PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת זיקה...קדמית.

אריק זמר
13-04-03, 11:39
טוב, אחרי שפתחתי את הדיפ' הקדמי, וראיתי את השבר הפנימי של הקרוס שאפט, חשבתי לעצמי...
הקורונה והפיניון לא נפגעו, ובעצם, חוץ מהקייס עצמו שהחור של הקרוס שאפט גדל קמעה והקרוס שאפט עצמו נשבר...לא נגרם שם נזק.
נכון, יש לי סרן ספייר...אבל...חשבתי לעצמי, יש לוקרים, הסרן לא פעיל כשלא צריך, חוזקו הוא כשל דנה 44, אמנם הצמיגים גדולים, אז למה לא ? בנתיים לפחות...
נו, דעות ? שהרי ההשקעה היחידה הינה העבודה...

אדי
13-04-03, 11:50
חוץ מאי הנוחות , שנתעלם ממנה , יכול להיות שבגלל שאתה עם צמיגים גדולים יחסית הריתוך יכול להשבר ואז יכולות להיות צרות מיותרות ... צריך ריתוך ממש טוב לדעתי . או מיני ספול ... ואם כבר מביאים מחו"ל עדיף להביא נעילה וזהו .

אדי

נמרוד
13-04-03, 12:51
הבעייה העיקרית היא שאין לך עדיין נעילה אחורית. עם נעילה אחורית אתה יכול לטייל רוב רובו של הזמן בלי הסרן הקדמי כמו שרבים מאיתנו עושים, ולשלב רק לאתגרים משמעותיים. בלי נעילה אחורית תדר התיזוז פתיחת לוקרים/סגירת לוקים יגדל להערכתי פי כמה, עד כדי חוסר נוחות ממשי.
אני לא הייתי עושה את זה בלי נעילה אחורית - עדיף לך להחליף חלקים/קייס/סרן שכבר יש לך.

זאביק
13-04-03, 16:35
אריק,
אני הייתי עושה את זה. במקרה שלא יבוא לך על זה, יש לך חלקי חילוף . . .
הפסדת רק כמה אלקטרודות.

ואולי טיול שייהרס . . .
מממממ, טיול בשבילך זה כבר הרבה כסף :twisted:

אריק זמר
13-04-03, 17:25
בטווח קצר, זאביק, הנזק היחיד הינו הסיכוי שהכשל אם יהיה...לא יקרה בצלבי הציריות או בציריות עצמן אלא בצלב של הדרייבשאפט, וזה עלול להחזיר לי בטרנספר...שגם אותו יש ספייר...אבל - זה כן יהרוס טיול...
והצעצוע הזה לא מדבר על מומנטים "זניחים" של כ30 קג"מ ב1800 סל"ד אלא על מומנטים גבוהים יותר ב50%...

גיא
14-04-03, 21:52
איפה זה הקרוס שאפט ?

אריק זמר
15-04-03, 11:28
גיא, בתוך הקייס...ישנם סטליטים ופלנטריים...
הפלנטריים סובבים האחד מול השני ונמצאים בקצוות של הציריות (זאת אומרת על הציר האופקי.
הסטליטים נעים על הציר האורכי ומעבירים את הכח בחלוקה לפלנטריים...דרכם עובר הקרוס שאפט אשר מקבע אותם כציר אורכי... הוא נשבר.

השועל
30-04-03, 16:29
אריק .. האמת ,לא ביג דיל ,תחליף אותו וזהו ,את הקרוס שאפט .
אפשר אפילו להוציא אותו ללא פירוק של הקייס ,כל הציריות וחבריהם.. אומנם יהיה לא נוח אבל אפשרי .

דבר שני ,נעילת זיקה .. עזוב אותך משטויות ,זאת נעילה הכי גרועה שקיימת או במילים אחרות קומבינה שעובדת עד ש..

בגלל הגלגלים הגדולים והמאמצים הגדולים שמופעלים אצלך בסרן (אותו גדול מאוד.. :!: ) ,אני בספק אם הנעילה תחזיק יותר משבוע ,במיוחד כי אתה על הכביש בד'כ .

כשל בזיקה יגרום להרס טוטאלי של החלקים בהאוזינג ונזק בלתי הפיך בקייס .. עכשיו אני שואל אותך .. לא חבל .

תחשוב טוב ..
השועל

אריק זמר
30-04-03, 17:25
דני, הקייס כבר הוחלף...
אולם:
1. שבירת הקרוס שאפט פגעה בקייס עצמו - נזק בלתי הפיך...
2. דיברתי על זיקה קדמית בסרן עם לוקרים ככה שבכביש - זה זניח !

אגב, צירפתי תמונות כבר...

eldad007
01-05-03, 23:35
אריק -
אולי אני פשוט מעופף, אבל איזה רכב יש לך???
:idea:

סוזי המשתוללת
02-05-03, 20:03
אריק
מה המצב?
לגבי הזיקה אין שום בעייה עם זה ובטח שלא בסרן קדמי
באיזור ראש הנקרה גר בחור בשם אמנון שנוסע על j20 נעול זיקה קדימה אחורה וחמוש בצמיגי 37" ואין לו שום בעייה להיפך על הכביש הוא טוען שאין הפתעות כמו בנעילות אוטומטיות וכך גם הבלאי לצמיגים לא גדול בהרבה מזה שנעול באוטומטיות
ואגב לכל אלה שמזלזלים או חושדים בשפיות הבחור אז תהיו רגועים הוא בחור רציני ואחראי וכן גם יודע מה הוא עושה

-->