PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים ושוב פעם צמיגים - זקוק ליעוץ

ohadbahar
16-12-09, 12:25
לכל המתלהמים , ביצעתי חיפוש מורחב כאן באתר ובאתרים נוספם (אחםאחם..)

מבקש המלצות מבעלי נסיון בלבד ! לגבי נעליים חדשות ללנד קרור קצר 2005 !

המקוריים החזיקו 75000 ק"מ , אני מעוניין להחליף ל50\50 בדקתי בכמה מקומות :

מידה 17\65\265

BF
950 ש"ח

TOYO \ PIRELI \ FALKEN
650 ש"ח

YOKOHAMA
700 ש"ח

GOODYEAR
800 ש"ח

יש המלצות כל שהם ? כמובן שידוע לי שאיכות הצמיג בשטח משפיעה על הנוחות בכביש .. השאלה מבחינת צמיגים נוחים ויחסית שקטים בכביש ..

אני אשמח לקבל עצות מבעלי נסיון עם הדגמים הללו ..

תודה מראש
אוהד

osh
16-12-09, 18:50
מצטרף לדיון ואשמח לשמוע גם על צמיגים של Dunlop
תודה

שגיא S
16-12-09, 19:03
אני כיום נוסע על טרופר

היו לי 4 BF ועכשיו יש לי רק 2 ועוד 2 יוקוהומה חדשים (כולם 50/50).

בקרוב מאוד אני הולך להחליף לצמיגי שטח מלא..פשוט כי הBF נגמרו (אחרי הרבה זמן, והרבה קילומטרז', והרבה שטח) והיוקוהומה לא מספקים את מה שצריך בשטח.

אם אתה לא נוסע הרבה בשטח..אז אולי אתה לא צריך צמיג חזק ועמיד כמו BF.
אבל אם אתה יכול להרשות לעצמך - אז אני ממליץ..מחזיק שנים טובות, הרבה הרבה ק"מ, ולאמתפנצ'ר או מתקלף בתנאים שצמיגי 50/50 אחרים הולכים לאיבוד...

ספרדי
16-12-09, 19:10
יש לי צמיגים של חברת Dunlop 50/50
יש לי אותם כבר ארבע שנים ואני מאוד מרוצה מהם אחלה אחיזה בשטח ובכביש לא עושים רעש בכביש
בעיה יחידה זה בבוץ החריצים של בין השוקולדים צרים ואז מתמלאים מאוד מהר.
אבל באופן כללי אחלה צמיגים ממליץ עלהם בחום

ohadbahar
16-12-09, 21:48
תודה חברים על התגובות , אשמח לנוספות ..

בשאלתי לא הגבלתי תקציב לא מכאן נובעת השאלה , הנסיון חשוב יותר מכל מסע שיווק כזה או אחר ..

נראה לי שהBF זוכים להמון תגובות חיוביות(שוב מנסיונם של הממליצים ולא מתוך אינטרס ) כרגע זה הכיוון ..

Pageup
16-12-09, 21:59
היו לי ברכב הקודם דאנלופ AT, זבל עופות. רועשים, אחיזה נוראית בכביש בייחוד
בכביש רטוב ואחרי "גשם ראשון".
הוחלפו ל BF AT וחיי השתנו. אחיזה טובה יותר, שקטים יותר והורגש שיפור ניכר
גם בשטח.
הרכב הנוכחי הגיע עם FALKEN, מאוד דומים לדאנלופ, יותר שקטים ואחיזה סבירה.
בשטח הם מרגישים כמו צמיגי כביש. זוג אחד הוחלף ל BF והזוג השני בקרוב
(מגבלות תקציב של מובטלים).

zagi
16-12-09, 23:05
אם אין מגבלה של תקציב , ללא ספק BF !

הצמיגים הכי טובים מבין אלה שצינת ובכלל ...

בוואריה
17-12-09, 11:44
גם לי היו ברכב הקודם ( איסוזו טרופר ) צמיגי BF והחזיקו מעמד יפה.
לאחר בדיקות שעשיתי עם חברים ובאינטרנט, אני מציע לך לבדוק גם את Brighstone דואלר
אני מצרף אתר מצויין שעוסק בצמיגים ובין הייתר נותן טבלאות השוואה וגם ציונים שנאספו מאלפי משתמשים, מומלץ http://www.tirerack.com/tires/surveyresults/surveydisplay.jsp?type=ORAT

בהצלחה וחג שמח

zerez
17-12-09, 12:59
לא מנסיון אישי,
אני בודק צמיגים לג'ימני שלי, ראיתי ביקורות מאוד טובות על continental contocross AT
ברמת מחירים נמוכה יותר הופיעו מקסיס MAS1
את שני הסוגים ראיתי גם בארץ

לי היו מקסיס 751 על הג'ימני הקודם, בסך הכל הם בסדר אבל לא מדהימים

נמרוד
17-12-09, 13:17
BFGoodrich A/T היה ונשאר הצמיג הדו-שימושי הטוב ביותר שאפשר לקנות. אם המחיר הוא לא שיקול (ולדעתי הוא לא צריך להיות שיקול כשמדובר על הפרש של 1000 שקלים לסט צמיגים שמחליפים פעם בשלוש עד ארבע שנים), אז אין התלבטות. השאלה האמיתית היא האם לא כדאי לך לקנות צמיג אגרסיבי יותר, בפרופיל שטח מלא, אז גם יש יותר בחירה.

ohadbahar
17-12-09, 16:13
BFGoodrich A/T היה ונשאר הצמיג הדו-שימושי הטוב ביותר שאפשר לקנות. אם המחיר הוא לא שיקול (ולדעתי הוא לא צריך להיות שיקול כשמדובר על הפרש של 1000 שקלים לסט צמיגים שמחליפים פעם בשלוש עד ארבע שנים), אז אין התלבטות. השאלה האמיתית היא האם לא כדאי לך לקנות צמיג אגרסיבי יותר, בפרופיל שטח מלא, אז גם יש יותר בחירה.

שלום נמרוד ,
לגבי צמיג שטח מלא אני בטוח ב 100% שלא , 50% יעשו את העבודה עבורי , גם בשטח אני נמצא תמיד על שבילים ולא יוצר אותם מחדש .. , הבריג'סטון המקוריים החזיקו יפה עם לא הטיולים בשטח אני מאמי שהיו מחזיקים עוד כמה אלפי ק"מ , האבסורד שהם עולים יותר מה BF ..

ככל הנראה אני אלך על הBF עקב שלל התגובות , לגבי מחיר - אין לי ניירות מיותרים אבל שמדובר בהוצאה לטווח כל כך ארוך שנכלל בה פן בטיחותי לדעתי אין מקום לפשרות !

-->