

savyon
29-11-09, 13:39
מכיר גם מכיר!!!

-->