PDA

צפייה בגרסה מלאה : מודעות מכירה פיקטיביות בלוחות- עד כמה נפוץ ?

ניר ל
07-01-10, 22:29
מחפש מזה זמן רכב לקנייה בלוחות יד2 וכמובן שכאן באתר,

שמתי לב שכמעט בכל פעם שבה הרכב הנכון במחיר הנכון, מדובר כנראה בפיקציה - או שמפנה למס' טלפון של מישהו שאין לו מושג על מה מדובר (פרסמו לנדקרוזר 2005 יד 1 עם 30K ק"מ במחיר של 115 אלף ש"ח עם כל התוספות תחת מס' טלפון של מישהו שחפצה נפשכם להתעלל בו...), או שמבקש לפנות דרך אי מייל בלבד ואם חוזר אז מושך זמן בטענות שונות ומשונות (הסיבה היחידה שאני רואה היא נסיון של קונה להוריד את מחיר השוק ע"י דיכוי המוכרים האחרים),

עד כמה התופעה הזאת נפוצה ?

דרור ברלי
07-01-10, 23:04
בזמנו זו היתה שיטה שעבדה במגזינים, כשעוד היו להם כמה קוראים והתפרסמו בהם לוחות קניה ומכירה.
הם רצו למשוך קוראים לעיין בלוח, אז היו יוזמים מודעות מכירה פיקטיביות של כל מיני מכוניות נחשקות/נדירות/לא קיימות בישראל - טויוטה סופרה, כאלה מין...

ברור שזה התפוצץ.

גיא
08-01-10, 09:04
יש פה בסביבה טריוס צורה ישנה למכירה וסוזוקי יורוסוויפט אם אתה מעוניין אני אקח מספרי טלפון ( חיפה )

ניר ל
08-01-10, 16:35
אם כבר פותחים את זה , אז אני מחפש פטרול, לנדקרוזר 80 או פראדו/לנדקרוזר 120 במצב נדיר בלי ק"מ אבל פחות בא לי על רכב בנאלי...

שחר20
08-01-10, 20:39
טוב אם פותחים את זה אז אני מחפש
פגארו 99-2002
טרנו 2001-2003
פרדו2000-98
טרופר בנזין2000-2003
כולם ארוכים וחשוב מכל שמורים!!!!
:D

sherifon
09-01-10, 19:36
הבעיה מוכרת ,ואפילו חמורה ממה שאתם חושבים :
1)כל מיני סוחרים שהמערכת סוף סוף עלתה עליהם מועברים לאיזור הסוחרים אך רושמים שהרכב פרטי -ושהמודעה שם בטעות..
2)ילדים קטנים ומשועממים שפעם היורושמים על הדלת של השירותים הציבוריים את הטלפון של אמא של החבר הכי טוב שלהם בטענה כי היא "נותנת שירות איכותי" עברו לאינטרנט וללוחות המכירה ,
אותו לנדקרוזר ב 115 K קיים גם בגירסת פטרול 2001 שבעליו "זוהה הרבה בחול" וגם בגירסת פאגרו קינג 2005 ידני ב 50 K ש"ח ועוד ועוד ועוד ...

ישנם עוד דוגמאות מעצבנות שלהם האינטרנט הוא במה טובה ובחינם ,התלונות למערכת יד 2 לא בידיוק אפקטיביות ,קחו לדוגמא תמונה של לנד קרוזר שמצויה בשתי מודעות שונות כל פעם עם נתונים שונים...( לפי מספר הרישוי -זה בכלל רכב שנקנה בעבר ע"י חברת הביטוח...)

שורה תחתונה להיזהר ושוב להיזהר ...
לפעמים (לא תמיד) אם זה נראה טוב מידי מלהיות אמיתי -כנראה שזה אחד מהנ"ל.

אהה וסוג נוסף של אנשים מעצבנים זה אנשים שבנוסף לטוטו השבועי מנסים למכור את הרכב "היחיד בארץ " במחיר שערוריתי ולא איכפת להם שהמודעה שלהם מתייבשת כבר שנה -כי גם ככה אין להם עיניין למכור "בכאב" או "בצער רב" ,הם רק בודקים את השוק על חשבוננו :
קיים במיוחד בגירסאות של צי'רוקים
- שם ככל שהזמן עובר המחיר שמבוקש עולה !!!

