PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מעלים תמונה

שי משה
10-12-09, 00:40
בגודל מלא

תודה שי

נדב42
10-12-09, 08:34
מעלים אותה לאיזשהו אתר אחר (פיקאסה וכו'), ואז משתמשים באייקון של התמונה (שני משמאל) ומדביקים שם את הכתובת של התמונה - זה מכניס את התמונה מיד.

GodsFather
10-12-09, 10:28
שי, מה אתה רוצה להעלות ?

תמונה בגודל של 1024X768 היא ענקית לתצוגה אבל אפשרית. יותר מזה אין צורך.

להעלות תמונות אתה יודע, אחרי שהעלית את התמונה לג'יפולוג, תלחץ עליה והיא תפתח בחלון חדש, תעתיק את הכתובת שמופיעה בראש החלון.

בתוך הודעה בשרשור, תלחץ על הכפתור שנראה כמו נוף הררי עם ירח (כפתור בצבע צהוב, מעל הריבוע של הכנסת הטקסט) ותדביק שם את הכתובת שהעתקת.

אישור להכל והנה פרסמת תמונה בתוך ההודעה.

אפשרות אחרת, שלח לי את התמונה במייל ואני אפרסם עבורך

asafk
24-12-09, 21:52
מעלים אותה לאיזשהו אתר אחר (פיקאסה וכו'), ואז משתמשים באייקון של התמונה (שני משמאל) ומדביקים שם את הכתובת של התמונה - זה מכניס את התמונה מיד.

לא צריך אתר אחר. יש אלבומים, בג'יפולוג. מהם אפשר לקשר בקלות, כמו מכל כתובת אחרת.

אסף.

הצפרדע
29-03-11, 11:46
אחרי שהעלית את התמונה לג'יפולוג, תלחץ עליה והיא תפתח בחלון חדש, תעתיק את הכתובת שמופיעה בראש החלון.

בתוך הודעה בשרשור, תלחץ על הכפתור שנראה כמו נוף הררי עם ירח (כפתור בצבע צהוב, מעל הריבוע של הכנסת הטקסט) ותדביק שם את הכתובת שהעתקת.

אישור להכל והנה פרסמת תמונה בתוך ההודעה.

[EMAIL=[/EMAIL]

אמיר,

לא ירדתי כנראה לסוף דעתך - אתה אומר שעל מנת להעלות תמונה בגודל מלא, אני צריך קודם להעלות אותה בגודל קטן ואח"כ ללכת בנוהל הנ"ל??

זה נשמע מה זה תמוה(בלשון המעטה). למה אי אפשר, כמו קודם, להעלות ישר תמונה גדולה, בלי כפילות הודעות?!?

זה גם בהמשך להודעה שלך בשרשור ה TT של עידן הגז, לגבי אופן העלאת תמונה גדולה.

GodsFather
29-03-11, 12:39
לא בדיוק, ברוך.

קודם כל - לא אמרתי שתעלה אותה קטן ואז גדול, יש גבול לתימהון :confused:

המתודה השתנתה במעט, ככל הנראה.

יש אלבום תמונות שאליו אתה יכול להעלות את התמונות כאוות נפשך ומשם להעתיק את הלינקים של כל תמונה לאיזה שרשור שרק תרצה. ויש אפשרות להכניס קובץ מצורף INLINE ואז כשמקליקים עליו הוא יפתח את התמונה בטאב נפרד בגודל המקורי. זה מאפשר לך להכניס גם תמונה גדולה מבלי לכווץ אותה מבעוד מועד.

השתמשתי בשלך כדוגמא לאיך לקחתי תמונה קיימת ונעזרתי בלינק של תמונה קיימת כדי להטמיע אותו בשרשור.

39058

נסה בעצמך.

מעבר לכך, יש את ההסבר שנתתי לצוות בשרשור עצמו והיה נראה שהסתדר בסה"כ.

