PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלילה נגנב הרכב

שחר 9
10-12-09, 07:38
שוב הודעה לא נעימה !!!

הלילה נגנב לי הרכב , כמעט כצפוי ....
טויוטה היילקס 97
מס' רשוי 5606415
צבע לבן , ארגז סגור בגובה הקבינה עם גגון .

נא לפתוח את העיניים ואם יש משהו
0526867266

עידכונים בהמשך ...
שחר

eysham
10-12-09, 08:43
משתתף בצערך.

באיזה איזור?

איל

גיא
10-12-09, 08:51
בעסה ... :-(

ינון
10-12-09, 09:52
משתתף בצערך
אגב יש סופה בצבע בורדו בעלת לוחית פלסטינית החונה בבקרים בכניסה המזרחית של מעלה אדומים שאולי נגנבה למישהו???

דרור ברלי
10-12-09, 10:59
להתעצבן בכל פעם מחדש. תנחומי.

whisky
10-12-09, 11:42
דרור,

מה דעתך על שרשור רכבים גנובים? כזה שיהיה בתחילת עמוד הפורמים כדי שאנשים יראו אותו ולא יעלם.

whisky

whisky
10-12-09, 11:48
משתתף בצערך
אגב יש סופה בצבע בורדו בעלת לוחית פלסטינית החונה בבקרים בכניסה המזרחית של מעלה אדומים שאולי נגנבה למישהו???

ינון, מה זה הכניסה המזרחית? הכניסה של מישור אדומים? (יש שם הרבה פעמים מגבניקים, תבקש מהם שיבדקו את הרכב כולל מספר שילדה ומנוע כי נראה לך שהוא גנוב, מה אכפת לך תגיד שהוא דומה לזו של חבר שלך דרור ברלי שנגנבה לו הסופה, הם מקבלים על זה בונוס על תפיסה של רכבים גנובים המגבניקים, לפחות פעם קיבלו).

אם כן, והיא תמיד שם, אז אפשר להזמין את המשטרה לבדוק את מספרי השילדה של הרכב ולגלות האם הרכב גנוב (אלא אם בא לך לרשום את מספר השילדה ולברר לבד). תגיד להם שהרכב נראה לך מוכר או משהו שיבואו לבדוק אותו (אתה יודע שהם אוהבים לבדוק רכבי שטח, בטח כאלו של פלישתים הם יעשו את זה בשימחה).

וחוץ מכל זה, שלח תמונה של האקזמלפר, אולי זה יעיר מישהו...

יריב

bizon
10-12-09, 12:00
תנחומיי שים תמונה אולי זה יעזור במשהו אני מאריאל אגב אולי הם הגיעו לסלפית במיקרה

s_n_p
10-12-09, 12:20
משתתף בצערך :(
נראה שאין מנוס מלהוסיף עוד ועוד "ברזלים" על הרכבים שלנו :???:

דרור ברלי
10-12-09, 12:26
נראה שאין מנוס מלהוסיף עוד ועוד "ברזלים" על הרכבים שלנו :???:

אין מנוס מלהרוג גנבים.
אבל זו רק דעתי. מה אני מבין.

מאיפה נגנב? שיהיה קל להתמקד.

אייל67
10-12-09, 12:26
איי יא יי :(

אני מבין שאצלך זה גם רכב עבודה, והמכה כפולה ... :(
איתך ברגעים הקשים.
נפקח עיניים.

אייל

אריק
10-12-09, 13:23
כמה מבאס!
נפקח עניים,תנחומי

s_n_p
10-12-09, 13:43
אין מנוס מלהרוג גנבים.

ומה לגבי מי שמוכר\קונה ציוד גנוב?

ינון
10-12-09, 15:00
[quote=whisky;280824]ינון, מה זה הכניסה המזרחית? הכניסה של מישור אדומים? (יש שם הרבה פעמים מגבניקים, תבקש מהם שיבדקו את הרכב כולל מספר שילדה ומנוע כי נראה לך שהוא גנוב, מה אכפת לך תגיד שהוא דומה לזו של חבר שלך דרור ברלי שנגנבה לו הסופה, הם מקבלים על זה בונוס על תפיסה של רכבים גנובים המגבניקים, לפחות פעם קיבלו).

