PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם להיזהר מטרופר 95 בנזין ?

Erann
14-12-09, 10:15
אני זוכר שקראתי לא מזמן שיש טרופרים בשנתונים מסויימים שצריך להתרחק מהם (לא זוכר איזה.. דיזל , בנזין).

היום נתקלתי ביד 2 בטרופר 95 מאוד זול יחסית.
ללא יותר מידי מידע עליו (צריך לבדוק).

האם זהו בסיס טוב (עם עודף טוב ליישור קו) לג'יפ או פוטנציאל גדול למפלצת מוצצת?

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4_info.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=146916

דרור ברלי
14-12-09, 10:30
הדגמים הבעייתיים הם הדיזלים בנפח 3.0 ליטר מ-99' ומעלה.

הדיזלים ה"ישנים" (93-98) בנפח 3.1 ליטר דווקא ידועים כמוצלחים ביותר ובעלי אורך חיים מופלג.
מנועי ההבנזין מכל השנים הם בסדר גמור. מכיוון שבכל זאת מדובר ברכב ישן וקצת עייף, צריך לבדוק היטב בציציות, אבל אין מה לפחד ממנו יותר מכל רכב ישן אחר בן גילו.

Erann
14-12-09, 10:32
הדגמים הבעייתיים הם הדיזלים בנפח 3.0 ליטר מ-99' ומעלה.

הדיזלים ה"ישנים" (93-98) בנפח 3.1 ליטר דווקא ידועים כמוצלחים ביותר ובעלי אורך חיים מופלג.
מנועי ההבנזין מכל השנים הם בסדר גמור. מכיוון שבכל זאת מדובר ברכב ישן וקצת עייף, צריך לבדוק היטב בציציות, אבל אין מה לפחד ממנו יותר מכל רכב ישן אחר בן גילו.

אז יכול להיות שזה "מציאה" ?

שגיא S
14-12-09, 10:57
תשמע ערן...
את דעתי על הטרופר אתה מכיר...

בקשר לרכב הנ"ל - אני הייתי נזהר מאוד, במחיר כזה ודאי שהוא שווה בדיקה, אבל גם מדליק נורת אזהרה..

תבדוק טוב טוב שלדה לחפש אחרי רקבונות ו/או תאונות, עד איזה תאריך יש טסט? מה מצב המכלולים שם? לי זה נשמע כמו מישהו שיודע על משהו שהולך למות ומנסה לקצץ הפסדים..

אבל שווה לבדוק.

חוצמזה - אני מציע לך לקרוא את האשכול של אבי "דינוזאור שטח" שגם כן קנה טרופר שנת 94 במחיר כזה, ומאז הוא רק משפר אותו...

http://64.50.169.115/forums/showthread.php?t=31876&highlight=%E3%E9%F0%E5%E6%E0%E5%F8+%F9%E 8%E7

שווה לראות מה עבר עליו - והאם אתה מוכן לדבר כזה.

Erann
14-12-09, 11:22
תשמע ערן...
את דעתי על הטרופר אתה מכיר...

בקשר לרכב הנ"ל - אני הייתי נזהר מאוד, במחיר כזה ודאי שהוא שווה בדיקה, אבל גם מדליק נורת אזהרה..

תבדוק טוב טוב שלדה לחפש אחרי רקבונות ו/או תאונות, עד איזה תאריך יש טסט? מה מצב המכלולים שם? לי זה נשמע כמו מישהו שיודע על משהו שהולך למות ומנסה לקצץ הפסדים..

אבל שווה לבדוק.

חוצמזה - אני מציע לך לקרוא את האשכול של אבי "דינוזאור שטח" שגם כן קנה טרופר שנת 94 במחיר כזה, ומאז הוא רק משפר אותו...

http://64.50.169.115/forums/showthread.php?t=31876&highlight=%E3%E9%F0%E5%E6%E0%E5%F8+%F9%E 8%E7

שווה לראות מה עבר עליו - והאם אתה מוכן לדבר כזה.

תודה.
יש הבדל בן לשפר לבן לתקן :-)
שמתי את האופנוע שלי למכירה ביד 2 , אפילו לא מתקשרים בחורף....
בינתיים אני סתם מגשש....

תודה רבה !

נמרוד
14-12-09, 11:46
אז יכול להיות שזה "מציאה" ?

זה לא "מציאה", זה נראה יותר כמו מה שנקרא "נבלה".

שגיא S
14-12-09, 11:48
תודה.
יש הבדל בן לשפר לבן לתקן :-)
שמתי את האופנוע שלי למכירה ביד 2 , אפילו לא מתקשרים בחורף....
בינתיים אני סתם מגשש....

תודה רבה !

זה למה אני אומר שתקרא..
הוא לא רק שיפר, כמובן שכל חלק שהוא שם כבר היה יותר טוב מקודמו...

Erann
14-12-09, 12:20
תודה

דרור ברלי
14-12-09, 13:17
כל רכב בן 15 הוא נבלה בפוטנציה.
בדקתם את הרכב הזה? או שרק המחיר הנמוך שלו מחשיד? כי אם לא בדקתם ואתם רק מתפלאים שהוא מוצע בזול, אני במקום בעל הרכב מיד מקפיץ את המחיר ב-5K....

