PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה- מחפש צינור מתכת שנותן לחץ לברקסים

נוח
29-12-09, 22:24
הרכב נכנס למוסך (4X4) עקב נזילות, גומיות שחוקות, גלגלי שיניים עייפים וכו..
היום נסעתי למכשירי תנועה (בחיפה) ומכל החלפים שהזמנתי, מה שהיה חסר הוא צינור מתכת, אם אינני טועה מתחבר לדרמים. הבנתי שזהו הצינור שמכניס לחץ וברקס.
משהו יודע איפה ניתן להשיג צינור כזה?

GodsFather
30-12-09, 09:30
אם יש לך דוגמא, אז יש מקומות שמייצרים לפי זה, גם באיזור הצפון.

אופציה אחרת - בעלי ידע בתחום כמו מורי/אמנון/ליאור.

זה צינור שנדיר יחסית שהוא מתקלקל, אתה יכול לפרט מה קרה אצלך ?

נמרוד
30-12-09, 09:36
אלמוג הידראוליקה, שמאלה (מערבה) בגשר קריית אתא, באזור של בורג המפרץ (קצת אחריו). זה מקום אחד שיודע לעשות דברים כאלו בלי בעייה. תפרק את הצינור הבעייתי, תביא אותו בתור דוגמא, ויחתכו לך צינור פלדה (לא נחושת, לא שום דבר אחר!) חדש, באורך המתאים, ומה שחשוב, עם הסיומות הנכונות בכל קצה על פי הדוגמא.

סולי
30-12-09, 12:13
נמרוד, רק לידע כללי..
נתקלתי בעבר בבתי עסק שמייצרים צינורות בלימה קשיחים מנירוסטה.
תהיתי מה ההבדלים בין צינורות העשויים מנירוסטה לפלדה?

נמרוד
30-12-09, 13:54
נירוסטה זה בסדר, יקר יותר ולא נדרש. הכוונה לא מנחושת, שזה סוג הצנרת השני הנפוץ במקומות האלו אבל לא לשימוש אוטומוטיבי ובטח שלא ללחץ גבוה של צנרת בלמים.

toy4FUN
21-12-14, 18:14
יש לי שני צינורות כאלו, צינורות מצופים פלדה שזורה עם סופיות בלחץ, שהזמנתי במיוחד לאחר ההגבהה בהיילקס.
זוג אחד הורכב אצלי. זוג שני נשאר אצלי לאחר שחבר ביטל את ההתקנה.
אתה מוזמן לקחת אותם.

gmike
21-12-14, 23:08
אמיר, כנראה שלא כזה נדיר, גם לי זה קרה, ועוד באמצע טיול 3 ימים בדרום. חסימה של הצינור הגמיש והטיול המשיך בלי בעיות..
אצלי נוצר סדק ממש ליד הניפל שנכנס למשאבה...

נמרוד-בזמנו באלמוג אמרו שהם לא יכולים לייצר צנרת בלמים, בגלל שאין להם את המכשיר המתאים לסופיות, אני שמח לדעת שעכשיו אפשר..

נמרוד
21-12-14, 23:44
חברים שימו לב לתאריך של הדיון המקורי...

אמיר ב.א
21-12-14, 23:44
יכולים לייצר כמעט הכל ,
אבל רוב העסקים שמתעסקים בזה ,
לא רוצים לייצר צינורות של בלמים / מערכת היגוי - מהפחד שאם יקרה משהו יבואו אליהם עם תביעה בנושא מתישהו.

יהיה לך קשה למצוא מישהו שיסכים לעשות את זה - ככה היה אצלי בכל מקרה , כשחיפשתי באיזור חיפה מישהו שייצר צינור כזה.

עריכה - נימרוד - זה באמת מלפני 4 שנים ...והוא לא כתב בפורום יותר ...

מקווה שזה לא בגלל הצינור לברקסים שהוא ייצר שיצא לא כל כך טוב :)

itayhi
22-12-14, 00:40
5 שנים. אבל מי סופר...

-->