PDA

צפייה בגרסה מלאה : פסולת ביניין בשטח

bizon
13-01-10, 08:21
בוקר טוב לכולם היום בדרכי לעבודה ניתקלתי בפקקון השדה קסם לי עד מאוד אז ירדתי מהכביש כמובן שזו לא הפעם הראישונה מהדרך הזאת (אזור התעשיה הצפוני לוד סמוך לפסי הרכבת ) הרבה פרחים בוץ ומים :) תוך כדי שאני חוצה שלולית גדולה אני שם לב להר באלות מלאות בפסולת ביניין ממש ביעס לי את הבוקר השאלה מה אפשר לעשות עם זה הם זורקים את הזבל ממש על השביל וצריך לטפס על בלוקים ושאר ירקות פשוט חסמו וזיהמו הכל יש למי לדווח על המיפגע ???

גיא
13-01-10, 10:02
המשטרה הירוקה.

ותצפה שלא יקרה כלום עם זה ...

bizon
13-01-10, 10:15
אמת ויציב והכי יפה שכל זה קורה צמוד לתחנת מישטרה

איציק - 4X6ZH
13-01-10, 10:44
זה השיפוצניק מהבית של השוטר . :rolleyes:

s_n_p
13-01-10, 11:56
אני חושב שאם היו תופסים כמה מהבני ז.. האלה ומלבישים להם כנס של איזה 50000ש"ח + החרמת הרכב (כל זה אם סקירה רכבה בתקשורת), התופעה היתה נעלמת.

גיא
13-01-10, 12:00
כן ... זה בתלת מימד הסרט הזה .. לא ?

בשבדיה הודיעו שמי שיוריד קבצים באינטרנט יועמד למשפט, בתוך יממה ירדה התופעה ב 70%.

פה הודיעו שזה אסור ... וכולם צחקו.

bizon
13-01-10, 12:18
אפשר לנסות ליצור כתבה ולישלוח אותה לאחד הערוצים השאלה מי יעשה דבר כזה גם אצלנו באריאל העיריה סגרה עם שער את המיזבלה אז כל הקבלנים זורקים בהרים ובשביל הביטחון וגם כששאלתי במיזבלה את השומר הוא אמר שזה סגור ושייך רק לעיריה בסוף כל ההר יהפוך ל"חירייה" אחד גדול

s_n_p
13-01-10, 12:21
כן ... זה בתלת מימד הסרט הזה .. לא ?

בשבדיה הודיעו שמי שיוריד קבצים באינטרנט יועמד למשפט, בתוך יממה ירדה התופעה ב 70%.

פה הודיעו שזה אסור ... וכולם צחקו.

אני באמת לא מבין למה המדינה (שכל כך צריכה כסף) לא ממלא את התקציב על חשבון העבריינים.

לא אספתה קקי אחרי הכלב - 1000 ש"ח
נתפסתה עם סכין - 50000 ש"ח

וכך הלאה, שיממנו לנו חיים טובים יותר...

חנן גולומבק
13-01-10, 12:27
תתקשר למשטרה הירוקה : 089788888

גלדיאטור
13-01-10, 13:03
בתור מי שאכן משלם הטמנה אני יכול להגיד לך בבטחון
שגם אם המזבלה הייתה פתוחה הם לא היו שופכים שם מהעיקרון הפשוט שזה בעלות של 40 ש"ח לטון
מכאן חישוב פשוט 20 טון על משאית כפול 40 שווה 800 שקל להטמנה של החומר (הרבה יותר פשוט זה להיות חאפר ולזרוק בשדה לא?)

תוסיף לזה את כל הניירת והמיסים שהקבלן יצטרך לשלם על כל החשבוניות זה לא משתלם לו
הרבה יותר שווה זה לשפוך איפה שלא רואים.ובחינם

שאל כל קבלן שעובד מסודר עם קבלות ועם אישור הטמנה והוא יגיד לך שאת כל המכרזים שהוא מפסיד זה נטו בגלל שמי שזכה במכרז עובד בלי קבלות והוא יותר זול בהצעת מחיר
אין מה לעשות מדינה של עבריינים וגם אם היו מקבלים דוחות לא חושב שהם היו רצים לשלם

MY TWO CENT

גיא
13-01-10, 13:03
אני באמת לא מבין למה המדינה (שכל כך צריכה כסף) לא ממלא את התקציב על חשבון העבריינים.

