PDA

צפייה בגרסה מלאה : קוליסים אחרי הגשם...(בקשת התחשבות)

גל מגל
20-01-10, 09:18
שימו לב !
רוב המסלולים בנגב מחוקים בייחוד אלה העוברים בנחלים, לכן כנראה שהראשון שיסע במסלולים אלו הוא זה שיקבע את תוואי המסלול לשנים הבאות.

יש לנסוע בתוואי הקרוב ביותר למסלול המקורי !

אחרי סיור אתמול בנחל פארן נדהמתי לגלות את כמות הקוליסים בבוץ כמובן מחוץ לסימון. מנסיון יעברו כמה שנים טובות עד שהקוליסים יעלמו.

תודה

נדב42
20-01-10, 09:22
מצטרף כמובן :p

ד ו ר ו ן
20-01-10, 20:37
שימו לב !
רוב המסלולים בנגב מחוקים בייחוד אלה העוברים בנחלים, לכן כנראה שהראשון שיסע במסלולים אלו הוא זה שיקבע את תוואי המסלול לשנים הבאות.

יש לנסוע בתוואי הקרוב ביותר למסלול המקורי !

אחרי סיור אתמול בנחל פארן נדהמתי לגלות את כמות הקוליסים בבוץ כמובן מחוץ לסימון. מנסיון יעברו כמה שנים טובות עד שהקוליסים יעלמו.

תודה
אתה מודע לפרדוקס של כביכול פגיעה בטבע ע"י קוליסים שבאו אחרי שטפון של מליוני קו"ב מים שמחקו והטביעו כל דבר חי בערוץ?

זה נכון מאד לגבי מסלולים בשטחים שאינם בערוצים אבל לא ממש משנה בערוץ הנחל.
זה נכון לגבי פתיחת הקוליסים אחרי הסופה הפסיכית הזו אבל לקחת בפרופורציה הנכונה, תיכף יקפצו כמה אנשים אבל ת'כלס, אני לא ממש מוצא את ההיגיון המקצועי-אקולוגי גרידא באיסור נסיעה ע"ג תשתית ואדי שבפועל לא גורמת לפרומיל שינוי סביבתי שגורם שיטפון דרדלה אחד.

יש לי מושג מה עושה נסיעה על תשתית חלוקים וחומר ואדי, אם אתה יכול לטעון אחרת אשמח לשמוע.

אחרי שהעסק יתייבש החלוקים יחזרו למקום, עד לקיץ ישאר כרגיל שביל אחד או שניים (ובמקרה של הפראן תמיד היו יותר משביל אחד לתנועה)

אני שוב מדגיש,
כל זה בהתייחס לנסיעה ע"ג תשתית ואדי ולא על קרקעות או קוליסים מחוץ לערוצים.

גל מגל
21-01-10, 18:44
דורון

כמובן שהכוונה מחוץ לערוץ הזרימה, איפה שזורמים מים הטבע יתקן בשיטפון הבא.

אבל מי שפתח עמדות תצפית על גבעות ליד הערוץ זה ישאר שם הרבה זמן.

ד ו ר ו ן
22-01-10, 00:12
אבל מי שפתח עמדות תצפית על גבעות ליד הערוץ זה ישאר שם הרבה זמן.
חד משמעית נכון.

-->