PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לפני קנייה טנדר סאנגיונג מוסו ספורט

erezzz
30-11-09, 21:39
רציתי לדקבל חוות דעת על הטנדר של סאנגיונג שנת 2004-2006 דגם 4על4
האם הרכב אמין ,האם יש לו "מחלות" כרוניות והאם עדיף לקנות את הדגם האוטומט או הידני ,, ידוע לי להרכב זול יחסית למתחרים , הרכב אמור לשמש בעיקר לחקלאות קלה ולטיולים ,
תודה מראש :lol:

גיא
30-11-09, 21:58
אין לי הרבה מה להגיד פה אבל.

1. יש שם סרני דנה שאפשר לנעול בזול.
2. יש לו קפיצי סליל מאחורה מה שמאפשר נוחות נסיעה יותר טובה מרוב הטנדרים אם לא כולם.
3. לא משנה אוטומטי או ידני, הדגמים עם הטורבו יותר חזקים משמעותית.
4. תא מטען קטן מאוד יחסית לשאר החברים בקטגוריה על חשבון תא נוסעים מרווח יותר מכל השאר.
5. גחון רגיש עם רדיאטור ( נידמה לי שמן גיר ) מאד נמוך ופגיע.

מעבר לזה לא ידוע לי כלום על האוטו הזה.

erezzz
02-12-09, 16:09
עוד מישהו????????:eek:

דרור ברלי
02-12-09, 18:15
מוסו ספורט הוא גירסת טנדר של המוסו הותיק. ולמיטב זכרוני כולם הגיעו עם טורבו וגיר אוטומטי 4 הילוכים.
המנוע הוא דגם ישן של מרצדס שמיוצר ברשיון בקוריאה, 5 בוכנות בטור, 2.9 ליטר. למרות הטורבו, ההספק לא מדהים (120 כ"ס) והרכב אולי לא ממש עגלה, אבל די עצל. יחסית.
הדיפרנציאלים הם תואמי דנה 30 ו-44, אבל קוריאניים. האחורי מוגבל החלקה. כעיקרון רוב הנעילות שמתאימות לסרני דנה האמריקאיים יתאימו גם כאן, אבל צריך לוודא (יחסי העברה, מספרי שיניים בציריות וכו).

לא ידוע על כשלים כרוניים והאמינות בסה"כ סבירה, ארגז קטן יחסית וכושר העמסה נחות ביחס לטנדרים היפניים, אבל המרחב במושב אחורי עדיף ונוחות הנסיעה טובה יותר (קפיצי סליל מאחור)..

בסה"כ לא רע. אם הצורה המוזרה שלו מסתדרת לך בעין, לא נראה לי שיש כל כך מה לפחד ממנו.

erezzz
08-12-09, 12:45
תודה על התשובה , אם יש אנשים שיש להם נסיון עם הרכב אשמח לשמוע חוות דעת שכן לפי מה שנראה לי מבחינת חישוב של עלות מול תמורה הוא אחד היותר טובים וגם מאד ידידותי למשתמש לפי מה שקראתי ,

-->