לא אספתה קקי אחרי הכלב - 1000 ש"ח
נתפסתה עם סכין - 50000 ש"ח

וכך הלאה, שיממנו לנו חיים טובים יותר...

תשובה מאוד פשוטה.

אם אתה תקבל קנס, אתה תתעצבן ותשלם.

אם העבריין יקבל קנס, לא יקרה כלום. הוא לא ישלם. אם המדינה תתעקש, אז היא תסבול ( שוטרים יפגעו או ישלמו שוחד למישהו וכו' והתיק יסגר מחוסר עניין לציבור )

ושיקום איש חוק אחד ויראה לי שאני מגזים.

חנן גולומבק
13-01-10, 13:19
לפני 20 דקות נתתי לחברה מאוד מוכרת בארץ קנס על סך 2000 ש"ח בגין השלכת פסולת ברשות הרבים.

אתה מגזים.

גיא
13-01-10, 14:15
כל הכבוד לך.

אני ראיתי במו עיני תיק כזה ניגנז. על סך 50K שח ...

אתה מוזמן לחיפה אני אקח אותך לסיור "עמדות" תוכל לתת את כל הפנקס של הקנסות ... ואני לא צוחק בכלל.

רמי חיפה
13-01-10, 17:10
לגיא וכולם כל מי שראה במו עיניו רכב משליך פסולת מכל סוג יכול לפנות אלי והרכב יטופל.
זה אומר לבוא לבית המשפט כשצריך.
בקשר לפסולת בשטח אין מה לפנות לכל הגופים שהזכרתם אלה לעירייה שתנקה.

נמרוד
13-01-10, 17:21
לפני 20 דקות נתתי לחברה מאוד מוכרת בארץ קנס על סך 2000 ש"ח בגין השלכת פסולת ברשות הרבים.

אתה מגזים.

אם העלות של פינוי למזבלה מסודרת הוא 800 ש"ח למשאית כמו שגלדיאטור כתב, והקנס שמקבלים כשנתפסים הוא רק 2000 שקלים, אז בהחלט משתלם לשפוך את הזבל בצורה פיראטית, לא ככה חנן?

bizon
14-01-10, 08:36
בוקר טוב היתקשרתי לעיריית לוד והתגובה הייתה אנחנו לא יכולים לפקח על כל דבר גם ככה לא נוסעים שם

מסקנה ים של חכמה היתחשבות ואיכות חיים בואו נעבור כולם ללוד

חנן גולומבק
15-01-10, 16:15
אם העלות של פינוי למזבלה מסודרת הוא 800 ש"ח למשאית כמו שגלדיאטור כתב, והקנס שמקבלים כשנתפסים הוא רק 2000 שקלים, אז בהחלט משתלם לשפוך את הזבל בצורה פיראטית, לא ככה חנן?

לא הבנתי . עדיף 2000 מ 800 ?

יובל48
15-01-10, 17:04
כמה פעמים הוא "חסך" 800 ש"ח עד ששילם 2000?

חנן גולומבק
15-01-10, 20:52
2000 ש"ח זה בגלל שריחמתי עליו כיוון שזו הייתה הפעם הראשונה.
בפעם הבאה הוא יגיע לבית המשפט ושם הוא יקבל 50 אלף ש"ח.

גיא
15-01-10, 21:13
או שיקבל הזהרה ועסקת טיעון ... יודה שזרק סגריה מהחלון ויקנס ב 200 שח ... וה 50K ישכחו ...

