PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחיר הוגן לקפיצים?

ד ו ר ו ן
23-07-04, 12:14
הקפיצים קצת עייפים,דיברתי עם מישהו בב"ש שעוסק בזה והומלץ ע"י מישהו שאני מעריך את הידע והיושר שלו כאדם שיודע מה הוא עושה.הבחור מציע להשאיר את המאיה והקונטרה ולשחליף 3 עלים תחתונים לחדשים בעלי תכונות קצת שונות ממה שיש על הרכב כיום ולטענתו הסידור הזה מחזיק מעמד טוב מאד לאורך זמן עם נסיון שלו עם כמה היילקסים שהוא טיפל בהם(יש לי מס"ט של לקוחות שלו). העניין כמו תמיד הוא המחיר.יש לכם הערכה כמה צריך להיות מחיר הוגן של החלפת 3 עלים (מתוך5) בסט לחדשים בכל 4 הפינות של הרכב(היילקס 97)?

נמרוד
23-07-04, 12:22
50 שקלים לעלה (לא מאיה), עבודת פירוק והרכבה 150-200 שקל לקפיץ, סך הכל 1200 שקל נגיד... גם 1500 שקל זה מחיר סביר.

ד ו ר ו ן
23-07-04, 14:18
אז 2000 זה קצת מוגזם..או רק נקודה להתחלה?
מדובר בעלים חדשים לא עירגול.

נמרוד
23-07-04, 14:59
אני יודע... תלוי מה האופציות האחרות. האם יש עוד מתקני קפיצים בב"ש? יש לך את האפשרות/רצון לבדוק עוד מקומות במרכז הארץ? כמה עולה בכלל סט קפיצים חדש?

אדי
23-07-04, 15:10
יכול להיות שכדאי ללכת על קפיצים חדשים של אחד מיצרני האפטר מרקט, שמעתי שקפיצי הר-טוב מיצרים קפיצים להיילקס, אולי בניגוד ליצרן אחר אפשר לסמוך עליהם - תבדוק מה בדיוק הם מציעים.

polar bear
23-07-04, 15:16
לא אמרנו פעם שהרכבת קפיץ המורכב מעלים חדשים וישנים עלול להביא לשבירת עלים בגלל תכונות קפיץ שונות?

איזה אחריות נותן לך מבצע העבודה אם בכלל?

מי מיצר את העלים החדשים האלה?

הר טוב מיצרים קפיצים? יש יותר מיצרן קפיצים אחד בארץ? { יצרן - ז"א אחד לשוקח חומר גלם והופך אותו לקפיץ בעצמו ולא ע"י........הממממממ....מישהו אחר }

eran4x4
23-07-04, 15:22
דורון

תתקשר לגיל (קפיצי הרטוב), אשדוד לא ממש רחוקה מבאר-שבע, תתיעץ איתו וקבל הצעת מחיר, כך בחשבון שיש סיכוי סביר שאם נוגעים בקפיצים אז גם מחליפים גומיות (פולי....) והן לא זולות בארץ (לא יודע בחול).

אם המחיר כולל גומיות איכותיוית (פולי...) אז המחיר מתקרב לסביר (יש 6 גומיות בכל קפיץ).

אולי שווה להזמין גומיות מחו"ל.

אדי
23-07-04, 15:22
לא אמרנו פעם שהרכבת קפיץ המורכב מעלים חדשים וישנים עלול להביא לשבירת עלים בגלל תכונות קפיץ שונות?
לדעתי כן, לכן אני ממליץ על קפיצים חדשים אבל יכול להיות שהעלות גבוהה משמעותית וזו כבר החלטה של דורון, ואולי לברר מה בדיוק מציע קפיצי הר טוב.

מי מיצר את העלים החדשים האלה?

הר טוב מיצרים קפיצים? יש יותר מיצרן קפיצים אחד בארץ? { יצרן - ז"א אחד לשוקח חומר גלם והופך אותו לקפיץ בעצמו ולא ע"י........הממממממ....מישהו אחר }
שאלה טובה ...

ד ו ר ו ן
23-07-04, 22:08
O.K. העלתם כמה נקודות חדשות.
שילוב חדש+ישן?
הבחור טוען שזה לא משנה במצב הנוכחי של הסט-אם העלים היו במצב רע אז הוא היה ממליץ להחליף הכל.זה לא שהקפיצים גמורים רק התעייפו ואם היו אומרים כאן שזה מחיר פיצוץ אז הייתי שוקל ברצינות אבל כמו שזה נראה זה הרבה כסף בשביל להחזיר עטרה ליושנה..
הבחור הראה לי את ההיילקס שלו,אמנם 2X4 אבל מאחור הרכב רך למרות שיש שם מספר עלים רגיל להיילקס ובנוסף נתן מספרי טלפון של לקוחות-נראה אם אפשר לעשות סיבוב על רכב של מי מהם.

מי מייצר?
שאלה טובה,נשאל אותו. בגדול הוא מתעסק עם משאיות,מזה הוא מתפרנס באמת-רכבי שטח וטנדרים מגיעים אליו משמועות וחברים הוא לא משווק את עצמו מעבר לשוק משאיות.
אגב מדובר על "חנן קפיצים", החצי הפורש של קפיצי מאיה.

פולי?
היום יש אולדמן על הרכב רק מה הם התעייפו קצת-על הרכב מסוף 98 וכבודם במקומם מונח ובנוסף יש כבר פוליאוריטן בנקודות החשובות ברכב,כולל בין העלים.

dice2
06-09-04, 00:23
גילי מקפיצי הרטוב לא מייצר קפיצים למיטב ידיעתי
ומצד שני הוא אחד מבעלי המקצוע היותר מוערכים על ידי
ממליץ עליו בחום
מה עוד שיש לו היילקס בעצמו וראיתי לא מעט היילקסים שעברו תחת ידיו
תצטרך להגדיר לו מראש מה אתה רוצה מהאוטו (עומס או עבירות)

גילוי נאות גילי הוא ידיד טוב שלי וביצע את השיפורים במערכת הקפיצים של הסיקס שלי

כיום הוא יושב באזה"ת אשדוד 08-8565006

בועז

-->