אם כן, והיא תמיד שם, אז אפשר להזמין את המשטרה לבדוק את מספרי השילדה של הרכב ולגלות האם הרכב גנוב (אלא אם בא לך לרשום את מספר השילדה ולברר לבד). תגיד להם שהרכב נראה לך מוכר או משהו שיבואו לבדוק אותו (אתה יודע שהם אוהבים לבדוק רכבי שטח, בטח כאלו של פלישתים הם יעשו את זה בשימחה).

וחוץ מכל זה, שלח תמונה של האקזמלפר, אולי זה יעיר מישהו...

שלום יריב
הכניסה המזרחית למעלה אדומים היא הכניסה מכיוון מזרח העולה ל07 כלומר למטה לכיוון ים המלח!
בשמחה הייתי מביא תמונות רק שאיני מגיע למעלה אדומים על בסיס קבוע ובמספר פעמים שהייתי שם הייתי באוטובוס ללא יכולת לצלם צר לי.
אם היא גנובה או לא באמת שאין לי מושג זה רכב שנראה שעובד ולא נטוש ועל פניו עד כמה שראיתי מטופח.

זה בגדול
ינון

zagi
10-12-09, 17:42
דיייייייייי.........

נגנבה מהמושב ???

תנחומי שחר , רוצה שנעשה חיפוש ובירורים ? ( דבר איתי המס' בחתימה )

נגמרים ההילקסים באיזור שלנו , נראה לי שאני הבא בתור (חמסה חמסה שום שמיר כרפס ...):evil::evil::evil::evil::evil:

ד"א דרור אם אתה רוצה להרוג את הגנבים באיור תפיל פצצה בינונים על הישוב צוריף ונפתרת מ-90% מהגנבים .

שחר 9
10-12-09, 18:30
עדכון ,

ראשית תודה למנחמים ,

כל הבוקר ריצות , משטרה ,"אנשי קשר" לאזור חברון וכו' .

הרכב נגנב מכפר אוריה אזור צומת נחשון ,

סביר להניח שנדד לכיוון חברון או לכיוון צוריף , ניסיתי להפעיל קשרים עם כל מיני בני דודים באזור בינתיים כלום.
הרכב מבחינת סימני זיהוי עם מכה קטנה מעל פנס האיתות הקדמי ימני קטנה מאד אבל עמוקה , ארגז מתכת בגובה הקבינה עם גגון עליו , הסימן העיקרי הוא הגשר גיר שהיה לרכב גשר גיר מוגבהה , בנוסף מגיני סף בצידי הרכב , צמיגי BF AT בני שלושה חודשים ,מנוע אחרי אוברול , בקיצור עשו עסקה מעולה ....
באמת רכב יפה.

יאמר לזכותם שעשו עבודה שקטה ונקיה , הרכב ישב קרוב לבית במרחק שמיעה , עמד בעליה כאשר מאחוריו היה מוצמד רכב שני , כלומר היו חייבים להניע מה שכמעט בטוח לא קרה, אז כנראה הם דחפו או גררו בעליה.

במשטרה, החוקרת שלקחה עדות הצחיקה אותי היא אמרה ש80% מהרכבים נמצאים ומוחזרים ,
שאלתי אותה אם אני חי בניו זילנד או שוויץ.
אני מקווה להיות בסטטיסטיקה שלה.

הקטע המעצבן ביותר הוא שהיה לי באוטו דיסק 4.5 שקניתי אתמול חדש דנדש בקופסא שאפילו טרם הופעל ,
ממש מבצע טוב היה להם - גנוב היילקס וקבל דיסק יעזור להם בפרוק .