נדב42
29-03-11, 12:40
באתר החדש: אתה מעלה תמונה מהכפתור של הכנסת תמונה להודעה (נראה כמו תמונה קטנה של עץ...). אחרי שהעלית כשאתה עובר עם העכבר מעל התמונה מופיע עפרון בפינה השמאלית העליונה של התמונה. לחץ על העפרון ובחר גודל מלא, אשר וזהו. כדי לראות איך זה נראה בערך לחץ על תצוגה מקדימה להודעה (קיים רק במצב מתקדם). זה לא מציג בדיוק כמו ההודעה עצמה (להבדיל מהאתר הישן), אבל הקירוב סביר.

אפשרות אחרת: אם התמונה כבר ברשת (באלבום תמונות, או כל מקום אחר) אתה יכול להשתמש בקישור לתמונה המלאה באותו הכפתור, הנה התוצאה מאותה התמונה שאמיר קישר:

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=39058&d=1301392218

GodsFather
29-03-11, 12:43
על איזה עיפרון אתה מדבר, נדב ?

נדב42
29-03-11, 12:46
ציור (overlay) של עפרון מעל התמונה המוקטנת. אולי זה תלוי דפדפן, לא יודע, אבל זה מה שהיה לי הבוקר כשהעליתי את התמונות של הזוקיאדה ...

elro
29-03-11, 12:47
לא צריך אתר אחר. יש אלבומים, בג'יפולוג. מהם אפשר לקשר בקלות, כמו מכל כתובת אחרת.

אסף.

שטח האיחסון קטן מידי...

חבל שההעלאות לגלריה ולפורום הן על אותו חשבון סופי, לדוגמא אני הגעתי לסוף (מחקתי קצת בינתיים).

GodsFather
29-03-11, 12:58
אלרואי, האם יש צורך בתמונה בגודל של 1024X768 או שאפשר להסתפק בקצת יותר קטן ועדיין להציג כראוי ? (לא תוקף אותך חלילה)

ועדיין לא מצאתי את העיפרון המדובר....

elro
29-03-11, 13:04
אין לי תמונות של 1024X768
בד"כ אני מעלה תמונות בגודל של 900X600 לרוחב ו 467X700 לגובה
כיום, גודל המסכים גדול יותר מבעבר והרזולוציה הבסיסית גבוהה יותר, אז אני חושב שמה שאני מעלה קטן מידי.
בגדול, התמונות שהעליתי לפה מאוד רלוונטיות לאתר, טיולי ג'יפים, מפגשים וכיו"ב, כך שעניין ההגבלה די מציק, בסה"כ יש עוד חברים שרוצים "לשטוף את העיניים" בתמונות מאירועים כאלה ואחרים (ואני לא מתכונן להתחיל למחוק תמונות בשביל העלאות חדשות).
הפתרון שלי היום הוא דרך ה FACEBOOK , נוח ופותר לי את עניין המגבלה, הבעיה שיש מספר משתמשים שבאופן עקרוני לא נרשם ל FACE ...

הצפרדע
29-03-11, 14:00
בואו ננסה את הדרך של נדב

39068

וואללה הצליח!!!

eysham
29-03-11, 14:44
http://bigpicture.typepad.com/writing/images/jeep_bumper_sticker_.jpg

לא הבנתי את הקטע של העיפרון

עידו לוריה
29-03-11, 16:49
וואלה יש עיפרון , כאשר התמונה עולה בחלון הכתיבה עם מצבעים עליה עם העכבר אז מופיע עיפרון בפינה הימנית עליונה לחיצה עליו ונפתח חלון עם כל אפשרות העריכה של אותה תמונה .
האתר הזה ממש " נסה ודע שעשועי מדע" :rolleyes:
מה מנהלי הפורום לא יכתבו איזה הסבר איך עובדים עם האתר החדש ?:confused:
טוב לפחות השארתם לנו שני סמילי .
עידו
39070

נדב42
29-03-11, 16:57
האתר הזה ממש " נסה ודע שעשועי מדע" :rolleyes:

יופסקו הניסויים בבני אדם ...
(אפשר לאיית את זה אחרת, גם בגרסא האחרת אני תומך ...) :rolleyes:

GodsFather
29-03-11, 17:03
ואני עדיין מחפש את העיפרון המדובר...

נדב, שלח לי PRINT SCREEN בבקשה.

או יותר טוב מזה - ברוך, אם אתה כבר תפסת את הנושא, שלח לי אתה.

-->