PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך המלצה למסלול בצפון

tomerico
11-01-10, 07:12
שבוע טוב לכולם, אני מתכנן להיות בצפון בשבת, ורציתי שתמליצו לי על מסלול שבילים עם עבירות קלה ונוף יפה של שעתיים +-
ואם ממש בא לכם לעזור לי הבוקר אז הייתי לפני שנים במעיין חם לא רחוק מצפת, זה נחל בוצי כזה עם בריכה לא גדולה. מישהו יכול לכוון אותי איך להגיע לשם שוב?
המון תודה מראש ויום טוב

דידין
11-01-10, 07:57
שבוע טוב לכולם, אני מתכנן להיות בצפון בשבת, ורציתי שתמליצו לי על מסלול שבילים עם עבירות קלה ונוף יפה של שעתיים +-
ואם ממש בא לכם לעזור לי הבוקר אז הייתי לפני שנים במעיין חם לא רחוק מצפת, זה נחל בוצי כזה עם בריכה לא גדולה. מישהו יכול לכוון אותי איך להגיע לשם שוב?
המון תודה מראש ויום טוב

"מעיין" חם ובוצי - כנראה ה"גייזר" ליד כפר סולד- לא יודע אם הוא עדיין פעיל.
בקשר למסלול בצפון* - אמור מה תא (גבולות)השטח שתהייה בו וננסה "לתפור" לך מסלול.

* הצפון = מושג רחב מאוד

tomerico
11-01-10, 20:07
כן זה לא בדיוק מעיין זאת יותר בריכה עם נביעה מהאדמה.. תראה אני מתכנן למצוא את הבריכת בוץ החמה הזאת ומשם הכל פתוח יש לי את כל היום אז כל מקום יפה בצפון הוא בגדר אפשרות.. אני יודע שאיזור מרום גולן מלא בנופים יפים אבל אפשר להגיד את זה על כל איזור הצפון ובגלל זה אני צריך את ההכוונה שלכם..

amicar
11-01-10, 21:45
אם אתה מוצא את הברכה אני מוכן מחר לצאת לשם.
אני מחפש דבר כזה כבר מזמן אבל לא מוצא.
קראתי שיש במורדות הגולן אבל לא מצאתי.

דידין
11-01-10, 21:48
כן זה לא בדיוק מעיין זאת יותר בריכה עם נביעה מהאדמה.. תראה אני מתכנן למצוא את הבריכת בוץ החמה הזאת ומשם הכל פתוח יש לי את כל היום אז כל מקום יפה בצפון הוא בגדר אפשרות.. אני יודע שאיזור מרום גולן מלא בנופים יפים אבל אפשר להגיד את זה על כל איזור הצפון ובגלל זה אני צריך את ההכוונה שלכם....

ראשית הבנתי שאתה רוצה לנסוע לבד בשטח-- חשוב פעמיים

אם אתה רוצה להגיע ל"גייזר" (לא בטוח שיש שם זרימה). אז בבקשה , אני שולח לך מסלול יפה באזור - עליה לנחל עורבים- הגעה לכביש נפט שמשם אתה יכול להמשיך צפונה לכיוון תל-פאחר (מצפה גולני) ולרדת חזרה לעמק. אפשרות שניה להמשיך מזרחה(בדוק אם אין בוץ !) או דרומה לכיוון "מצוק עורבים" לתצפית. אם ישאר כח וזמן "קפוץ" לעין מימון

במפה הראשונה הקטע בין הגייזר לנחל עורבים
http://img36.imageshack.us/img36/2571/91809976.jpg

במפה השנייה הקטע בין נחל עורבים לעין מימון

http://img138.imageshack.us/img138/9350/23105092.jpg

כולי תיקווה שהסימנים לא מבלבלים אותך ואתה יודע לקרוא מפה.

טיול נעים

amicar
11-01-10, 22:22
תודה.

יתכן שיבוצע מחר.

אדווח .

eladte8
11-01-10, 22:46
אין זרימה בגייזר!!!
הייתי שם לפני שבועיים,ויבש לחלוטין.

amicar
11-01-10, 23:14
תודה

אחפש משהו אחר.

tomerico
11-01-10, 23:28
תודה רבה דינדין, אני יוצא לבד בגלל זה ביקשתי מסלול שבילים, אני לא מחפש "הרפתקאות" מיותרות רחוק מהבית
המפות מצויינות תודה
עוד הצעות?

tomerico
11-01-10, 23:54
זה המקום שאני מחפש, מישהו מזהה?

moisofnik
12-01-10, 07:50
זה המקום שאני מחפש, מישהו מזהה?

כמו שחשבנו זה הגייזר שכיום יובש

-->