מעצבן ברמה שלא ניתן לתאר ......מי שלא עבר את החוויה כנראה לא יבין , אתה קם בבוקר יוצא לעבודה והופ הרכב לא בחניה , ברגע הראשון אתה שואל את עצמך מה לא חניתי את האוטו פה? אולי הוא מאחורה? אולי למעלה? ואחרי חצי דקה של טמטום אתה מבין שהאוטו נגנב וחוסר האונים הוא מוחלט !!!!
האמת המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש היא דרור ברלי שרק לפני כמה ימים קראתי את הרקוויאם לסופה שלו ואמרתי לעצמי כוס אחתק הצטרפתי לסטטיסטיקה .

מי שלקח את זה קשה זה הבן שלי שמת על האוטו הזה והגרוע מכל שהיום יש לו יום הולדת , מסכן חרב לו את המצב רוח , הבטחתי לו שבקרוב יהיה משהו אחר ,נחכה איזה חודש לראות שאני לא בין ברי המזל שמקבלים חזרה רכבים גנובים (כי כאמור יש הרבה לפי המשטרה 80% ) ואז נתחיל לחפש משהו אחר כנראה שזה יגרום לי להתקדם ולהפסיק לנסוע ברכבים ספרטנים ולהתקדם בשרשרת המזון לטנדר אוטומטי רכרוכי ועדין .

אני לא אופטימי אבל אם מישהו רואה שומע או יכול לברר יבורך

זהו בינתיים הלילה אני לפחות אשן בלי דאגה למה שקורה בחניה .

טל רותם
10-12-09, 18:34
אני רק מקווה שכל מי שקונה חלפים גנובים יסבול את הבעייה על הרכבים שלו,
מוות זה איטי מידי,
שים אותם עם חתכים בכל הגוף קשורים "בננה" בים המלח.... אח"כ תן לי אותם.... אני אסתדר..... :)

דרור ברלי
10-12-09, 18:51
ומה לגבי מי שמוכר\קונה ציוד גנוב?

כנ"ל חביבי. כנ"ל.
סחר ברכוש גנוב זו עבירה על החוק בפני עצמה.

אתה יודע, לפעמים אני מקנא קצת בסעודים.
אין חוכמות, מורידים ידיים לגנבים בטקס פומבי. ואחר כך כשהוא הולך ברחוב, כולם יודעים מי זה ומה הוא עשה.

אחרי שגונבים ממך את הרכב ופורצים לך לבית, זה ממש לא רעיון כל כך גרוע.

שחר 9
10-12-09, 18:54
תמונה

שחר 9
10-12-09, 19:53
רק שיטת שי דרומי יכולה להיות יעילה ליצירת הרתעה.
הנבלות האלה לא מפחדים כי הם יודעים שגם אם הם יתפסו לא יעשו להם כמעט כלום .

כנ"ל חביבי. כנ"ל.
סחר ברכוש גנוב זו עבירה על החוק בפני עצמה.

אין חוכמות, מורידים ידיים לגנבים בטקס פומבי. ואחר כך כשהוא הולך ברחוב, כולם יודעים מי זה ומה הוא עשה.

אחרי שגונבים ממך את הרכב ופורצים לך לבית, זה ממש לא רעיון כל כך גרוע.

kobiarava
10-12-09, 22:53

דרור, הבכירים מדברים על החלת חוקי דין תורה בישראל, ואתה מדבר על החלת חוקי השריעה?:lol:

אם אתה שואל אותי, אם קטיעת יד היא עונש הוגן על גניבה (בעיקר אם זו גניבה של סופה צהובה מדהימה מהחצר שלי)-אני בעד, ויפה שעה אחת קודם!

לשחר-משתתף בצערך, ההלם הראשוני הזה, הצער, תחושת חוסר האונים, היינו בסרט הזה כבר. אין מילים שיכולות לנחם באמת, אני מקווה בשבילך שאולי הרכב עוד יימצא...

