PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי "מיקי טומפסון"MT לסופה96 - מה דעתכם?

שלמה1
27-07-04, 00:35
שלום לכלל הפורום , לאחר התלבטיות חוזרות ונשנות לבסוף קניתי סופה מודל 96 סטנדרטית לחלוטין , והשארתי את הרכב המשפחתי לאשה!
אז ככה השיפור הראשון שאני מתכוון לעשות זה להחליף לצמיגי MT המטרה ברורה מאוד, לאט לאט לשפר את רמת העבירות של הרכב ,
וכעת לשאלתי! מה דעתכם על צמיגי מיקי טומפסון? נראים טובים מאוד , נאמר שגם אוחזים לא רע על הכביש ולא ממש רועשים , ומסתבר שהם להיט בארצות הברית.
אודה לכם על תגידי את דעתכם על הצמיג(מידה 31)
תודה רבה שלמה

נמרוד
27-07-04, 08:21
יש הרבה צמיגי מיקי-תומפסון, אני מניח שמה שמיובא לארץ הוא הclaw הרדיאלי.
אלו הנתונים:
http://www.mickeythompsontires.com/truck.html

זה הצמיג:
http://www.rockcrawler.com/features/newsshorts/03march/mickey_thompson_claw_radial.jpg

אני לא מכיר אישית מישהו שנוסע עם הצמיגים האלו, הם לא כאלו פופולריים בארץ. נראה כמו צמיג לא רע, למיקי תומפסון יש שם טוב בסך הכל, שים לב שמדובר עדיין על צמיג רדיאלי עם שתי שכבות בדופן בלבד - כמו רוב הצמיגים. הצמיגים הרדיאלים היחידים עם שלוש שכבות בדופן נשארו גודייר ובי.אף. אם המחיר טוב, למה לא? אתה יודע כבר כמה עולה צמיג?

אדי
27-07-04, 08:45
מהתרשמות קצרה מהצמיג בקישור שנמרוד צרף נראה שיש לו אחיזה די טובה בסלעים, אני מניח שבבוץ הוא גם לא מאכזב. אין לי מושג לגבי העמידות שלו בפני קרעים/קילומטרז'. אני לא יודע כמה עולה צמיג כזה, אבל אם לא מדובר במשהו זול הייתי שוקל ללכת על משהו יותר מוכר, אפילו אם זה לא ה-MTR או ה-BF שהם שני צמיגי השטח היותר טובים שנמכרים בארץ, לדעתי.

ארז
27-07-04, 09:57
הבעיה היחידה עם הצמיג הזה שהוא :
א 2 שכבות בצד
ב יקר מאודדדדד

שלמה1
27-07-04, 11:47
בקישור מאתר הנקרא ג'יפ טריפ ראיתי באתר שלהם שמדובר בצמיג של 6 פליי!!!
ולפי דעות של כמה אנשים שאני מכיר אם צמיג כזה הם טוענים שהוא גם אוחז יחסית טוב בכביש ואינו רועש מאוד ביחס לMT אחרים שהיו להם.
לגבי המחיר אני לא ממש יודע כרגע , אבל זה לא ממש משנה לי כי בעיניין הצמיגים איני מתכוון לחסוך , מעוניין במשהו טוב מהשורה הראשונה, דרך עגב עשיתי קצת "בדק בית " וגילית שהמון אנשים ממש לא מרוצים מגודייר MTR .
תודה רבה שלמה

נמרוד
27-07-04, 14:59
לclaw הרדיאלי, שזה מה שנמכר בארץ, יש 2 שכבות בדופן.

יש גם את הBaja Claw המקורי, שהוא צמיג דיאגונאלי, Bias Belted, ולו אכן יש דופן מחוזקת מאד וכולי... אבל זה לא הצמיג שאתה מדבר עליו, הוא לא מיובא באופן סדיר, ואין אותו במידה 31/10.5/15 בכלל.

