PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנה להצגת קואורדינטות שטח באייפון

boazd
01-01-10, 00:47
שנה טובה,
רוצה להמליץ לכם על תוכנה הנסמכת על הג'יפיאס של האייפון מאתרת את מיקומך בשטח ומציגה את התוצאה בקואורדינטות ברשת ישראל החדשה, הישנה וב UTM ובאיזו מפת שבילים מדובר. אין צורך בקליטת סלולר, אבל אם יש קליטה - מוצגת תמונת לווין כשעליה הקואורדינטות. במחיר דולאר באפסטור אפשר לחסוך קניית ג'יפי אס שמחירו מאות שקלים. http://itunes.apple.com/il/app/mapa/id340147532?mt=8

כן, אני מעורב בפיתוח, ואשמח לקבל הערות והצעות לגירסה הבאה.
לגבי השאלה מדוע אין מפות סימון שבילים בתוכנה, התשובה פשוטה. מחיר הרשיון להצגת המפות באייפון עולה כ 100 ש"ח לכל גולש. מחיר התוכנה - 4 שקלים.... אני חושב שעבור מחיר כזה, זו עסקה הוגנת...

עמרי2
01-01-10, 12:47
גם המחיר של 104 ש"ח לתוכנה שתגיע עם מפות הוא הוגן.

אז יאללה לעבודה :)

בהצלחה.

עמרי

erezgur
11-01-10, 10:19
השוק מתחמם עבור בעלי האייפון -

- ניווט כביש - בנוסף ל- waze החינמית, יש כיום מספר תוכנות מסחריות בתשלום המתאימות לניווט כבישים בארץ לרבות IGO המוכרת לכולם והתוכנה של איתוראן-GPS שזוכה לשבחים ממשתמשיה וכמובן שאין לשכוח את תוכנות הניווט שמשווקות חברות הסלולר (שאם איני טועה מבוססות על המערכת של טלמאפ).

- ניווט שטח, שכמובן מעניין יותר את פלח האוכלוסיה הגולש כאן - יש כבר גרסה ל- CompeGPS TwoNav ובקרוב מאד, גם "עמוד ענן" ישוחרר עם גרסה למכשיר הפופולרי.

ארז

גיא
11-01-10, 10:31
גם בשביל 150 שח מפה נעה לאייפון ?

למה אתה מחכה ?

האם יש גרסת נסיון לתכנה הזאת ?

בשביל קורדינטאות בלבד .. אני לא חושב שזה שימושי.

לכולם פה יש GPS פשוט מפעם ( לפחות למי שטייל לפני כל האלקטרוניקה .. )

יוני5
12-01-10, 22:13
הי בועז,

מה שהצגת זה בדיוק מה שאני מחפש, אבל לסימביאן (נוקיה N97 בעוונותי. דרעק של מכשיר למי שמתעניין).

מבחינתי אפילו רק UTM.
יש משהו?

תודה,
יוני

-->