קובי

landY
10-12-09, 22:58
היום ניסו לגנוב לי את הדיפנדר.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?goto=newpost&t=40306

:mad:

מצטרף לדרור: מוות לגנבים.

ד ו ר ו ן
10-12-09, 23:24
תנחומי..
בשביל ההשכלה לעתיד:
היו מיגונים "לא שיגרתיים" על הרכב?

(אפשר גם בפרטי).

ניר.א
10-12-09, 23:39
תנחומי.
בתור אחד שכל בוקר,דבר ראשון ניגש לחלון לראות שהרכב נמצא במקומו אני בהחלט מבין
ללבך המבואס.

דרור ברלי
10-12-09, 23:45
אם יובטח לי שלכל הפחות יורידו להם ידיים, או כל איבר אחר, או סתם יקצצו אותם במכונות בשר, או כל רעיון איטליזי מופרע אחר שעולה על דעתכם, אני מוכן לקבל גם חוקים אסקימוסיים, אבוריג'יניים או אינדיאניים...:(

ינון
11-12-09, 01:45
רק שיטת שי דרומי יכולה להיות יעילה ליצירת הרתעה.
הנבלות האלה לא מפחדים כי הם יודעים שגם אם הם יתפסו לא יעשו להם כמעט כלום .

הבעייה היא שהרכב נגנב בשקט ובלי שנשים לב כך שדרומי לא תמיד יעיל.
צריך שילוב של קציצת איברים לאחר מעשה ונשק חם תוך כדי ואולי הוצאת חלקים מהאונה במוח שישבו עם דלי שיאסוף את הרוק שלהם בני עוולה.

שחר 9
11-12-09, 18:35
עדכון :

ניסיתי להפעיל את כל מה ומי שיכלתי,
נכון לעכשיו כלום משמעותי הרכב כנראה בכיוון דהריה.
עדין מנסים לאתר אותו אבל ככל שעובר הזמן קטנים הסיכויים שלא היו גדולים מההתחלה.

המשטרה כמובן לא עושה כלום גם כשיש לה קצת מידע יותר ממוקד (לא שציפיתי מהם)

בקיצור כל מי שיש לו איזה קצה קשר שיכול לעזור יבורך !!!

בעסה גדולה !

zagi
11-12-09, 21:47
אל תתייאש שחר , יש עדיין תקווה .

אני ממשיך לנסות את הכיוונים שלי ויש עוד כמה שפועלים בכיוון !

בכל מקרה אל תינעל רק על כיוון דהריה , תירה לכל הכיוונים .
כמו שאמרתי לך הרכב כרגע לא בצוריף אבל אם יגיע לשם בטעות יעדכנו אותי .

בכל אופן אם אתה רוצה לעשות איתי מחר סיבוב אצל הבדואים באיזור תעשה טל' ( אולי הם שמעו משהו ...)

שורה תחתונה - תהייה אופטימי , יהיה טוב !

שחר 9
12-12-09, 00:46
שגיא אני כמובן יורה לכל הכיוונים ,
יש חיפושים בשישבת ע"י מקומים באזור הר חברון בכל מקום שיכלתי להפעיל אנשים.

לדברי מומחים שעוסקים בתחום כנראה מדובר בהזמנה ולא בפרוק, אולי בהזמנה לחלקים אבל סיכוי קלוש כי הרכב טוב .
הבדואים באזור זה כנראה לא , הפעלתי חבר בדואי מקומי לבדיקה כולל בדיקה באזור הדרום עוטף ב"ש כמה שאפשר.

יש שמועות לא מבוססות שפעם בחודש יש חיפושים של יח' אתגר באזורים האלה ואם הם מוצאים רכבים חשודים הם פועלים להחזירם המשטרה מדברת על אחוזי הצלחה גבוהים ושמעתי את זה כבר משלושה שוטרים מה שגורם לי להתחיל להאמין שאולי באמת המשטרה עושה משהו.
מבחינתי אני לא בונה עליהם ופועל כ"אם אין אני לי מי לי"

כרגע אין ממש סיבה לאופטימיות אבל ממשיך לנסות להשיג כל שבב מידע.

