PDA

צפייה בגרסה מלאה : נחל נקרות

yoav
22-07-04, 01:52
שבת הקרובה- נחל נקרות עם זוג חברים בעלי ניבה (מדוגמת להפליא, נעילות, צמיגי ענק וכו')- האם בעייתי לסמוראי בסיסי (שלנו..)+ ניבה ? לוותר? איזורים בעיתיים שנדע מראש?

ד ו ר ו ן
22-07-04, 02:11
צא מהבית וסע לנחל.
תהנה,ממש ככה.

אדי
22-07-04, 03:54
אין בעיה, הוא יותר קל בכיוון ממערב למזרח.

yoav
22-07-04, 09:50
תודה תודה-
אגב את מעלה יאיר שאמרתם שניתן לרדת טרם ניסינו- (היה חם אז העדפנו טיול מים בשבת הקודמת- בריכת צפירה-->נחל עדשה---> נחל צאלים---> הביתה)
אנחנו נסע בשבת הקרובה כנראה לנחל נקרות באמת או אולי כבר ננסה סוף סוף את מורד יאיר- כרגע שני רכבים- מישהו מצטרף?..
עוד שאלה בבקשה- איפה זה מאגורות נחש צמא (נראות תמונות מפתות)

נמרוד
22-07-04, 11:32
תודה תודה-
אגב את מעלה יאיר שאמרתם שניתן לרדת טרם ניסינו- (היה חם אז העדפנו טיול מים בשבת הקודמת- בריכת צפירה-->נחל עדשה---> נחל צאלים---> הביתה)
אנחנו נסע בשבת הקרובה כנראה לנחל נקרות באמת או אולי כבר ננסה סוף סוף את מורד יאיר- כרגע שני רכבים- מישהו מצטרף?..
עוד שאלה בבקשה- איפה זה מאגורות נחש צמא (נראות תמונות מפתות)

במקרה הטיול של יואב קווה ב"הארץ" מלפני שבוע הוא לנחש צמא ומרזבה...
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=451770&contrassID=2 &subContrassID=7&sbSubContrassID=0

אגב אני מקנא בך. יוצא כל שבת לנגב. :D

אלון_ק
22-07-04, 20:52
ניבה עם נעילות? איך זה קורה?
(לא כולל דיפ' מרכזי, כמובן)

yoav
22-07-04, 23:30
תשמע- זה הכל מה שהם מספרים- בשבת הקרובה נראה סוף סוף את הרכב- אולי הוא מתכוון לנעילה האורכית ורק לא יודע את ההבדל? סה"כ אם היית שואל אותי לפני חצי שנה, כשנהגתי באיביזה וגלשתי לפה לראשונה אם לאיביזה שלי יש נעלה- הייתי עונה שכן וחושב שאתה מתכוון לנעילה מרכזית :lol:
תודות לכם מוריי- אפילו אני לפעמים מצליח להבין על מה אתם מקשקשים פה כל הזמן :lol:
וכן נמרוד- כיף לי! כל שישי לזיקים- וכל שבת למדבר.... (איפה עוד יש מקווי מים- צפירה ו עקב היינו- רוצים לגוון)

itayhi
22-07-04, 23:33
יואב, אתה עוד בסדר עם הידע שלך
אתמול הסברתי לידידה שלי מה זה נעילת דיפרנציאל, התחלתי בלהסיר מה זה 4X4
לך תסביר לבנאדם שבפרייבט רק 2 גלגלים מניעים את הרכב, ובג'יפ את כל ה4.

איתי

yoav
22-07-04, 23:34
קראתי את ההמלצה בהארץ- ההמשך באמת כזה קשה?

yoav
23-07-04, 00:31
איתי- האמת שגם אני עד ממש לאחרונה לא כ"כ הבנתי מה כל העניין עם ההנעה 4X4, מה זה טרנספר, דיפרנציאלים, קלאץ' וכו'- את מירב ההבנה הבסיסית של הטרמינולוגיה פה שאבתי סופו של דבר מהאתר המופלא- HOWSTUFFWORKS- עם צירים וסרטונים והדרכה צעד אחר צעד- בסוף נפל האסימון :lol: ממליץ בחום רב לכל מי שבא עם 0000 ידע כמוני!!!!!
(הסבר על דיפרנציאלים , הצלבות ונעילות פשוט מופלא שם!)
והכי מצחיק- שעד שסוף סוף רכשתי לי סמוראי- באו המילואים האלו ונתנו לי לחוש אחד הרבה - אבל הרבה!!- יותר גדול..... כשנזכה בלוטו :o

נמרוד
23-07-04, 11:48
קראתי את ההמלצה בהארץ- ההמשך באמת כזה קשה?

הקטע הקשה היחיד הוא המדרגה בשלוחת צלמון. בירידה, עם מכוון קרקעי ובזהירות לא תהיה לכם שום בעייה.

-->