PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה עולה ברזנט סגירה מלאה ל CJ8 ?

Erann
17-01-10, 13:40
וכיצד אני יודע אם ל CJ המדובר הברזנט יתאים ? (צריכה להיות הכנה במרכב או משהו!?)
מצטער על השאלה הבורה :-)

תודה.

golyat
17-01-10, 16:14
אתה יכול לקנות או לתפור...
בגדול תפירה של ברזנט מהתחלה עולה בין 2500 ל3000.
ברזנט משומש אתה יכול למצוא בחצי מחיר.
אם אין לך מסגרת אז כנראה שתצטרך לבנות לעצמך אחת, ואז כנראה ללכת למתפרה שיקחו לך מידות.

חן אלינועם
24-01-10, 22:02
אתה יכול לקנות או לתפור...
בגדול תפירה של ברזנט מהתחלה עולה בין 2500 ל3000.
ברזנט משומש אתה יכול למצוא בחצי מחיר.
אם אין לך מסגרת אז כנראה שתצטרך לבנות לעצמך אחת, ואז כנראה ללכת למתפרה שיקחו לך מידות.

שלום חברים
ברשותכם מעלה את השרשור שוב.
אני זקוק לברזנט לסופה ארוכה ,האם יש ברזנט של אחד הדגמים של שלל הג'יפים הקיימים שיכול להתאים?
במידה וכן זה נותן לי אפשרות חיפוש רחבה יותר
במידה ולא אשמח אם תפנו אותי למי שמוכר או רוצה למסור ,אקבל ברזנט בכל מצב כמובן במחיר ראויי למצבו.
תודה לכולם
אלינועם 0578881603

דרור ברלי
24-01-10, 22:32
ברזנט לסופה ארוכה יש לך כמה אפשרויות:

1. מקורי של תע"ר (תוצרת "אחידטקס"). מתוח על שתי קשתות ההתהפכות המקוריות + קונסטרוקציה בחלק הקדמי, מסביב לדלתות. לא הכי יפה בעולם אבל חזק ועמיד מאוד. אם הוא מתוח כמו שצריך על הקונסטרוקציה המקורית, הוא גם אוטם סביר ביותר.

2. ברזנט אמריקאי כלשהו (בסטופ, טייגרטופ וכו') שמיועד במקור ל-CJ8 מדגם אמריקאי, עם בודי במידות של סופה ארוכה. מגיע עם קונסטרוקציה מתאימה. לטעמי אלה הברזנטים היפים והאיכותיים ביותר. חומרים איכותיים, תפירה כמ ושצריך, חלונות ברמת שקיפות גבוהה ומולחמים, מתוחים יפה, אבל יקרים.

3. ברזנט מתפירה מקומית. את המידות לוקחים מקונסטרוקציה קיימת/שתופר הברזנטים בונה/כזו שתבנה בעצמך. מבין הברזנטים החדשים, לטעמי ומנסיון עגום, זו האופציה הפחות מועדפת. לא תמיד זה יוצא הרבה יותר זול.

4. ברזנט משומש כלשהו. בדרך כלל זול, אבל אם הברזנט מגיע ללא הקונסטרוקציה המתאימה לו, יהיה לך קשה להתאים אותו כמו שצריך.

המשותף בכל המקרים - אתה זקוק לקונסטרוקציה מתאימה, עם דגש מיוחד על המסגרות שמסביב לדלתות, שצריכות להיות בנויה בצורה מאוד מסוימת כדי לצמצם למינימום חדירה של רוח ומים (קח בחשבון שכמעט בשום ברזנט אין אטימה מוחלטת)

menim
24-01-10, 22:47
אני עשיתי אצלי, על CJ ארוך, ברזנט כולל דלתות וקונסטרוקציה והתאמה ב-8000 ש"ח בערך אצל רוקי ברחובות.

six 4 life
24-01-10, 22:54
:shock::shock::shock::shock::shock:

חולהjeep
25-01-10, 02:37
אהלן
יש לי ברזנט ארוך דלתות ואת רוב הקונסטרוקציה
מי שמעוניין מוזמן לפנות בפרטי

-->