PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדקתי קצת בנושא הביטוחים (טרופר מול ויטרה)

Erann
08-12-09, 15:00
מסתבר (ולא ידעתי) שיש הבדל של כמעט 1000 שקל בביטוח החובה בן 2 הכלים ועוד 600 שקל בביטוח צד ג'...

זה המון... קצת מוציא את החשק ל SUV כמו שצריך... :roll:

יואב פולס
08-12-09, 15:15
זה הפרש של 133.33 שקלים לחודש.
אם התברכת במשפחה וצאצאים, ואתה מתכנן לצאת לטיולים של יום / יומיים - אתה עוד תתחנן לעוד מקום בתא המטען וברכב.

Erann
08-12-09, 15:55
זה הפרש של 133.33 שקלים לחודש.
אם התברכת במשפחה וצאצאים, ואתה מתכנן לצאת לטיולים של יום / יומיים - אתה עוד תתחנן לעוד מקום בתא המטען וברכב.

המשפחה והצאצאית התברכו בי ;-)
אני לא מאמין שבשנים הקרובות יהיו טיולים של יותר מיום אחד (בג'יפ) מכיוון שהקטנה בת שנה.
ולגבי הויטרה , האם יש בה פחות מקום מאשר לדוגמא בפוקוס (שזה הרכב הראשי שלי היום?!)

Saar
08-12-09, 16:52
הויטרה מעט צפופה מהפוקוס ותא המטען שלה צר יותר (אם כי יותר גבוה)
אנחנו הסתדרנו עם ןיטרה ארוכה ועגלת תאומים (ותאומים :) ) עד גיל 3 ללא בעיה.

סער

יואב פולס
08-12-09, 19:10
מתשובתך אני מסיק שיש לך אשה ותינוקת בת כשנה.
אין לי נסיון עם תאומים ועגלת תאומים + ויטארה ארוכה, עם זאת מנסיוני עם לנדרוברים במעט יותר מעשר השנים האחרונות, רק בדיפנדרים לא סבלתי ממחסור במקום. בדיסקברים, אולי בגלל שהאוטו גדול, היינו לוקחים עימנו חצי בית לטיולים (גם של יום אחד), וגם אז היה חסר מקום.
אני לא בטוח שטרופר הוא הבחירה הנכונה, אבל בכל מקרה אני ממליץ לך להתחיל לראות מכוניות, מה שתבחר, לאט לאט, בלי להתחייב לקנות את הרכב הראשון שראית, ולבחון למה אתה מתחבר יותר, וחשוב מאוד גם למה רעייתך שתחייה מתחברת יותר.
רכישת רכב שטח לפעמים צריכה לענות גם על רעיון תדמיתי של "יש לנו ג'יפ". רצוי שהרכב הנרכש יתאים לחלום.

eran4x4
08-12-09, 20:37
כאחד שטייל עם ג'ימיני 5 ימים בצפון כולל האשה ושלושה ילדים (מכיוון שיש חגורות רק לשניים השלישית הצתרפה אלינו בבטן של אמא שלה...) אז - כן אפשר להסתדר עם וויטרה וגם עם ג'ימיני....
חלק מהטיול הנ"ל הינו רכב בודד וגם בחלקים שלא כל הציוד שלנו היה ברכב שלנו.

עובדת חיים - כמות הציוד שלוקחים איתך ואיך מתארגנים זה פונקציה של המקום שיש להעמיס ציוד...

פרדוקס - אותה משפחה יצאה לטיולים דומים עם טנדר הילקס וגם בטנדר לא נשאר מקום לעוד ציוד וגם בטיולים עם הג'ימיני לא היה חסר לנו שום פריט ציוד בשטח....

Erann
08-12-09, 21:31
מתשובתך אני מסיק שיש לך אשה ותינוקת בת כשנה.
אין לי נסיון עם תאומים ועגלת תאומים + ויטארה ארוכה, עם זאת מנסיוני עם לנדרוברים במעט יותר מעשר השנים האחרונות, רק בדיפנדרים לא סבלתי ממחסור במקום. בדיסקברים, אולי בגלל שהאוטו גדול, היינו לוקחים עימנו חצי בית לטיולים (גם של יום אחד), וגם אז היה חסר מקום.
אני לא בטוח שטרופר הוא הבחירה הנכונה, אבל בכל מקרה אני ממליץ לך להתחיל לראות מכוניות, מה שתבחר, לאט לאט, בלי להתחייב לקנות את הרכב הראשון שראית, ולבחון למה אתה מתחבר יותר, וחשוב מאוד גם למה רעייתך שתחייה מתחברת יותר.
רכישת רכב שטח לפעמים צריכה לענות גם על רעיון תדמיתי של "יש לנו ג'יפ". רצוי שהרכב הנרכש יתאים לחלום.