חנן גולומבק
17-01-10, 18:25
http://www.sviva.gov.il/Enviroment/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Object&enDispWho=News%5el4978&enZone=news

bizon
18-01-10, 09:42
כל הכבוד הבעיה שלרב לא רואים את הפושעים האלה בזמן אמת בראש העין לדוגמה התקינו שערים
פלוס פקח צמוד השאלה מה עושים עם כל הפסולת הקיימת שמונחת בשטח

חנן גולומבק
19-01-10, 00:06
מדיי פעם המשרד להגנת הסביבה יוזם מבצעי נקיון בשיתוף הרשויות המקומיות. התקציב נלקח מקרן הנקיון ומתקציבן של הרשויות שאחראיות לנקיון השטח שבשליטתן.

bizon
19-01-10, 08:42
צריך ליבדוק מתי יצא מבצע כזה באריאל ההר ניראה כמו חירייה

ser
19-01-10, 16:17
הבעיה היא שכולם מפחדים. כשעשיתי השתלמות נאמני ניקיון הזהירו אותנו בפירוש לא להתעסק עם שופכי פסולת בנין.
הטענה היתה שהם עבריינים וזה מסוכן - מקסימום להודיע למשטרה הירוקה.
וזו היתה השתלמות מטעם המשרד לאיכות הסביבה (אבל לא איכות החיים)

חן צברי
19-01-10, 21:57
מדיי פעם המשרד להגנת הסביבה יוזם מבצעי נקיון בשיתוף הרשויות המקומיות. התקציב נלקח מקרן הנקיון ומתקציבן של הרשויות שאחראיות לנקיון השטח שבשליטתן.

למה אי אפשר לחייב את העבריינים גם לנקות את השטח על חשבונם בנוסף לקנס?

חנן גולומבק
20-01-10, 20:32
למה אי אפשר לחייב את העבריינים גם לנקות את השטח על חשבונם בנוסף לקנס?

אפשר אבל זה תהליך שלוקח שנים.

רמי חיפה
20-01-10, 21:02
שלום לכולם אנה הציצו בקישור
http://www.sviva.gov.il/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Object&enDispWho=News^l4882&enZone=news

bizon
21-01-10, 08:43
מבורך אבל פשוט לא מספיק לצערי

בומס הקופץ
21-01-10, 12:41
צריך ליבדוק מתי יצא מבצע כזה באריאל ההר ניראה כמו חירייה

איגוד ערים לאיכות הסביבה שומרון נמצא באריאל. ראיתי את פעולות השיקום שהם עשו בנחל קנה, ככה שאני מאמין שהם עובדים. הם יושבים מול מכבי אש אי שם על רחוב נחשונים, אני מניח שיש להם קו לתלונות הציבור אם לא מתאים לך ללכת פיזית.

רמי חיפה
21-01-10, 17:02
[quote=bizon]מבורך אבל פשוט לא מספיק לצערי
זאת יחידה של 20 איש ופסולת זה רק פסיק קטן ממה שעושים, אבל אין ספק שאתה צודק זה מה שהמדינה משקיע באכיפת נושאים סביבתיים.
רמי.

ינון
21-01-10, 21:47
מדוע לא עושים פעם בכמה זמן מבצע אכיפה באתרים מועדים ומשאית שנתפסת בעליה יכנס בסכום מכובד והרכב יוחרם לחצי שנה פלוס תשלום עבור ניקוי האזור בו הוא נתפס.

חנן גולומבק
23-01-10, 08:31
מדוע לא עושים פעם בכמה זמן מבצע אכיפה באתרים מועדים ומשאית שנתפסת בעליה יכנס בסכום מכובד והרכב יוחרם לחצי שנה פלוס תשלום עבור ניקוי האזור בו הוא נתפס.

