PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'אנטים לטנדר טאטא

חן פרחי
21-07-04, 18:06
אילו חישוקים+צמיגים יכולים להתאים לטאטא שלי?שמתי לב שיש רק 5 ברגים בגלגל.חוץ מזה,אגב,האוטו אחלה!

אדי
21-07-04, 20:37
עד כמה שאני יודע מעגל החלוקה של הטאטא יחודי, כך שזה לא הולך להיות סיפור פשוט למצוא ג'נטים שיתאימו ...

חן פרחי
22-07-04, 20:51
יש סיכוי שחישוקים של ג'יפ סופה יתאימו?מעגל החלוקה שלהם נראה דומה מאד,אם לא זהה.

אדי
22-07-04, 23:50
אמר לי בחור ששיפר טאטא ובין היתר בנה ספייסרים כדי להתאים את מעגל החלוקה של הטאטא לזה של הסיקס שהוא לא מצא ג'נטים מתאימים ולכן בנה ספייסרים על מנת להתאים ג'נטים של סיקס לטאטא.

בכל מקרה, קוטר מעגל החלוקה של סופה הוא 4.5", 5 חורים. של סיקס 5.5" אם אני לא טועה. תמדוד ותראה.

מה עוד יכול להתאים? אולי מעגל חלוקה של לנדרובר? אולי של דיסקברי TD5 (שמעתי ששונה משל הקודמים, זה נכון?)?

עוד רעיון, חיים רכס (שנעלם בזמן האחרון ...) התאים ג'נטים של היילקס לוואז ע"י חיתוך ליבת הג'נט וריתוך ליבת הג'נט המקורי של הוואז במקומה. כאן צריכים לתאוג לריתוך טוב ולאיזון.

אדי

תומר א.
23-07-04, 02:29
אין כמו טאטא.
ברצינות כלום לא מתאים סיקס-קטן, דיפנדר- גדול. במיפרם ראיתי כמה שהחליפו
אבל צריך לשלוח לשם את השב"כ בשביל שיפתחו את הפה.
אני משער שאדי מדבר על ערן והוא אכן עשה מתאמים לג'נטים של סיקס שהוציאו
את הגלגל כ 6 ס"מ החוצה.
רק קנית וכבר מחליף ג'נטים, בודי ליפט כבר יש?

חן פרחי
23-07-04, 07:33
לבנות ספייסרים אין לי בעייה,יש לי מחרטה וכרסומת בעסק.האמת שהטאטא שלי מצויידת כעת בצמיגי ברידג'סטון"דזרט דואלר"חדשים למדי,רק שחסרות לי הטאסות,והחישוקים המקוריים די מכוערים...הפרוייקט הראשון שלי באוטו הוא בניית מושב אחורי נורמלי,כך שמבוגרים שיושבים בו חצי שעה לא יזדקקו לכירופרקטור...אני יוותר כליל על המושב האחורי,וייבנה משהו חדש לחלוטין.האוטו עבר"יישור קו"יסודי ביותר,בהוצאה נמוכה,יחסית.מה שיצא מהמסנן אוויר,ארגז חול...הוספתי תוסף מיוחד לסולר,והאוטו סוחב נהדר כעת,ואין לו שום בעייה לבייש ברמזור טנדרים שעולים פי 5 ממנו!

גיא
23-07-04, 11:55
לא שייך לג'נטים אבל הייתי מציע לך לקחת איתך זוג תפוחי היגוי ספייר באוטו.

מתברר שזה גם רק "דומה" לקינג ..אבל לא בדיוק .... וחבל לתקוע את הטיול על זה.

-->