בהצלחה לקונים ולמוכרים .

ניר ל
10-01-10, 14:12
לא יודע אם יש ממה להיזהר, זה סתם מציק, למי שמפרסם לנדקרוזר ללא רבב במחיר של מנה פלאפל בתחנה המרכזית אני לא טורח להתקשר, אבל אפרופו האדיוט "שנמצא בחו"ל" אבל טורח להקפיץ את הפטרול לראש הרשימה בכל יומיים , מי ישמע כמה מודעות כבר יש שם...
בסה"כ להציע פטרול במחיר מחירון+ זה לא הזוי יהיה משופר ככל שיהיה, מתוך 4 מודעות בלוח 2 הן בסגנון הזה ודי ברור שאין מאחוריהן כלום, הסיבה שמישהו יטרח לתחזק כאלה מודעות ולהתכתב עם רוכשים פוטנציאלים לא ממש ברורה לי, על מי בדיוק הוא מנסה להשפיע להוריד מחיר ?

דרור ברלי
10-01-10, 21:15
גם חצי מהסופות ביד 2 הם כאלה.
בסוף מכירי םאת התמונות ומתעלמים. אל תתקשר. עבור הלאה. מה כל כך מעצבן בזה?

shahav
10-01-10, 21:48
חברה, נתתם לי רעיון לסטראט אפ.
כידוע חברות הסלולר משמשות יותר כחברת גבייה, אז ככה:
ליקנות קו שמקבלים מס % מכול שיחה ניכנסת, ולפרסם אותו בכל חור, לשים מזכירה אלקטרונית שתימשוך זמן, והכסף יזרום...

מי רוצה להיצטרף?

רבין

RAMURAI
10-01-10, 22:18
:rolleyes:
חברה, נתתם לי רעיון לסטראט אפ.
כידוע חברות הסלולר משמשות יותר כחברת גבייה, אז ככה:
ליקנות קו שמקבלים מס % מכול שיחה ניכנסת, ולפרסם אותו בכל חור, לשים מזכירה אלקטרונית שתימשוך זמן, והכסף יזרום...

מי רוצה להיצטרף?

רבין

EREZ.B
14-01-10, 21:38
חברה ערב טוב .
תשמעו סיפור אמיתי שהיה ליפני בערך 20 שנה.אולי שמעתם אותו כבר.
מודעה בעיתון על מכירת רכב מרצדס 320 חדשה במחיר 14000ש"ח.מחיר לא הגיוני ונדמה שהקלדנית בעיתון שכחה אפס אחד.כמובן שהרבה התעלמו ורק חייל אחד התקשר והתענין האם זה נכון.ענתה בחורה שאמרה כן המחיר נכון. החייל שאל למה והיא סיפרה לו שהיא נמצאת בהליכי גירושין מלוכלכים מבעלה והם לפני דיון על חלוקת הרכוש והיא פשוט נוקמת בו.לה לא חסר כסף והרכב רשום על שמה וזו פשוט נקמה מתוקה.החייל כמובן קנה את הרכב והחברים לא האמינו שראו אותו עם הרכב.הם ידעו שהוא לא מיליונר או זכה בלוטו אז הוא הראה להם את העיתון ואת המודעה .הסיפור אמיתי לחלוטין.
לפעמים שוה לבדוק דברים לא הגיוניים.
לילה טוב.ארז.

נימי
15-01-10, 11:19
אני מכיר את הסיפור הזה רק שמחיר הרכב היה שקל אחד

ניר ל
15-01-10, 12:10
אגדה אורבנית

tzagi
16-01-10, 00:14
אגדה אורבנית

לא רק אגדה אורבנית אבל גם לא ישראלית במקור, הסיפור היה נפוץ בארה'ב כבר בשנות ה80, וגם על מרצדס אפילו..

-->