PDA

צפייה בגרסה מלאה : יותר חדש מחדש

אביאבן
19-12-09, 20:17
במלאות לי 64.5 קניתי לי ליום ההלדת טרנו 96 דיזל ארוך ידני. ידיעותיי בנושא שואפות לאפס. רוצה להכיר אותו ואת הטיולים (רצוי שהם גם יכירו אותי). היש מי שמוכן לתת לי יד? מבטיח להיות מנומס, שקדן ובעיקר - אסיר תודה.

rikmik
19-12-09, 22:37
היי,ברוך הבא!!!
מאיפה אתה?

מיקי

tallevi
19-12-09, 23:37
שיהיה במזל טוב!!!
אנשים כמוך נותנים לי השראה,אני מאחל לך שתהנה מכל רגע עם הצעצוע החדש(כן...גם בגילך מותר להתלהב כמו ילד קטן).
זה סימן שאתה צעיר...עוד יום אביב בהיר...

zilbersh
20-12-09, 01:09
במלאות לי 64.5 קניתי לי ליום ההלדת טרנו 96 דיזל ארוך ידני. ידיעותיי בנושא שואפות לאפס. רוצה להכיר אותו ואת הטיולים (רצוי שהם גם יכירו אותי). היש מי שמוכן לתת לי יד? מבטיח להיות מנומס, שקדן ובעיקר - אסיר תודה.

ממליץ ראשית ללמוד קצת על עולם הג'יפים והג'יפאים מהאינטרנט -
יש המון חומר מעשיר...
(תלמד קצת על "סוגי" הגיפים השונים, דיפרנציאלים ונעילות, מתלים,
צמיגים ושאר ירקות... - ככה שלא תהיה ממש בור.... ;)).
ואז בהמשך לקחת הדרכת נהיגה - תחליט בהתאם לתקציב ולזמן וכדו' אם
אתה בוחר בהדרכה קבוצתית או אישית...
וזהו... מכאן צריך ללמוד בתנועה ומהניסיון...
בהצלחה!

asafk
20-12-09, 23:44
ברוך הבא.
ראשית לכל - הדרכת נהיגה מעשית. המרכז הישראלי לסיור (לבקש הדרכה של יפתח או של מוש), או אבירם ברקאי - אלו המומלצים שלי.
אבל כבר עשיו, אתה יכול להתחיל לטייל. תעקוב אחרי פורום הטיולים שלנו, תוכל למצוא הזדמנויות לטייל עם אחרים. מתוך אלפי החברים בג'יפולוג, לפחות כמה קבוצות מתארגנות כל סופ"ש, וגם אם אתה לא רואה הזמנה לטיול אל תתביש, ותעלה הודעה בה אתה מבקש להצטרף לטיול ברמת קושי למתחילים. גם אם לא יענו לך בפעם הראשונה, זה יבוא.

יש גם מפגשים שבועיים של סצינת ה4X4 האזורית בכל מיני מקומות בארץ. באזור המרכז, המפגש השבועי התוסס ביותר הוא ב"בור" שליד סי-אנד-סאן בכל שישי אחה"צ. בצד הדרומי (למרגלות המתקן הצבאי) משתעשעים בעבירות למתקדמים, ובצד הצפוני (הסמוך לסי-אנד-סאן) נפגשים ה"זקנים" לקפה מנחה. תוכל לזהות את חברי ג'יפולוג לפי המדבקה על הג'יפ. גם במקומות אחרים בארץ מפגשי שישי אחה"צ מתקיימים, זו הזדמנות לפגוש ולהכיר.

אסף.

-->