PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה מלך-אינוס בנסיבות מחמירות

מידבר
27-12-09, 20:44
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3825701,00.html

ביבי תלמד, ככה צריך לפעול ראש מדינה.

החברים היקרים מוזמנים לאפיין רכב שטח אולטימטיבי עבור השוק הישראלי. ואם לא ייצרו נעיף אותם.... :p:p:p

דרור ברלי
27-12-09, 20:52
הליצן הזה מרשה לעצמו להתנפח על כל העולם. אלמלא הנפט שלו, כבר מזמן היו דורכים עליו.

דרור הראל
27-12-09, 21:45
אני בהחלט לא נמנה על מעריצו של אדון צאבס.

אבל בנושא זה ובהקשר שלנו תחשבו על כיצד משפעה המהפכה העולמית על אלו שאין להם----טויוטה מפסיקים לייצר את ה70 לנדרובר כל שנה מודיעים מחדש שמפסיקים עם הדיפנדר וממילא הדגם הנוכחי כבר לא מתאים לשווקים האלו.
מה יעשו באפריקה?דרום אמריקה? יקנו ראב4 ?
למה טויוטה או כל חברה מייצרת במדינה מסויימת ולא באחרת,בעיקר בגלל ההטבות שהמדינה הנ"ל מעניקה(זוכרים אינטל בישראל-600 מליון דולר קיבלו מהממשלה).אז אם טויוטה לא ממלה את חלקה בעיסקה ומייצרת רכבים שמתאימים לצרכי המדינה,מישהו צריך לנענע אותה.
יש דבר אחד מרתק בצאבס ובגלל זה גם התקשורת העולמית ברובה(למעט אל גזירה)מתעבת אוטו-הוא אחד המנהיגים היחידים בעולם שלא בעלי ההון מנהלים אותו,להיפך הוא הסיוט האדיר של בעלי ההון בוונצואלה.כך רצה להיות גם נשיא הונדורס,רק שבעלי ההון הצליחו לבצע הפיכה נגדו.

דרור הראל

ינון
28-12-09, 09:43
אולי שתע"ר/קריזלר ירימו את הכפפה וילכו לייצר שם סופות XXL כפריות וטובות אני בטוח שיהיו להן קונים גם בארץ הקודש שיהנו מהן במידה XXL או המהדרין שיקצרו אותן (המיגבלה היחידה היא אותה הונאה של מדינת ישראל ואולי העולם בדמות איכפתיות מהאקולוגיה).

שלמי
28-12-09, 10:20
ינון, יש עוד מגבלה קטנה להצעה שלך, וזה שצ'אבס לא ממש ידידותי לישראל, די ההפך האמת.
אני, בכל מקרה, מוכן להצביע לכל מנהיג שיכריח את טויוטה לייצר במדינה שלי את סדרה 70, אפילו אם הוא מתחבק עם אחמדינג'אד :shock:

דרור ברלי
28-12-09, 10:44
אולי שתע"ר/קריזלר ירימו את הכפפה וילכו לייצר שם סופות XXL כפריות וטובות אני בטוח שיהיו להן קונים גם בארץ הקודש שיהנו מהן במידה XXL או המהדרין שיקצרו אותן (המיגבלה היחידה היא אותה הונאה של מדינת ישראל ואולי העולם בדמות איכפתיות מהאקולוגיה).

זהו, שהוא לא צריך אותנו, כי ונצואלה מלאה בסופות... המפעל של קרייזלר שם היה מייצר את גירסת הייצוא הארוכה של ה-YJ, שזה בעצם סופה כמעט אחד לאחד. חיפוש פשוט ברשת יגלה מידע ממש מפתיע.
ינון, תבדוק היטב א ת הסופה שלך - הסופות שלנו מלאות בחלקים ומכלולים Made in venezuela

חוץ מזה, אני לא מתפעל יותר מדי מאישיותו של צ'אבז הזה, למרות שבסחבקיות לכאורה שלו, הוא יודע למצוא דרך ללב ההמונים ולהיבחר ברוב עצום בבחירות דמוקרטיות. הוא מרשה לעצמו להשתין בקשת מהמקפצה על כל העולם רק כי יש לו נפט. אילולא הנפט לא היתה למדינה הנחשלת הזו כלכלה בכלל, והאמריקאים היו מוחצים אותו כמו פרעוש.

ינון
28-12-09, 11:10
להתפעל מצ'אבז אני לא מתפעל כמו שאני לא מתפעל ממועמר קדאפי שסיפק דירות חינם לעניי ארצו.
מה שכן אני אשמח לחיות במקום בו עוד יש כלי רכב שניתן לתקן אותם עם פטיש ואיזמל כמה מברגים ואיזולירבנד ללא מחשבים ופיקוח על רמת זיהום, כלי רכב שנעדו לשרוד מברזל ולא הפלסטיק שנוסע לנו כיום שעוד 15 שנה יצא לגריטה בגלל שהאלקטרוניקה, מצברים, שלו סיימו את חייהם ולא שווה לסדר זאת.
המכונית הראשונה שלי הייתה אינוצ'נטי (שנעלמה מהארץ בינתיים, אשמח לקנות אחת בזול) שתיחזקתי אותה לבדי (ברוך השם היא סיפקה לי עבודה).

אני מניח כי רבים כמותי ואולי רוב משתמשי האתר שהבנזין זורם בעורקיהם והמתאן מאחוריהם יסכימו איתי שהעתיד הולך להיות עגום ללא גירגור של אלפה סוד, נהמה של מנוע אמריקאי רעש של בק פייר ואפילו (זה בקרב החולים ביותר) ניחוח אגזוז של אוטובוס לילנד (טייגר) מעשן.
עתיד עגום וירוק

דרור ברלי
28-12-09, 13:34
הנה.
חיפוש קטן, חפיפי - קבל שתיים מהסופות של צ'אבז.

גיא
28-12-09, 17:26
תסלחו לי שניה ... אבל אני עומד לכתוב משהו לא פופולארי כל כך ..

אתם ליצנים, לגמרי.

אתם רואים את העולם דרך החור שבמפתח של האוטו ... חוץ מהזכות הגדולה להיות בעליו של אוטו עתיק, יש עוד כמה דברים לפני זה שיעזרו לעניי עירנו .. קרי .. לנו. ולא קשורים לאוטו בכלל.

לדעתי, שום דבר אף לא מערכת אחת פועלת בארץ בצורה תקינה. לפני שאני אבקש גלגלים 45 מאד לטראנו שלי, אני אבקש מערכת חינוך כלשהיא ... מערכת שלטון עם פחות שחיתות ... משטרה הוגנת ... ועוד כמה דברים מינימאליים ....

גם אני הייתי רוצה את ההילקס שלי בחזרה עם מנוע של פראדו וגלגלים של ב.ר.ד.ם .. אבל יש דברים לפני.

למשל ... שהדתיים ירשו לשכנה החד הורית הענייה וחסרת האוטו שלי לנסוע עם הילד הקטן שלה לים באוטובוס בחצי יום חופשי שלה בשבת בבוקר .. מרחק 15 ק"מ ( הדרך חזרה היא עליה נוראית וארוכה מאוד ) בלי לזי** את השכל שה' לא מרשה לנסוע לים בשבת כי זה חילול הקודש ....

רק רציתי לפרוק ... תודה

אפשר להמשיך...

-->