PDA

צפייה בגרסה מלאה : השפעה על היבואן

תנין
16-01-10, 20:52
הנושא , מה היכולת של צרכנים במקרה שלנו מורעלי טויוטה להשפיע על יבואן בבחירת הדגמים שהוא מייבא לארץ .
הבעייה , לאחר שנים שאני נוהג בהיילקס וכבר גיבשתי את הקונספט של רכב שמתאים לי ,
אני מתחיל לחשוב על הרכב שאחרי הילד השלישי ,ונראה שיבואן טויוטה למעט ה75 שיובא ב98 לא מתכוון להביא רכב ידני, פשוט , לא מצועצע,שאפשר לטפל בו לבד .
אז איך אפשר לדאוג לכך שבמקום עוד רכב עשירים כמו קרוזר 200 הם ידאגו לגרעין טויוטה הקשה שצריך רכב עולם שלישי ספרטני ואמין כדי להסיע את המשפחה.

איציק - 4X6ZH
16-01-10, 20:55
רק פתיחת השוק ליבוא מקביל .
ראה מה שהיבוא האישי עשה ל UMI .

תנין
16-01-10, 21:29
אם אני מבין נכון כדאיות היבוא האישי של רכבים אמריקאים נבע מירידת המחירים באמריקה.
מכיוון שזה לא יקרה בטויוטה , ובעיתיות זמינות חלפים כאשר היבוא הוא אישי. אני לא רואה את הישועה ביבוא האישי .
לאומת זאת אם אני קורא את השוק נכון יש דרישה לרכבים פשוטים יותר, ובניסן כבר למדו את הלקח והווינר הפשוט נמכר בשנית .
אולי אנשים שמקושרים בתחום יכולים לשאת את הבשורה.גם בטויוטה

tzagi
16-01-10, 22:05
ליבואן אין איטרסט להביא דגמים שימכרו במספרים נמוכים, הוא מעוניין להקטין את מספר הדגמים כדי להקטין את מלאי החלפים, שליחת מכונאים להשתלמות, כלים ועוד.

רוצה להשפיע על היבואן?
לך אליו ותזמין 100 יחידות ממה שאתה רוצה, תראה באיזה מהירות הם יביאו אותם....

תנין
16-01-10, 22:19
ליבואן אין איטרסט להביא דגמים שימכרו במספרים נמוכים, הוא מעוניין להקטין את מספר הדגמים כדי להקטין את מלאי החלפים, שליחת מכונאים להשתלמות, כלים ועוד.

רוצה להשפיע על היבואן?
לך אליו ותזמין 100 יחידות ממה שאתה רוצה, תראה באיזה מהירות הם יביאו אותם....

כמה רכבים מסוג קרוזר 200 נמכרו ?
נראה לי שרכב כמו קרוזר 75 ימכר פה הרבה יותר .

tzagi
16-01-10, 22:28
אתה מנסה להשתמש בהגיון,
אבל עולם הרכב עובד לפי רווחים ולא בהכרח לפי הגיון.

אם לא מביאים=כנראה שיש סיבה= לא מרויחים מספיק ליחידה.

טל חסיד
17-01-10, 07:42
אולי אתה צודק שימכרו פה יפה, אבל שתי בעיות יש אחת שמה שיפה בעינך כלומר מכירה של 200 מכוניות לא ראלי ליבואן רכב מבחינה כלכלית, וכמובן שליצרן טויטה זה בכלל לא שווה כלכלית בגלל כל מיני שינוים בתקינה שהוא יצתרך לבצע לרכבים אל מנת שיתאימו לארץ.
רכב כמו הV8 נימכר פה גם בכמויות קטנות בגלל שיקול אחר והוא תדמית יצרן, רק אנשים בעלי יכולת
כלכלית מסוגלים להחזיק רכב כזה.
רכב כמו ה76 החדש "מכוער" והישראלי הממוצע מעדיף משהוא יפה ומפנק כך שאין סיכוי למכור כזה רכב בכמויות במחיר של 300.000 ש"ח, אולי צבא או גוף ממשלתי ירכוש כאלה.

טל

-->