PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות וצבע, המלצות ?

snirjeepdreamer
20-01-10, 16:54
מחפש מקום לעשות פחחות וצבע לסיקס ארוך
לצורך שימור לאורך שנים ותחזוקה מונעת.

קצת מידע:
רוב הבודי מקורי, ללא נגיעות עבר של פחחות או חומרים. במצב יחסית מצויין. נקודות חלודה למיניהן קיימות כמובן אך לא במצב קטסטרופה.

מחפש מקום לפחחות מקצועית הכוללת החלפת פחים היכן שצריך (ואין הרבה), צבע בצורה יסודית של כמה שכבות, חומר איטום וכיו"צב ובנוסף גם עבודת זיפוט בתוך הרכב.
(ללא פירוק הבודי מהרכב למעט אולי החלק הקדמי)

המלצות חברים, זה הזמן (כולל הערכת עלויות מניסיון קודם )! ! !

שחר שיר
21-01-10, 13:25
שלום סניר.
אני רואה שקנית כלי אחר.תתחדש אחי.
ואני חוזר על הבקשה מהשירשור הקודם.
מברוק.תצליח.

snirjeepdreamer
21-01-10, 13:36
שלום סניר.
אני רואה שקנית כלי אחר.תתחדש אחי.
ואני חוזר על הבקשה מהשירשור הקודם.
מברוק.תצליח.

תיקון ידיד,
עדיין לא קניתי, עדיין מחפש.

six-86
21-01-10, 16:30
אוקיי זו סאגה מאוד בעייתית
אין הרבה פחחים המוכנים לקבל את הסיקס לצבע ופחחות , כי זה כמו אבטיח עד שלא מתחילים לעבוד לא יודעים מה צפוי לנו !!!!
שיפצתי שני סיקסים , הראשון שיפוץ יסודי , הורדת הבודי ופירוקו לחלקים (כנפיים , חזית ) וניקוי חול , פירוק כל המכלולים המכניים לצורך צביעת השלדה וציפוי זפת !!!
קיצר שיפוץ יסודי כללי במלוא מובן המילה שנעשה לפני 10 שנים ועד היום תפו תפו כמו חדש !!! עלות הפחחות + צבע בלבד 14000 ש"ח , מצ"ב תמונה .(הכתום)
השיפוץ השני שיפוץ יסודי אבל בלי פירוקים 6000 ש"ח
מצ"ב תמונות (הירוק)
ראיד

snirjeepdreamer
21-01-10, 22:45
אוקיי זו סאגה מאוד בעייתית
אין הרבה פחחים המוכנים לקבל את הסיקס לצבע ופחחות , כי זה כמו אבטיח עד שלא מתחילים לעבוד לא יודעים מה צפוי לנו !!!!
שיפצתי שני סיקסים , הראשון שיפוץ יסודי , הורדת הבודי ופירוקו לחלקים (כנפיים , חזית ) וניקוי חול , פירוק כל המכלולים המכניים לצורך צביעת השלדה וציפוי זפת !!!
קיצר שיפוץ יסודי כללי במלוא מובן המילה שנעשה לפני 10 שנים ועד היום תפו תפו כמו חדש !!! עלות הפחחות + צבע בלבד 14000 ש"ח , מצ"ב תמונה .(הכתום)
השיפוץ השני שיפוץ יסודי אבל בלי פירוקים 6000 ש"ח
מצ"ב תמונות (הירוק)
ראיד

איפוא נעשה ? ? ? (למרות שעבר זמן)

six-86
24-01-10, 08:59
העבודות נעשו בשני מוסכים שונים בירושלים ....
ראיד ;)

-->