מה אפשר למצוא בו שיהפוך אותו לנבלה?

- תאונות שילדה?
- יכול להיות שהוא כבר מרעיש מהשסתומים, וזה אומר החלפת מנוע קרובה במחיר שמתקרב לשווי האוטו?
- גיר בדרך למוות?
- סרן אחורי מרעיש?
- ריהוט פנים ממורטט ומגעיל אחרי 15 שנות שימוש?

לא לשכוח - הוא באמת כבר ישן. אל תצפה ממנו להתנהג כמו חדש.
והכי חשוב - תברר עלות של מנוע מיבוא, גיר, סרן אחורי וכו' דברים גדולים שיכולים להפתיע לרעה.
העלויות צפויות להיות גבוהות.

שגיא S
14-12-09, 14:44
- יכול להיות שהוא כבר מרעיש מהשסתומים, וזה אומר החלפת מנוע קרובה במחיר שמתקרב לשווי האוטו?

דרור, הסכמתי, ואני מחזק את כל מה שכתבת חוץ מהמשפט הנ"ל.

הרעש בשסתומים לא מרמז על קיצו של המנוע, יש מנועים שאני מכיר שנוסעים עם זה יותר מ100 אלף ק"מ, ואני מכיר גם מישהו שהתקין מנוע חדש(יחסית - 10000 ק"מ) ונהיה לו רעש...

שגיא S
15-12-09, 12:22
כל רכב בן 15 הוא נבלה בפוטנציה.
בדקתם את הרכב הזה? או שרק המחיר הנמוך שלו מחשיד? כי אם לא בדקתם ואתם רק מתפלאים שהוא מוצע בזול, אני במקום בעל הרכב מיד מקפיץ את המחיר ב-5K....
.

וואלה דרור..כנראה שהוא קורא פה כי המחיר קפץ ב5K...

אתה יכול להיות יצחק לוי מעכשיו ;)

Erann
15-12-09, 13:00
וואלה דרור..כנראה שהוא קורא פה כי המחיר קפץ ב5K...

אתה יכול להיות יצחק לוי מעכשיו ;)

וואלה... חחחח...
נכון !

micha6a
16-12-09, 17:04
תאמת אני גם מחפש משהו בסגנון של הטרופר ובמחיר דומה...
השאלה היא האם כדי אולי ללכת על טרנו ארוך???
נ.ב מישהו באמת זרק לי שהמנועים של טרופר בשנים הללא לא הכי חיים טוב? (האם נכון).

שגיא S
16-12-09, 17:33
מיכה שלום...

לענות לך לגבי הטראנו אני לא יכול, כי לא החזקתי אחד כזה.
מה שאני יכול להגיד לך זה 2 דברים:
1. במחירים האלו אין אוטומאט, שזה לטעמי יותר נוח גם בכביש וגם בשטח(במיוחד לנהגים חדשים)...למרות שיש אחרים(ודרור הוא אחד הגדולים שבהם) שסבורים שידני יותר טוב בכל דבר..אבל כל מקרה לגופו, וכל אחד ומה שהוא מעדיף.

2. לאיסוזו טרופר יש שוק שיפורים גדול הרבה יותר מהטראנו - לטראנו קשה להשיג נעילות ואילו לטרופר, יש גם ARB וגם אוטמאטיות זולות.

בקשר למנוע של הטרופר - שלי כברמתקרב ל289000, והוא במצב טוב מאוד, לאנפתח, לא התחמם ולא כלום..יש לו רעש מהשסתומים, אבל כמו שאמרתי מקודם - זה לא משפיע על שום דבר.

Erann
17-12-09, 19:03
מיכה שלום...

לענות לך לגבי הטראנו אני לא יכול, כי לא החזקתי אחד כזה.
מה שאני יכול להגיד לך זה 2 דברים:
1. במחירים האלו אין אוטומאט, שזה לטעמי יותר נוח גם בכביש וגם בשטח(במיוחד לנהגים חדשים)...למרות שיש אחרים(ודרור הוא אחד הגדולים שבהם) שסבורים שידני יותר טוב בכל דבר..אבל כל מקרה לגופו, וכל אחד ומה שהוא מעדיף.

2. לאיסוזו טרופר יש שוק שיפורים גדול הרבה יותר מהטראנו - לטראנו קשה להשיג נעילות ואילו לטרופר, יש גם ARB וגם אוטמאטיות זולות.

בקשר למנוע של הטרופר - שלי כברמתקרב ל289000, והוא במצב טוב מאוד, לאנפתח, לא התחמם ולא כלום..יש לו רעש מהשסתומים, אבל כמו שאמרתי מקודם - זה לא משפיע על שום דבר.

שגיא , התכוונת שאין ידני... לא ?!

שגיא S
17-12-09, 20:07
במחירים האלו - אין טראנו אוטומאט.

-->