PDA

צפייה בגרסה מלאה : גגון לטרנו קצר

BETO
25-01-10, 19:19
מחפש גגון משומש לטרנו קצר:(

tomerbuch
25-01-10, 20:43
גגון לטרנו מסתבר כדבר לא הכי פשוט ודי יקר, בכל מקרה תבדוק בשירשורים קודמים יש שם גם טלפונים של עסקים שמבצעים את העבודות האלו.
במידה ותחליט לקנות חדש תעשה סקר שוק מעמיק , יש פערים גדולים בין המחירים.
בהצלחה ...

דורוןרובין
25-01-10, 22:03
גגון לטראנו זה סיפור ארוך.
היום בשעה טובה סיימתי את הפרוייקט אחרי שהרכבתי עריסה של ריינו רק על מסגרת שאני בניתי.
את החיבור למרזב הדלת האחורית עשה לי שוקרון מחיפה.

1. אם אתה בעניין של להשקיע כסף הכי יעיל זה ללכת לגטוס ולבקש מסילות שמרכיבים על הגג.
הם קודחים במקומות מיוחדים וזה הכי חזק. מסילות+ התקנה 1000 ש"ח. שים עוד 1800 ש"ח למוטות ועוד 2000 לעריסה ואתה מדוגם.הכי נקי והכי חזק.

2. האופציה הזולה זה ללכת לבונה גגונים כמו שוקון שיבנה לך ויחבר לך את העסק חזק. אבל הוא עושה גגוני מונית. יודע לעשות מחברים טובים לטרנו. הוא גם הכי זול. אתה יכול לעסות אצלו את הבסיס ולקנות עריסה משומשת ביד 2

3. עריסות יפות ראיתי אצל TOPJEEP עושה עבודה שכולה ממתכת וזאת עריסה לכל החיים.

אם אתה רוצה את הטלפון של שוקרון מחיפה תגיד

jonny boy
26-01-10, 20:04
יש תמונות?

גיא
26-01-10, 22:03
גגון לטראנו זה סיפור ארוך.
היום בשעה טובה סיימתי את הפרוייקט אחרי שהרכבתי עריסה של ריינו רק על מסגרת שאני בניתי.
את החיבור למרזב הדלת האחורית עשה לי שוקרון מחיפה.

1. אם אתה בעניין של להשקיע כסף הכי יעיל זה ללכת לגטוס ולבקש מסילות שמרכיבים על הגג.
הם קודחים במקומות מיוחדים וזה הכי חזק. מסילות+ התקנה 1000 ש"ח. שים עוד 1800 ש"ח למוטות ועוד 2000 לעריסה ואתה מדוגם.הכי נקי והכי חזק.

2. האופציה הזולה זה ללכת לבונה גגונים כמו שוקון שיבנה לך ויחבר לך את העסק חזק. אבל הוא עושה גגוני מונית. יודע לעשות מחברים טובים לטרנו. הוא גם הכי זול. אתה יכול לעסות אצלו את הבסיס ולקנות עריסה משומשת ביד 2

3. עריסות יפות ראיתי אצל TOPJEEP עושה עבודה שכולה ממתכת וזאת עריסה לכל החיים.

אם אתה רוצה את הטלפון של שוקרון מחיפה תגיד

רוצה רוצה רוצה

הוא קודח בגג ?

כי יש איזה אריה אחד gagon4car.co.il שיש לו מחיר טוב יחסית 1700 לפי שיחת טלפון והוא לא היה בטוח שהוא זוכר מה זה האוטו טראנו קצר .. אבל הוא קודח בגג ומחבר ברגים ולא אהבתי את זה.

דורוןרובין
27-01-10, 10:06
שוקרון - 048620713

תנסה כמה פעמים.

הוא לא תמיד פתוח.

