PDA

צפייה בגרסה מלאה : דילמה בין שני טנדרים, ווינר או טויוטה..?

דותן ברוידא
15-12-09, 06:32
אהלן לכולם.. לאחרונה מכרתי את הגי'פ שלי לטובת צמצום הוצאות וחוסר סיפוק ממנו פרט לעובדה שהיה ממש יפה, מדובר על פג'רו קצר פתוח. כרגע אני "תקוע" אם סובראו טנדר. בכול מקרה הסיבות לצמצום ירדו מהפרק ולפג'רו אני לא יחזור בחיים. שורה תחתונה ,אני מחפש טנדר אמין אין בעיה להתחיל ב30k ומעלה .לי המליצו על ווינר 1999 או טויוטה 1995 ומעלה מאזור הדגמים הנ"ל..? פלוסים מינוסים של הטנדרים או אולי אם יש למישהו למכירה אשמח לישמוע..?
מטרת הרכב טיולים רגועים , נסיעות קצרות,ובעיקר רכב מס'2 .

אייל
15-12-09, 08:22
חיפוש קצר היה מעלה לך את רוב התשובות:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=39970

סך הכול מדובר על שני כלים מצויינים עם יתרון לכאן או לכאן. הטויוטה יותר נוטה לשטח (בעיקר בתחום השיפורים). הווינר יותר נעים בכביש.

אתה מוזמן גם לקרא את זה - הרבה לא השתנה:
http://www.jeepolog.com/684.html

ש01
15-12-09, 10:50
מבחן השוואתי
http://www.moto4x4.co.il/test/1013.aspx (http://www.moto4x4.co.il/test/1013.aspx)

Erann
15-12-09, 11:13
אהלן לכולם.. לאחרונה מכרתי את הגי'פ שלי לטובת צמצום הוצאות וחוסר סיפוק ממנו פרט לעובדה שהיה ממש יפה, מדובר על פג'רו קצר פתוח. כרגע אני "תקוע" אם סובראו טנדר. בכול מקרה הסיבות לצמצום ירדו מהפרק ולפג'רו אני לא יחזור בחיים. שורה תחתונה ,אני מחפש טנדר אמין אין בעיה להתחיל ב30k ומעלה .לי המליצו על ווינר 1999 או טויוטה 1995 ומעלה מאזור הדגמים הנ"ל..? פלוסים מינוסים של הטנדרים או אולי אם יש למישהו למכירה אשמח לישמוע..?
מטרת הרכב טיולים רגועים , נסיעות קצרות,ובעיקר רכב מס'2 .

בהצלחה בחיפושים דותן.
מתוך סקרנות , למה טנדר אם הוא לא לצורך עבודה / סבלות ?
למה לא כלי כגון טרופר ?

דותן ברוידא
15-12-09, 17:40
בהצלחה בחיפושים דותן.
מתוך סקרנות , למה טנדר אם הוא לא לצורך עבודה / סבלות ?
למה לא כלי כגון טרופר ?
המון תודה לכול הזריזים שענו לשאלתי (טכלס לא חפרתי באתר ליפני שפירסמתי את השאלה, לא בסדר) בכול מיקרה אני צריך טנדר בישביל להעמיס קייק גדול וטרקטורון. וגם גיליתי שטנדרים (ואלה שאני מכיר עובדים בבקר וחקלאות) רואים מוסך פחות מ'גיפים בשנתונים מגבילים.
שוב אני פונה אליכם אם אתם מכירים טויוטה או ווינר (עדיף אישית) למכירה אני אשמח לישמוע 0547744484

נדב42
15-12-09, 18:04
אני צריך טנדר בישביל להעמיס קייק גדול וטרקטורון.

אולי כיוון מחשבה אחר: האם שקלת להשתמש בעגלה נגררת (לרכב מס' 1) עבור הקייק והטרקטורון, ואז לבחון מחדש את הדרישות מרכב מס' 2 ?

וו גרירה עולה 2000-1500 ש"ח, עגלה חדשה עולה 5000-4000 ש"ח וביטוח עבורה זה גרושים ואז אתה יכול לשחרר את התנאים המגבילים האלו מרכב מס' 2 ולכוון אותו לאן שמתאים לך - עבירות, נוחות, חסכון וכדומה, כראות עיניך.

להתראות בשטח,

נדב.

דותן ברוידא
15-12-09, 20:16
[quote=נדב42;281752]אולי כיוון מחשבה אחר: האם שקלת להשתמש בעגלה נגררת (לרכב מס' 1) עבור הקייק והטרקטורון, ואז לבחון מחדש את הדרישות מרכב מס' 2 ?

וו גרירה עולה 2000-1500 ש"ח, עגלה חדשה עולה 5000-4000 ש"ח וביטוח עבורה זה גרושים ואז אתה יכול לשחרר את התנאים המגבילים האלו מרכב מס' 2 ולכוון אותו לאן שמתאים לך - עבירות, נוחות, חסכון וכדומה, כראות עיניך.

להתראות בשטח,

נדב.[/
וואלה אחי היינו כבר בסיפור הזה, והמסקנה הייתה שלהשאיר עגלה בלי שמירה על חוף הים ,כנרת או בשטח בזמן שאני חותר או על הטרקטורון זה מתכון לחוסר שקט.
רכב מס'1 של עבודה (תפוח לא אופציה). בכול מקרה תודה על התגובה..

