PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה במנוע סמוראי וחום מנוע

itziksamurai1
04-12-09, 02:51
יש לי סמוראי 95 מוזרק
1.בבוקר כשאני מניע המנוע מעלה סלד ל 4000 למשך כ רבע שעה בערך עד שהוא מתחמם קצת
לאחר מכן הוא מתחיל לעלות ולהוריד סלד בעקביות כ 5 דקות בערך עד שהוא מתאפס ואז הוא נעצר על 1500 סלד, אני מחפש את הבעיה כבר הרבה זמן הבנתי שאת הצ'וק אי אפשר לכוון.
אני ינסה כאן לפני שאני הולך למוסך.. למישהו יש רעיון ??

2.עוד משהו המנוע לא עובר את הרבע במדיד של החום ... לא מתחמם ! החלפתי תרמוסטט ניסיתי בלי תרמוסטט בכלל..
רק כשפירקתי את הפאן הוא עלה עוד קצת אבל עדיין לא מספיק..
בדקתי את השעון לפי הספר והוא תקין
והחיישן חדש .. מה זה יכול להיות ?

;)

ishc
04-12-09, 08:03
[יש לי סמוראי 95 מוזרק
לאחר מכן הוא מתחיל לעלות ולהוריד סלד בעקביות כ 5 דקות בערך עד שהוא מתאפס ואז הוא נעצר על 1500 סלד, אני מחפש את הבעיה כבר הרבה זמן הבנתי שאת הצ'וק אי אפשר לכוון.

אין לך צ'וק ב אוטו. חפש אם המגבר טורים (של המזגן אם יש) מתפקד או אולי יש לו איזה צינור וואקום קרוע. בנוסף בדוק שהכבל גז שלך לא מתוח אלה משוחרר במצב סרק.

2.עוד משהו המנוע לא עובר את הרבע במדיד של החום ... לא מתחמם ! החלפתי תרמוסטט ניסיתי בלי תרמוסטט בכלל..

יוניט מקורי? מניסיון יוניט לא מקורי מזייף ונותן קריאה שגויה. שטרמוסטט לא תרין הוא מעלה חום מנוע ולא מוריד אותו.

צביקה קרבורטור
04-12-09, 08:23
[
יוניט מקורי? מניסיון יוניט לא מקורי מזייף ונותן קריאה שגויה. שטרמוסטט לא תקין הוא מעלה חום מנוע ולא מוריד אותו.

שלום רב !
ישי, קיימת תופעה הפוכה של תרמוסטט תפוס במצב פתוח, במקרה הזה בגלל הרכבה לא נכונה, או בגלל תרמוסטט חדש, אבל תקול, טמפרטורת המים נמוכה תמיד מטמפרטורת העבודה הרצוייה, מה שגורם לחיישן הטמפרטורה לשדר למחשב ההזרקה שהמנוע קר ולכן הסלד גבוה, ותערובת הדלק עשירה.
בנוסף לכך קיימת בעייה בנוגע לסלד הגבוה בעת ההתנעה, שלא אמור להיות גבוה יותר מ2000 סבובים לדקה.
ערוך חיפוש בנושא, ותגלה טיפים רבים לפתרון הבעייה.
ההמלצה הטובה ביותר לגשת למכון דיאגנוסטיקה והזרקה מומלץ ובעל שם בתחומו.
בברכה
צביקה

ishc
04-12-09, 08:34
[יש לי סמוראי 95 מוזרק

אין לך צ'וק ב אוטו. חפש אם המגבר טורים (של המזגן אם יש) מתפקד או אולי יש לו איזה צינור וואקום קרוע. בנוסף בדוק שהכבל גז שלך לא מתוח אלה משוחרר במצב סרק.

יוניט מקורי? מניסיון יוניט לא מקורי מזייף ונותן קריאה שגויה. שטרמוסטט לא תרין הוא מעלה חום מנוע ולא מוריד אותו.

אפשרי אבל לא כל כך סביר לאור העובדה שהבן אדם החליף טרמוסטט. אפשר לפרק את הטרמוסטט ולבדוק אותו בעזרת מים חמים.

-->