PDA

צפייה בגרסה מלאה : פוינטר כאיתור מרחוק של רכב אזהרה ושאלה

Alon
21-01-10, 20:44
שלום
לאחר מספר שבועות שבהם לא נהגתי (בגלל סלטה ופליק פלאק עם אופניים לא קשור לעניין) נכנסתי לאוטו ופתאום blackout לא זוכר את קוד הכיבוי של הפוינטר מספר נסיונות שגויים והאזעקה מתחילה לצפצף עד כאן הכל לפי הספר, עובר עוד זמן האזעקה מצפצפת ואני לא זוכר את הקוד.

מפה לשם פתאום זה מכה בי:
1) נזכרתי מה הקוד של הניטרול.
2) ה SMS מפוינטר לא מגיע.
3) ואז מחלחלת ההכרה המון זמן כבר לא קיבלתי SMS כזה.

למען ההסבר בימים כתיקונם הייתי מקבל מספר SMS ים בשבוע מכל מי שנשם לכיוון של האוטו
בודק את הטלפון דולק מבחינתי הכל בסדר רק איפה הSMS?

מתקשר לפוינטר, כמה מילות נימוסין, איפה האוטו שלי התשובה תחזיקו טוב "מאיפה לי לדעת לא רואים אותו" מה זאת אומרת אני שואל "לא רואים" מתי ראיתם אותו פעם אחרונה? "לא יודעת לא רשום לי"
מהשלב הזה הווריד ברקה מתפרע לגמרי.
בקיצור התשובה של פוינטר היא אנחנו בודקים פעם בחודש שאנחנו רואים את האוטו נברר.
חזרו (שזה יפה) בודקים אבל מוחקים את התוצאות של הבדיקה אחרי תשעה ימים.

בקיצור לדעתי פוינטר לא ראו את האוטו בערך חודשיים אולי יותר אולי הרבה יותר אבל הם בטוחים שראו את האוטו בבדיקה האחרונה ליתר בטחון מוחקים את תוצאות הבדיקה.

הצעתי לכם תבדקו בעצמכם.

הצעות הערות והארות יתקבלו בברכה אפילו בהודעה פרטית
תודה אלון

mik_l86
21-01-10, 22:19
תקן אותי אם אני טועה אבל:
אתה משלם כסף לחברת פויינטר עבור השירות, לא קיבלת אותו, ולמרות שהוצאת את מיטב כספך אין להם מושג איפה הרכב שלך וגם אין להם מושג מתי היה להם מושג איפה הרכב שלך? אז על מה שלימת להם כסף? אני חושב שמגיע לך החזר.*

shachar
21-01-10, 23:14
הכל פיקציה

מה שנדרש מהם זה לצלצל מדי פעם ולשלוח אותך לבדוק שהאוטו, זאת שם כדי שאתה תחשוב שהם באמת רואים אותו ושומרים לך עליו.

לא חבל להחזיק מערך שירות שלם של לווינים איתורים סיירים וכו" ? - סתם יקר ובזבזני.

landrover
21-01-10, 23:18
שירותים מהסוג של פוינטר ומשביתים למיניהם (אימובילייזר וכו)

הם רק מחלבת כסף , מדובר ביד רוחצת יד של חברות הביטוח עם יוצרי השירותים האלה.

חברת הביטוח מצידה , מחייבת להשתמש בשירותים ולשלם לחברות הנ"ל ,
כאשר ידוע שזה כמעט ולא מונע גניבות , וכניראה יש כאלה שמרוויחים מהצד השני ...

והחברות לא צריכות לעשות הרבה בשביל להצדיק את קיומן - ממילא חייבים להשתמש בשירותיהן - למרות שזה לרוב רק גורם לתקיעה של הרכב מתי שכן רוצים שהוא יסע.

my two cents...

אמיר.

-->