תודה יואב ,
הבעיה היא שהתקציב שלי לחוץ למרות שכבר הבנתי שזה תחביב יקר...
לכן אני רוצה כלי רכב שיהיה לי נוח בו ושלא יקרע אותי באחזקה :D

יאללה... למכור את האופנוע ולהתפנות לג'יפ....

נדב42
08-12-09, 23:55
יאללה... למכור את האופנוע ולהתפנות לג'יפ....

סליחהההה ?!?!?!?!
מה קשור ???

אופנוע זה אופנוע וג'יפ זה ג'יפ, ואם כל הכבוד לפורום היקר, ג'יפ הוא לא תחליף לאופנוע ...

על מה אתה רוכב ? (אני על TT600R)

להתראות בשטח,

נדב.

Erann
09-12-09, 17:18
סליחהההה ?!?!?!?!
מה קשור ???

אופנוע זה אופנוע וג'יפ זה ג'יפ, ואם כל הכבוד לפורום היקר, ג'יפ הוא לא תחליף לאופנוע ...

על מה אתה רוכב ? (אני על TT600R)

להתראות בשטח,

נדב.

אתה חמוד :rolleyes:
בעברי סופרמוטו למינהם , החל מ DR650 שהוסב...
לLC4 , דרוזי שהוסב... (צרפתי תמונה של האחרי...)
היום אני על TMAX.

http://img402.imageshack.us/img402/5016/drzxgx47.jpg

Saar
09-12-09, 17:39
אם התקציב לוחץ, לדעתי ויטרה היא בחירה עדיפה.
היא פחות מרווחת, בבסיס היא פחות עבירה והיא פחות נוחה.
אבל היא אמינה וזולה לאחזקה.

סער

נדב42
09-12-09, 17:45
בעברי סופרמוטו למינהם , החל מ DR650 שהוסב...
לLC4 , דרוזי שהוסב... (צרפתי תמונה של האחרי...)
היום אני על TMAX.

אה, חיות כביש, בסדר, אתה יכול למכור ... :rolleyes:

Erann
09-12-09, 18:28
אה, חיות כביש, בסדר, אתה יכול למכור ... :rolleyes:

איך אתה משלם ביטוחים על כל הרכבים ??? :confused:

נדב42
09-12-09, 20:53

של הויטרה זול למדי, והאופנוע על חשבון העבודה ...

ishc
09-12-09, 22:00

שנה אנחנו נפגשים על הכלבים בשכונה ושנה אתה חופר על זה שאתה רוצה ג'יפ!!! יאללה חביבי קנה ויטרה ארוכה. האישה לא תתלונן על רכב גס ולא נוח, אתה תוכל להינות בשטח ושניכם לא תפשטו את הרגל!!! קדימה קדימה ליד 2!!!

הנה אפילו לינק קיבלת :)

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=98&SubModelID=606&FromYear=1994&UntilYear=1998&Auto=1&EngineTypeID=1&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=

Erann
09-12-09, 23:42
שנה אנחנו נפגשים על הכלבים בשכונה ושנה אתה חופר על זה שאתה רוצה ג'יפ!!! יאללה חביבי קנה ויטרה ארוכה. האישה לא תתלונן על רכב גס ולא נוח, אתה תוכל להינות בשטח ושניכם לא תפשטו את הרגל!!! קדימה קדימה ליד 2!!!

הנה אפילו לינק קיבלת :)

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=98&SubModelID=606&FromYear=1994&UntilYear=1998&Auto=1&EngineTypeID=1&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=

שמתי את האופנוע שלי למכירה...
עכשיו זה חורף , יהיה קשה למכור...
אבל ברגע שימכר... גם אתה וגם נדב תבואו לבדוק איתי רכבים.. אל תדאג ;)

דרך אגב , יש 5 ויטרות ארוכות ביד 2 , מתוכם 2 טחנו שטח...

נדב42
10-12-09, 08:37
אבל ברגע שימכר... גם אתה וגם נדב תבואו לבדוק איתי רכבים.. אל תדאג ;)

בשמחה :p
דרך אגב - לא צריך להבהל מויטארה שראתה שטח ... :p:p:p

-->