PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה מילים טובות על ביטוח ישיר

sherifon
30-11-09, 20:15
מי אמר שאי אפשר להסתדר בלי סוכן ביטוח ?!כלקוח של ביטוח ישיר עם 4 רכבים , עד היום הייתי מרוצה מאיכות השירות,ובמיוחד מהמחיר .מסתבר שמהיום יש לי סיבה גם לשבח אותם בשל היציאה מהקופסה :מצורף קישור לכתבה על "ועדת ערר" של מבוטחים שבמקרה שלהם , חסר כיסוי ביטוחי למקרה שקרה להם , (אני מקווה שאני מדייק ) .צוות הוועדה מורכב ממבוטחים שאין להם אינטרס בוועדה ,הדיונים נעשים בשמות חסויים ...מעניין! http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3812734,00.html"יקפצו" עכשיו סוכני הביטוח ויגידו מה שיגידו .חברה ,אני חושב שגם לכם מגיע להתפרנס בכבוד .תחרות הוגנת ,בה הלקוח הוא המרוויח הגדול, זה דבר מבורך! גילוי נאות :אני מבוטח שלהם עם 4 רכבים ,מרוצה עד היום ומהיום עוד יותר ,חוץ מזה אין לי דוד או דודה או מישהוא שעלול להרוויח מהפרסום החיובי, מה גם שאין לי מניות שלהם או כל אינטרס סמוי אחר.

sherifon
30-11-09, 20:19
עורך ההודעות לא מאפשר לי פיסוק ורווח בין מישפטים.

חן דן
30-11-09, 20:55
הם מבטחים סמוראי?

yoez
02-12-09, 14:52
הם מבטחים סמוראי?

כן.. אני מבוטח שם

barak4*4
04-12-09, 06:42
נו יופי, אז לך הייתה חוויה חיובית עם החברה הנ"ל.:-?
אתה רץ לספר לחבר'ה, ללא שום אינטרס?
אמרת שכן, אז נאמין, אבל אם באמת אין לך שום אינטרס, תמשיך לקרוא.

מעניין מה יקרה אם כל אחד שחווה "התנסות" עם ביטוח ישיר או כל אחת מהחברות הגדולות כמו AIG תשעה מליון וכו', יעלה את חוויותיו.
העובדה היא, בסופו של יום, כשאתה באמת זקוק לכיסוי הביטוחי עליו שילמת במיטב כספך, העניינים לא כל כך וורודים בתאגידים הגדולים.

למזלי, מהמעט בינה שנמצאת בקודקודי, מעולם לא ביטחתי עם אף אחת מהחברות הגדולות, אלו "ללא סוכנים".
כמה חברים ביטחו, חברה טובה אחת אפילו עבדה במחלקת תביעות של אחת החברות הנ"ל.

מה אומר לך? לא משלמים.
טוב, זו קצת הגזמה, בסוף, בחלק מהמקרים משלמים, אבל זה רק אחרי שהוציאו לך את כל הדמעות וגם את המעיים.

אני לא מעוניין לדבר עם בחורה בת 17.5 לפני גיוס שעובדת במוקד הטלפוני של החברה.
אני לא מעוניין לדבר עם ברנש בן 22, שזה עתה השתחרר וחוסך כסף לטיול במזרח תוך כדי עבודה במוקד.
האמת, אני גם לא מעוניין לדבר עם אחראי המשמרת שלהם (להלן "המנהל") בן ה-25, שכבר עובד במוקד 4 שנים.

אני מעוניין לדבר עם איש ביטוח, יותר נכון סוכן ביטוח מורשה, גם אם זה יעלה לי כמה גרושים יותר.

היו לי סוכני ביטוח לא מוצלחים בעבר, היו גם כמה מצויינים, איתם אני עובד עד היום, אבל בסופו של יום, היה לי עם לדבר, היה לי שגריר, שייצג אותי מול חברת הביטוח.

תמשיך לבטח "ישיר" או בכל אופן אחר שגורם לך לחשוב ש"חסכת כסף", אני רק מאחל לך, שלא תצטרך להתמודד עם תביעה אמיתית.

ניר.א
04-12-09, 16:45
אני לשמחתי מבוטח דרך סוכן
השכן /חבר שלי לעומת זאת ביטח את המאזדה לנטיס מודל 97 שקנה בביטוח ישיר.
כשהסופה שלי נגנבה עברו בדיוק 35 ימים והכסף מהביטוח נחת בחשבון הבנק שלי!
בערך באותו הזמן השכן שלי חזר מעבודתו ,ירד בתחנת הרכבת ביבנה ולהפתעתו גילה שגם
רכבים ישנים נגנבים! כעבור כ3 חודשים שוחחנו ולהפתעתי גיליתי שאחרי 3 חודשים הוא עדיין
לא קיבל מהם כסף והם מושכים אותו ומשכים ומושכים......
אז יש ויש......
דרך אגב בדקתי מחירים כבר בכמה הזדמנויות ולגבי כמה רכבים וכמעט תמיד הסוכן שלי היה זול יותר ובמקרים שבהם הוא היה יקר הוא תמיד הוריד מחיר והשווה אל המחיר הזול!

Micha
04-12-09, 17:29
האיש לקוח מרוצה של ביטוח ישיר.
כל אלה שנגד - מביאים סיפורים של אחרים.
מה אכפת לכם שיש מישהו שכותב משהו טוב ? כואב ?

אני לא יודע אם הם טובים או לא (אני יודע שהם גדולים!! ) אבל הרעיון של ועדת הערר - רעיון נאה.

barak4*4
04-12-09, 21:25
מה אכפת לכם שיש מישהו שכותב משהו טוב ? כואב ?

מיכה, למה העוינות?
הברנש מרוצה? מצויין, אני יכול רק לשמוח בשבילו.
כואב לי? ממש לא.
אני מציג פן נוסף של חברות הביטוח הגדולות, זה הכל, לכל מטבע שני צדדים.
חברה שלי עבדה מספר שנים במחלקת תביעות של אחת מהחברות המוזכרות לעיל, ואמרה בפרוש שהעסק מסריח, אתה צריך יותר מזה?

ניר שילם קצת יותר (או שלא), אבל ביום פקודה, קיבל כיסוי ביטוחי, זה בשבילי שווה זהב.

אני מאחל לכל המבוטחים, של כל החברות, הגדולות, הקטנות והסוכנים, שלא יזדקקו לעולם לביטוח, ככה הכי טוב, לא?

ניר.א
04-12-09, 22:39
לא אכפת לי שיש משהוא שכותב משהו טוב והוא מרוצה,נהפוך הוא.
אבל אני מראה שיש גם לקוחות לא בדיוק מרוצים באותה חברה
מסקנה...צריך לבדוק וכל אחד יעשה מה שמתאים לו תוך ידיעה שיכול להיות כך או אחרת!

yoez
18-04-10, 13:53
כן.. אני מבוטח שם

עדכון...
קיבלתי ביום חמישי טלפון מביטוח ישיר שהם לא מחדשים לי את הביטוח שנגמר בסוף החודש, הם הוציאו את הסמוראי בכלל מהמאגר גם הם וגם 9 מיליון שזאת בעצם אותה חברה- IDI ,כרגע בחיפוש אלטרנטיבות הצעות יתקבלו בברכה...:)
יואל

גיא
18-04-10, 14:57
ניר,

אפשר בבקשה הפניה לסוכן שלך ?
כמובן אפשר גם הפרטי

תודה.

-->