PDA

צפייה בגרסה מלאה : רסטה\אספיר ועוד שאלה קטנה

rantop
15-12-09, 14:14
שלום לכולם, הג'ימיני הולך לקבל פינוק לכבוד החג,
קפיצים בולמים ומיגון תחתון.

נשאלת השאלה היא איזה סט מתאים יותר לג'ימיני? האולד מן שמוצע בראטסה או הבילסטין של אספיר?

בנוסף, האם יש צורך להוסיף ספייסרים להרחבת בסיס הגלגלים בס"מ או שניים לאחר ההגבהה?
או שהרכב מספיק יציב?
תודה לכולם!

ehudsega
15-12-09, 16:23
שלום לכולם, הג'ימיני הולך לקבל פינוק לכבוד החג,
קפיצים בולמים ומיגון תחתון.

נשאלת השאלה היא איזה סט מתאים יותר לג'ימיני? האולד מן שמוצע בראטסה או הבילסטין של אספיר?

בנוסף, האם יש צורך להוסיף ספייסרים להרחבת בסיס הגלגלים בס"מ או שניים לאחר ההגבהה?
או שהרכב מספיק יציב?
תודה לכולם!
הבילסטיין קשים כמו אבן, לא מתאימים לגימיני והסט של הקפיצים הוא קומבינציה של אספיר. לא סתם תוכל לקבל מחיר מצוין לסט...מסוכני המכירות של אספיר. אני קיבלתי מהם הצעת מחיר מאוד נמוכה ונשאלתי אם איכפת לי להיות שפן נסיונות עד שהם יתאימו את הסט :???:. המיגון שלהם איכותי אך יקר מאוד יחסית לאחרים ולאו דווקא יותר טוב.
לאחר בירורים רבים והשוואות בנושא, אצלי בגימיני הרכבתי הכל ברסטה. סט המיגונים שלהם הוא ברמה גבוהה מאוד של גימור ולא יותר יקר מסטים אחרים שמוצאים. את הסט של OLD MAN קיבלתי במחיר הכי טוב מרסטה שוב ועד כה אני מרוצה מאוד גם בכביש ,גם בשטח וגם מבחינת ההגבהה (בערך 2 אינצ'). השירות והאדיבות ברסטה מצוינים ובמקרה של תלונות כאלה ואחרות יש תמיד עם מי לדבר שם. (להצעות מחיר דבר עם אורנה).
אתה מוזמן גם לבוא ולהתרשם לבד מהתוצאה הסופית.
בהצלחה.:p

GodsFather
15-12-09, 16:30
תריץ חיפוש בבקשה , השאלות שלך נשאלו שוב ושוב בשבועות הקרובים.

rantop
17-12-09, 17:19
תודה רבה על התשובות,
מצטער אך לא החיפוש לא הניב תוצאות לכן שאלתי שוב.

raanan
17-12-09, 17:44
לא מנסיון אבל ,
למיטב ידעתי יש לטאףדוג סט מאוזן יותר ומעט קשיח יותר מאולדמן.
בנוסף, בעבר ראיתי שרשור (בצהוב) שבאולדמן החלק הקידמי שקוע מעט לעומת החלק האחורי.

בהצלחה
רענן

ehudsega
17-12-09, 18:45
לא מנסיון אבל ,
למיטב ידעתי יש לטאףדוג סט מאוזן יותר ומעט קשיח יותר מאולדמן.
בנוסף, בעבר ראיתי שרשור (בצהוב) שבאולדמן החלק הקידמי שקוע מעט לעומת החלק האחורי.

בהצלחה
רענן
לטאףדוג היה סט, אך הם הפסיקו למיטב ידיעתי והוא בהחלט היה יותר קשיח מהאולדמן (לפי מה שהחברה שהתקינו מספרים). עדיין ניתן להשיג אותו, אך להערכתי הוא לא הסט המאוזן ביותר לגימיני (מבחינת שילוב בולמים קפיצים). יש גם סט ספורט של אולדמן (ככה הוא נקרא) לגימיני (יותר יקר) שהוא די מזכיר את הטאףדוג מבחינת הקושי.
לגבי החלק הקידמי שקוע מעט לעומת החלק האחורי באולדמן, לא ברור מהיכן ההמצאה אבל אם תמדוד גימיני חדש מהמפעל תראה שהחלק האחורי טיפה גבוה יותר מהקדמי. כשהגימיני ישר מקדימה ומאחורה זה בד"כ יהיה לאחר בלאי ושקיעה.
מקווה שעזרתי

rantop
18-12-09, 21:58
אחלה תודה..
עוד מישהו?

זרקו
20-12-09, 08:35
אחלה תודה..
עוד מישהו?

כן.
בשבת שמעתי ממישהו (לא יודע אם זה נכון או לא- טרם בדקתי) שאספיר, גתוס ודומיהן עומדים לצאת עם מבצעים לקראת סוף השנה.
כן נכון, לא נכון. שווה בדיקה או לפחות לחכות שבועיים....
במידה וגילית משהו לגבי זה- אנא תעדכן אותנו.
בהצלחה
נועם

rantop
20-12-09, 12:56
לאספיר היה עד עכשיו מבצע לג'ימינים...
ערכת מיגון של שלושה מיגונים וקפיצים+בוולמים ב7200, לפחות זה מה שהאתר שלהם אמר..
אבל משום מה זה נעלם..

ehudsega
20-12-09, 13:54
לגתוס יש מבצע של 7200 ש"ח (לפני מע"מ) על חבילת מיגון 3 (קידמי, טרנספר, דלק) וסט של אולדמן.

רון נחמן
20-12-09, 23:31
אני למדתי בדרך הקשה לא לסמוך על אספיר -
"מתלם" הרכיבו לי סט בהמלצתם. בדיעבד (ואחרי צירייה שבורה) התברר שהם שמו לי סט שעפ"י היצרן מתאים לפאג'רו...
להתאמת סט קפיצים אני ממליץ על "פרוייקטים 4 על 4" בכפ"ס. גילוי נאות - עבדתי שם כמה חודשים, ויש לי רק דברים טובים לומר עליהם. לא יודע לגבי מחירים, אבל הם מקצוענים אמיתיים, בלי פשרות (אני אומר את זה גם מהצד של לקוח וגם כאחד שעבד שם).

נדב42
21-12-09, 13:50
להתאמת סט קפיצים אני ממליץ על "פרוייקטים 4 על 4" בכפ"ס.

לא יודע לגבי האיכות - אף פעם לא קניתי מהם כלום, כי תמיד כשביררתי הם היו יקרים מאוד ...

להתראות בשטח,

נדב.

-->