Erann
15-12-09, 22:10
המון תודה לכול הזריזים שענו לשאלתי (טכלס לא חפרתי באתר ליפני שפירסמתי את השאלה, לא בסדר) בכול מיקרה אני צריך טנדר בישביל להעמיס קייק גדול וטרקטורון. וגם גיליתי שטנדרים (ואלה שאני מכיר עובדים בבקר וחקלאות) רואים מוסך פחות מ'גיפים בשנתונים מגבילים.
שוב אני פונה אליכם אם אתם מכירים טויוטה או ווינר (עדיף אישית) למכירה אני אשמח לישמוע 0547744484

רגע... טרקטורון נכנס בארגז של טנדר ? זה חדש לי :-)
לא צריך עגלה :-)

דותן ברוידא
16-12-09, 06:18
רגע... טרקטורון נכנס בארגז של טנדר ? זה חדש לי :-)
לא צריך עגלה :-)
ex ניכנס..

tzagi
16-12-09, 07:13
[QUOTE=דותן ברוידא;281748 אני צריך טנדר בישביל להעמיס קייק גדול וטרקטורון. [/QUOTE]

כמה כבר אתה שוקל????????
:-) 8-)

הרגת אותי עם הקייק....
טוב, אני מתאר לעצמי שהתכוונת לקייאק... :-)

עכשיו אתה חושב לעצמך......מה הוא רוצה ממני, נכון?
בעולם המערבי, קייק זה שם גינה ליהודי, סוג של יהודון, הומצא לפני מעל ל100 שנה, קצת היסטוריה:
כשהמהגרים היהודיים הגיעו לאמריקה במאה ה19, הם היו צריכים לחתום על מסמכים במשטרת ההגירה, כמובן רובם לא ידעו לכתוב(כרוב הציבור דאז) לכן המנהג היה לחתום בX, היהודים סרבו לחתום בX (כניראה הזכיר להם את ישו)
אז הם חתמו ב O, עיגול או קייקל ביידיש...ומונח סלנג נוצר וקוצר.

אז אם אתה רוצה להוביל קייקים למרחק , עדיף להתייעץ עם דרור הראל, יש שמועה שהוא מומחה לקרונות רכבת סגורים או משהו כזה...

נדב42
16-12-09, 08:53
וואלה אחי היינו כבר בסיפור הזה, והמסקנה הייתה שלהשאיר עגלה בלי שמירה על חוף הים ,כנרת או בשטח בזמן שאני חותר או על הטרקטורון זה מתכון לחוסר שקט.
רכב מס'1 של עבודה (תפוח לא אופציה). בכול מקרה תודה על התגובה..

הי,

בשני מקומות עבודה הסכימו להתקין לי וו גרירה ברכב (על חשבוני כמובן), אז אל תחליט מראש שזו לא אופציה (אם כי צריך למצוא טיעון משכנע, לא כמו "אני מעדיף לקחת את הטרקטורון למצפה רמון על חשבונכם" ...)

לגבי להשאיר את העגלה: יש חיבור עגלה עם מנעול, אשר משאיר את העגלה נעולה לרכב - מייקר את העגלה ב- 300-500 ש"ח אבל שווה את השקט הנפשי.

בקיצור, תחליט מה שמתאים לך, רק מציע לשמור על ראש פתוח ...

להתראות בשטח,

נדב.

idanx2
24-12-09, 19:30
אני מחזיק עוד מעט כשנה ווינר 1999 וכמעט 5 שנים ווינר 2002
ומה שיש לי להגיד זה (טפו טפו טפו) חוץ ממצבר ב2002 ופעם אחת לוקרים (אחרי 250K )
פשוט כלום . ושתי המכוניות עובדות קשה (קשה מאוד ) , בנוסף לזה אני מעמיס על שניהם טרקטורון פולריס עבודה (גדול ) והוא יושב שם יופי , כמובן על הדלת האחורית אבל אין בעיה .
הבעיה היחידה שלא הצלחתי לפתור היא הגובה ... לא מצליח כל פעם להעמיס את הטרק" בלי מדרגה מיוחדת וכאלה קשה למצוא כל פעם ...

מקווה שעזרתי

עידן

מידבר
24-12-09, 21:22
היתרון העצום של היילקס על פני ווינר הוא זמינות חלקים.

הדבר מקבל משנה חשיבות ככל שהאוטו ישן (כן, גם בהיילקס 93-97 צריך מידי פעם חלפים ;)).

מי שמעונין להווכח שיתקשר לפירוקיות וישמע במו אזניו.

idanx2
25-12-09, 07:59
זה נכון זה באמת יתרון
אבל בנינו כשצריך חלק אפשר למצוא אם טיפה מתאמצים...
לא שאני נגד היילקס להיפך כמובן עד 97 , אבל
כשכמעט כל היילקס שני נגנב והופך להיות חלקי חילוף לבני דודינו
ועצם זה שאתה לא רגוע כשהאוטו בחניה(אתה אף פעם לא רגוע ) אבל במקרה של היילקס זה כבר גובל בשגעון אז לא שווה מבחינתי לנסוע על היילקס (יש עוד סיבות אך זאת העיקרית).
בזמנו כשאני הייתי צריך להחליט עשיתי שיקולי נוחות ,עבירות ,אמינות, כוח,ומחיר,וכמובן אצלי זה אוטו של יום יום , ההחלטה הייתה פה אחד חוץ מעבירות הניסן לוקח בהכל (לגבי האמינות יהיו כאלו שיחלקו עליי ואיפה נתן כשצריך אותו ?:D) ובוא נאמר שעם מוסיפים נעילה אחורית לניסן ,האוטו יעבור כל מה שתבקש ממנו ,גם בלי נעילה הוא עלה את זיק ,רמון ,מחמל, עשוש והרשימה עוד ארוכה ... בקיצור אחלה אוטו ...

עידן

-->