שני הצמיגים האלו נראים דומים מאד חיצונית, הפרופיל פחות או יותר זהה.

אם המחיר הוא לא פונקציה, תשקול ללכת על BFGoodrich, או הגודייר MTR שעולים פחות מהBF בארץ, אבל עדיין יותר מכמעט כל דבר אחר.

אני מדבר מנסיון של שלוש שנים עם MTR 31 על הג'יפ. עד כמה אני מרוצה? עובדה שקניתי סט חדש של MTR להיילקס, בלי לחשוב פעמיים.

קיד
27-07-04, 20:19
לאחר 4.5 שנים עם צמיגי יוקוהמה, עברתי לפני שנה ל-MTR. הסיבה? קרעים בדופן הצמיג.
במידה ואתה מתכוון לטייל בדרום, ל-MTR דופן חזקה העמידה יותר בפני אבני צור. לצמיגי היוקוהמה ביצועים הרבה יותר טובים, אבל גם המון קרעים. לדעתי, ה-MTR צמיג בינוני בהחלט בכל תחום מדיד (כולל רעש), אבל בהחלט חזק. אחרי שנת שימוש ללא תיקונים, אני ממליץ על MTR בידיעה ברורה שיש צמיגים עם ביצועים טובים יותר.
אין דבר מרגיז יותר מאשר קרע של 3 ס"מ, 5 דקות לאחר שירדת מהכביש לשטח. אחיזה? נו 8) תמיד אפשר לנסות שוב.
בברכה,
קיד, שהיה מכור לצמיגי יוקוהמה.

ד ו ר ו ן
27-07-04, 20:33
MTR על ההיילקס כבר 60K+ ועדיין נראים נורמלי, רק להשוואה סט של דאנלופ שעלה כמעט חצי מהם החזיק בשיניים פחות ממה שהסט הנוכחי מחזיק ועדיין כוחו במותניו, הבלאי היחידי שאינו שווה בצמיג נגרם בגלל החלקת צמיג אחד על סלע חד יחסית שקצת התעלל בקוביות אבל עדיין יש הרבה בשר.
אם המיקי טומפסון יהיה עם 6 פליי ומחיר מקביל לMTR אז אולי יש מקום לשיקול.
לא הרעש ולא האחיזה בכביש מהווים יותר מידי משקל כשנוסעים בג'יפ פתוח/דיזל/טנדר וכו'.
מבחינתי הMTR שווים את מחירם עד כדי כך שאני מחכה שיתפגרו כבר (כבר שנה וחצי על הרכב..קרוב ל2Kק"מ מתוכם בשטח)כי גם הסט הבא יהיה MTR אם לא יהיה כוכב חדש בסד"כ מחיר וחתך כזה.
מיקי טומפסון עם 2 פליי בדופן זה לא משהו שווה ערך.

שלמה1
27-07-04, 20:50
הסופה גם ככה לא הולכת לנסוע הרבה (לעבודה , ושטח בסופי שבוע) , בגלל שבעיניין הצמיגים איני מוגבל בתקציב אני מתעקש על ביצועים טובים! , מה לגבי BF MT איך הם לפי דעתכם?
הביצועים דל ה BF אמורים להיות טובים יותר משל ה MTR ?
תודה רבה שלמה

אדי
27-07-04, 21:00
היו לי על הסופה (לפני ה-MTR) את ה-BF הישנים, הם היו בסדר גמור - אני מניח שהדגמים החדשים טובים יותר. אני לא יכול להשוות ל-MTR כיוון שה-BF היו ישנים יחסית וה-MTR חדשים לחלוטין. בסך הכל מדובר בצמיג מצוין, העדפתי בזמנו את ה-MTR בגלל המחיר, ואני לא מצטער על זה.

אדי

dice2
06-09-04, 00:07
פגשתי כזה צמיג אצל כחלון בכ"ס
ולשאלת המחיר הוא טוען למחיר יקר יותר מהMTR בכ100 ש"ח
שווה או לא לשיקולך

בועז

-->