PDA

צפייה בגרסה מלאה : מקרה מטריד - נסיון לגניבת הרכב?

נמרוד
19-01-10, 23:08
שמעו מקרה שקרה לחבר.

לפנות ערב. האשה בבית. הוא בעבודה. הג'יפ בחנייה. זוג דופקים בדלת. הגבר שואל "בעלך בבית?" - לא. "אני מכיר את בעלך, פעם הוא חילץ אותי, אני צריך עזרה - הג'יפ שלי שקוע פה קרוב. את יכולה לבוא לחלץ אותי?" - לא נראה לי... "אשתי תשאר כאן בינתים ואני אבוא איתך"... בקיצור האשה כמובן לא מסכימה, מגיע במקרה גם איזה שכן והזוג נעלם.

החבר לא מקשר את הדמות לאף אחד שהוא מכיר או זוכר שפגש או חילץ.

מה זה בדיוק? עוברים ברחוב, מחפשים ג'יפים ומנסים להוציא מפתחות מנשים שבעלן לא בבית?

lizard
19-01-10, 23:24
אסור להאמין לאף אחד, גם אם באמת זה היה מישהו שהוא פעם חילץ.

אנחנו חיים בתקופה שגם אנשים שחשבתם שיכולים להיות אמינים מרמים עבור כמה גרושים...

בומס הקופץ
19-01-10, 23:25
על פניו נשמע כאילו המטרה היתה הבית, הג'יפ היה יכול להיות בונוס אם האשה הנשארת היתה מוצאת מפתחות רזרווים לג'יפ ולא רק את המפתחות של הבית. היה לנו בישוב סיפור דומה.

דרור ברלי
20-01-10, 11:50
המטרה היא הבית. ואחר כך גם האוטו.
אם זה לא חבר או מכר - לא להכניס אף אחד הביתה.

נדב42
20-01-10, 11:56
לפעמים גנבים סתם דופקים בדלת בבית עם שאלה דבילית פשוט כדי לבדוק אם יש מישהו בבית.
כך היה אצלי: דפקו אצל השכנים ושאלו איפה גרה משפחת דיפנבלוך (אין כזו כמובן), אח"כ דפקו אצלינו ולא היינו בבית - פרצו ורוקנו ...

sgill
20-01-10, 13:21
לפני מספר חודשים הייתי עם קולגה בנסיעת עבודה בחו"ל. לפני שיצא את הארץ שם שלט למכירה על הג'יפ של אשתו.

פתאום, כשאנחנו בחו"ל, מצלצל הטלפון ועל הקו אישתו עם הסיפור הבא:

מישהו צלצל מלמטה שתרד כי הוא רוצה לראות את הג'יפ. היא יורדת מראה, הוא מבקש שתתניע (היא במושב הנהג והוא מחוץ לרכב) ומבקש שתפתח מכסה מנוע. היא פותחת מכסה, הוא מסתכל, נותן כמה משיכות לכבל של הגז (אולי כדי שתראה שהוא מבין משהו), סוגר מכסה ופונה לדבר איתה. (היא עדיין במושב הנהג והוא בחוץ) פתאום הוא מושך אותה בחוזקה, מעיף אותה מהרכב על הכביש, נכנס ונוסע.... (כל זה לעיני בנם בן ה - 12 שעמד על המדרכה וצפה).

האשה בהלם, בעלה איתי בחו"ל בלחץ שהיא לא נפגעה וכו וכו... אחרי שעתיים היא מתקשרת שוב שהביטוח לא מוכן לכסות כי מפתחות הרכב אצל הגנב. בסוף אחרי ייעוץ עם חבר היא הגישה תלונה במשטרה על תקיפה ועם התלונה פנתה שוב לביטוח.

עוברים יומיים, אנחנו עדיין בחו"ל ופתאום שוב טלפון לחבר, הגנב על הקו ומבקש 30 אלף ש"ח (הג'יפ שווה כ - 150K) עבור הרכב. החבר במילכוד. מצד אחד הרכב מבוטח מקיף, מצד שני לא בטוח שהביטוח ישלם גם לאחר התלונה במשטרה. בנוסף, אם הוא יתמהמה עם התשובה הרכב יפורק והוא יצא קירח מכאן ומכאן. לבסוף החליט לא לשלם ושלח מכתב מעו"ד לביטוח - הוא קיבל את הכסף אבל הלקח נלמד.

WildLove
22-01-10, 23:02
שלחו לי השבוע משהו די משעשע שמזכיר את המקרה של גניבת רכב ונהגת (למרות שזה יכל להיות נהג..)
http://www.q-host.net/data/UC_fromw.wmv

ברששת
26-01-10, 11:20
שלחו לי השבוע משהו די משעשע שמזכיר את המקרה של גניבת רכב ונהגת (למרות שזה יכל להיות נהג..)
http://www.q-host.net/data/UC_fromw.wmv
משעשה למי? בטח לא לנהגת.
יש עשרות צורות לעשות זאת. אפשר ברמזור להצביע על גלגל מפונצר או להכנס ברכב בקלות מאחור.
בכל מקרה יש לסגל הרגל להוציא את המפתח מהסוויץ בכל יציאה החוצה. נכון שזה מסורבל אבל גם חוסך עוגמת נפש וגם בטיחותי.

-->