כי היהודים הם עם רחמן......מדיי !

amimiller
23-01-10, 09:07
אחת המחלות שלנו,לא מובן הקטע שלנו לזרוק אשפה בכל מקום. זה לא רק פסולת בניין, בכל מקום ציבורי משלכים את הזבל.
למה אנחנו כאלה חורנים?
כל כך מגעיל ודוחה פשוט מכת מדינה, הרי כולנו נוסעים בעולם ורואים מזה סדר וניקיון אצל הגויים.
למה?

kruvi
23-01-10, 09:21
לפני שבוע טיילתי באזור המוחרקה וברשא ההר איפה שכולם עוצרים לפיקניק
פשוט נדהמתי לראות שזה מיזבלה אחת גדולה וכול זה ביגלל שאין
שם אפילו פח אחד בכול האזור

עירא
23-01-10, 11:10
וכול זה ביגלל שאין

אתה בטוח שזו הסיבה? בא נניח לצורך העניין שינקו את המקום ויקפו אותו בחומה גבוהה. אתה חושב שהזבל יחזור לשם?
הסיבה היא ממש לא העדר פחים. העדר פחים זה התירוץ של כל מי שפשוט לא אכפת לו מהסביבה שלו ומשאר האנשים שרוצים לשבת בפינה נקייה. הוא מתרץ את זה שהוא לא לוקח איתו חזרה את הזבל שהוא הביא כי "אין שם פחים" או לייתר דיוק כי "מישהו לא שם פה פח" (כי בטח מישהו צריך לעשות את זה, רק בטוח שהמישהו הזה זה לא אותו האיש המזבל).

עירא

kruvi
23-01-10, 15:02
אתה בטוח שזו הסיבה? בא נניח לצורך העניין שינקו את המקום ויקפו אותו בחומה גבוהה. אתה חושב שהזבל יחזור לשם?
הסיבה היא ממש לא העדר פחים. העדר פחים זה התירוץ של כל מי שפשוט לא אכפת לו מהסביבה שלו ומשאר האנשים שרוצים לשבת בפינה נקייה. הוא מתרץ את זה שהוא לא לוקח איתו חזרה את הזבל שהוא הביא כי "אין שם פחים" או לייתר דיוק כי "מישהו לא שם פה פח" (כי בטח מישהו צריך לעשות את זה, רק בטוח שהמישהו הזה זה לא אותו האיש המזבל).

עירא

כנראה שלא הבנת אותי ....
אני את הזבל שלי תמיד מפנה וגם אוסף על הדרך שאריות של אחרים.
הבעיה היא אצל כול אותם אנשים שכן מתרצים את הזבלנות שלהם בהעדר פחים,
זה בדרך כלל אותם אנשים שמרוקנים את המעפרה ברכב בכול חניה ולא בפח.

עידו לוריה
23-01-10, 15:38
לפני שבוע טיילתי באזור המוחרקה וברשא ההר איפה שכולם עוצרים לפיקניק
פשוט נדהמתי לראות שזה מיזבלה אחת גדולה וכול זה ביגלל שאין

מה אי אפשר לקחת את הזבל הביתה ולזרוק לפח ?
זה מנטליות של חלק גדול מהמדינה ,וגם עם יש פחים זה לא משנה את הזבל היתה רואה מסביב .
עידו

sportman
23-01-10, 18:37
שלום לכם
בגדול נושא פסולת בנין/זבל של מטיילים זה
עינין של אופי של אנשים ,שממש לא ברור להם
מה כל כך לא בסדר בליזרוק זבל,
העיקר שחצר הבית שלהם מצוחצח.......
פסולת בינין צרה צרורה אכן אנשים שלא כדאי לפגוש.........
אין אכיפה לסיפור הזה המשטרה בעצמה לא מתעסקת איתם.
חבל ,חבל מאד.

gasgas
26-01-10, 00:10
לפני כמה שנים,שופכי פסולת בניין פיראטים היו שופכים את הפסולת בדרך צדדית שהובילה למחסן שלי והחלו לחסום את הכביש לגישה למשאיות. מארב קטן באמצע היום וטלפון למשטרה פתרו את העיניין, הנהג נעצר לחקירה ומאז לא שפכו שם יותר פסולת. אני לא מאמין שהחלו לשפוך את הפסולת באתרי הטמנה אבל כבר לא שפכו בסביבה ההיא. חוץ מזה מה הפחד מאותם עבריינים? לא צריך להתעמת איתם בשביל זה יש משטרה.

-->