PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלמים על כל הטסטים החסרים?

Mozes14
24-07-04, 10:17
שלום לכולם ,אני שוקל להפסיק ביטוח ולהפסיק טסטים ולנסוע רק בשטח כשיש זמן 8) :wink: (גר בכניסה לפרדס שמשם אפשר להגיע כמעט לכל הארץ :lol: ) השאלה היא כזאת נניח ובעוד כמה שנים אני ירצה טסט ,אני יצטרך לשלם על כל השנים :shock: :cry: ,על חלק מהשנים ,או רק קדימה? כרגיל מהיום של הטסט הלאה? :?:

asafk
24-07-04, 17:56
אם אתה מפקיד את הרשיון במשרד הרישוי- לא תצטרך לשלם. אבל מעל תקופה מסויימת תזדקק לבדיקת מעבדה על מנת לשחרר את הרשיון.

אסף.

Mozes14
26-07-04, 00:02
אסף תודה רבה .

:lol: :lol:

six 4 life
26-07-04, 12:56
אחרי שהיום הפשרתי את הרשיונות שלי לאחר הקפאה של חודשיים וחצי,
קצת יותר פירוט טכני-

להקפיא רשיון רכב אתה יכול עד שנה ללא טסט ואז להפשירם ולעשות לנסוע ברכב עד לתאריך הטסט הקרוב שאתה צריך לעשות.
לאחר שנה שלמה שבה הרשיון מוקפא, תצטרך לעבור בדיקה במכון התקנים על מנת להחזיר את הרכב שלך לכביש. לא מומלץ. לא לסופה לא לסיקס ובכללי לא לאף רכב. בודקים שם בורג בורג ברכב.
את האגרות של הטסטים לא תצטרך לשלם כאשר הרשיון מוקפא.
אבל שוב- לא מומלץ להגיע למכון התקנים.

לא הבנתי ממש מה השיקול העיקרי שלך לגביי הנושא,
אבל בעיקרון אני יכול לאמר לך כזה דבר.
אתה יכול לא להקפיא, להשאיר רשיון רכב פעיל, לשלם אגרה כל שנה, ולא לעשות את המבחן המעשי (טסט) אם זאת הבעיה הגדולה שלך.
אם אתה מחפש לחסוך את האגרה, תקפיא. אבל בעיקרון אתה מסתכן בהוצאה דיי גבוהה כשתרצה להחזיר את הג'יפ לכביש (מכון התקנים).

בהצלחה.

-ארז 8) -

shmil
26-07-04, 14:38
מכון תקנים עולה 800 ש"ח.

במשרד הרישוי בודקים אם רק שילמת אגרה ולא עשית מבחן רישוי, אחרי שנתיים הם מורידים את הרכב יזום מהכביש (אם המדובר ברכב בן יותר מ-20 שנה).

אם הרכב רשום כאספנות, אז המצב שונה.
שיקולך...

Mozes14
26-07-04, 15:30
תודה רבה לכולם .
גיבשתי דעה עקב "מכון התקנים "הזה שבודק כל בורג ,לא ממולץ בכלל בסופה שלי ,אז טסט נעשה כל שנה וביטוח לא. (אני פשוט מחזיק עוד רכב קטן שקניתי לפני חודשיים ,והג'יפ רק מחכה לטיולים קטנים מידי פעם) אולי בחורף כשיש קצת בוץ אני יוסיף ביטוח כדי שאוכל להרחיק בטיולים . שוב תודה עזרתם מאד. :lol:

-->