מקווה לטוב .

אל תתייאש שחר , יש עדיין תקווה .

אני ממשיך לנסות את הכיוונים שלי ויש עוד כמה שפועלים בכיוון !

בכל מקרה אל תינעל רק על כיוון דהריה , תירה לכל הכיוונים .
כמו שאמרתי לך הרכב כרגע לא בצוריף אבל אם יגיע לשם בטעות יעדכנו אותי .

בכל אופן אם אתה רוצה לעשות איתי מחר סיבוב אצל הבדואים באיזור תעשה טל' ( אולי הם שמעו משהו ...)

שורה תחתונה - תהייה אופטימי , יהיה טוב !

מלכי
12-12-09, 08:44
כאב וצער עצומים.אבל שים לב איפה אתה מסתובב בחיפושים ולא פחות חשוב אם מי, בסופו של יום זה רק רכב שלא שווה שערה משערות ראשך. בשטחים כמו בשטחים.

שחר 9
12-12-09, 19:22
מלכי תודה על הדאגה אבל אני שפוי לחלוטין כמו שאמרת זה רק ברזלים .

נכון אנחנו קצת דפוקים ונקשרים רגשית לברזלים אבל לך תבין נפש ג'יפאי !
האמת נראה לי שזה לא ההקשרות לברזלים אלא לכמות שעות העבודה שיש לנו על הברזלים האלה.

אבל אתה בהחלט צודק , אני לא מסתובב בשום מקום אלא מנסה להפעיל מקומיים ככל יכולתי .

נראה לי שהתרופה הכי טובה לענין היא לקנות מהר משהו חדש.
שכרתי רכב לחודש כדי לתת צ'אנס לאופטימיות, ובינתיים אני מתחיל לחפש ולחשוב על אופציות אחרות ......

בקרוב כנראה הדיון מה במקום ? והאם ליסינג מימוני (עסק) או רכישה.

עצה לכולם

תקשרו את האוטו עם שרשרת שעושה רעש.
תשימו מנעולים ,גם אם זה מטרד בבוקר.
תעשו אזעקה, גם אם זה מטריד אתכם ואת השכנים.
תעשו חסימות גם אם זה מעצבן בבוקר להזיז עוד רכב.
גם עלוקה, למרות שזה מעכב באולי דקה או שתיים את הגנבים.
ואלי הכי טוב סנדלים למרות שזה באמת עונש בבוקר.

בינתיים המון תודה למחפשים ולמנחמים.

כאב וצער עצומים.אבל שים לב איפה אתה מסתובב בחיפושים ולא פחות חשוב אם מי, בסופו של יום זה רק רכב שלא שווה שערה משערות ראשך. בשטחים כמו בשטחים.

דרור ברלי
12-12-09, 19:51
חבל שאנחנו צריכים לאבד רכב אהוב, כדי להפנים ששום אמצעי לנעילת הרכב אינו מיותר.
במיוחד הברזלים. לא שהגנבים לא יודעים להסתדר עם כל אלה, אבל לפחות זה מרעיש ומלכלך ודורש זמן, כוח פיזי וכלים מיוחדים כדי להתגבר על זה, וכל הברזלים ביחד אולי כבר מרתיעים... ככה לפחות אני רוצה להאמין.

סנדל מסיבי עולה כ-700 שקלים (או שבונים לבד)אבל קחו שניים לפחות. שרשרת כבדה 5-6 מ' תעלה עוד 200 שקלים בערך + מנעול כבד עם רתק (120-180 שקלים) - נראה יקר אבל תעשו טובה לעצמכם - אל תחסכו בזה. זה ההבדל בין רכב שנשאר שלך (גם אם חבול ופצוע) לבין כאב לב ותסכול שאי אפשר לתאר אותם.

סופת המדבר
16-12-09, 19:07
על איזה נעילות הם..החלאות האלה הצליחו להיתגבר?

-->