אמיר ב.
27-01-10, 19:51
יש מוטות רוחב של טולה שמתאימים לטראנו. אני קניתי יד שניה ב-600, אני חושב שחדשים עולים 1800. בכל מקרה זה לא נראה כמו מונית, לא קודחים את זה לרכב וזה עובר איתך מאוטו לאוטו או נמכר הלאה אם תרצו. על זה שמים עריסה מאלומיניום טולה/ריינו לעשירים או דמוי טולה/ריינו לאחרים מאתר יד 2 (אביזרי רכב >> גגונים) בפחות מאלף ש"ח ואתם מסודרים. זה לא גגון Heavy Duty, לא רצוי לישון עליו, לקפוץ עליו או לטגן עליו חביתות אבל לצורכי רובנו הוא ממש אבל ממש ממש מספק.

eysham
27-01-10, 19:58
יש מוטות רוחב של טולה שמתאימים לטראנו. אני קניתי יד שניה ב-600, אני חושב שחדשים עולים 1800. בכל מקרה זה לא נראה כמו מונית, לא קודחים את זה לרכב וזה עובר איתך מאוטו לאוטו או נמכר הלאה אם תרצו. על זה שמים עריסה מאלומיניום טולה/ריינו לעשירים או דמוי טולה/ריינו לאחרים מאתר יד 2 (אביזרי רכב >> גגונים) בפחות מאלף ש"ח ואתם מסודרים. זה לא גגון Heavy Duty, לא רצוי לישון עליו, לקפוץ עליו או לטגן עליו חביתות אבל לצורכי רובנו הוא ממש אבל ממש ממש מספק.

ועל מה המוטות האלה נתפסים בטראנו קצר?? אין שום תושבת/מסילה/חריץ בשביל זה.

יש אחד במפרץ שראיתי כמה פעמים מסתובב עם טראנו קצר, ששם שחיבר 2 מוטות רוחב על הקנט שמעל החלונות של הדלתות. זה נראה כאילו זה מונע מהחלונות להיסגר עד הסוף... גם כן פיתרון...

איל

גיא
28-01-10, 06:49
זה לא מונע מהחלונות האחוריים להסגר ... אני גם ראיתי וצילמתי ובדקתי אותו .. ( כחול ? )
השאלה היא איפה מצאת מוטות רוחב שמספיק רחבים ?
כי אני בדקתי כבר 200 גגונים אוניברסליים כאלו ואף לא אחד מהם היה מספיק רחב.

למעשה יש לי זוג במחסן שאין לי מה לעשות איתו ...

איפה ???

תן צילום שנזהה את הדגם, תן חנות ? משהו ...

אמיר ב.
28-01-10, 10:33
מצטער, לא שמתי לב למילה "קצר". לי יש טראנו ארוך ואז יש מקום לתפוס את שני מוטות הרוחב כי יש 4 דלתות. אם אתם עדיין רוצים תמונות, תכתבו.

zilbersh
30-01-10, 06:54
מצטער, לא שמתי לב למילה "קצר". לי יש טראנו ארוך ואז יש מקום לתפוס את שני מוטות הרוחב כי יש 4 דלתות. אם אתם עדיין רוצים תמונות, תכתבו.

אין טוב כמראה עיניים... יאללה תעלה תמונות...

אמיר ב.
31-01-10, 08:33
מצ"ב.

אלי ספרן
31-01-10, 20:56
לי יש טרנו קצר כחול עים גגון נקנה ברחובות,מוטות הרוחב שניהם ניתפסים למסגרת הרכב
על הגומיות ויש עוד תושבת מונחתבחלק האחורי על גג הרכב על זה יש עריסה
דמוי טולה ודומיו חזק יפה ואסטתי,מתאים בול לצימיגג

גיא
31-01-10, 23:53
תמונה חביבי ... תמונה !

jonny boy
01-02-10, 08:41
הגגון בתמונות של אמיר לא יתאים לטרנו קצר עקב העדר דלת אחורית, בעסה...
גם אני מחפש הרבה זמן ונראה לי שהסיכוי היחידי לגגון בקצר זה להרכיב מוטות אורך...

גיא
01-02-10, 09:40
לא, ראיתי במו עיני טראנו קצר כחול, ברח לי השם של הבעלים. ( יש מדבקה מאחורה של "לפעמים חלומות מתגשמים - הדס )
היה איתי בטיול בחורשן.
גגון מורכב מחלקים של טולה או ריינו עם עריסה, קומבינה של 3000 וצפונה.
זה יקר מידי לדעתי בכל רמה אפשרית.

יש גם גגון מקורי, של ניסאן.
אמו להיות מוט אחד רוחבי בין הדלתות וזוג מוטות אורך מהמוט הרוחבי לדלת האחורית.

לא יודע אם יש בארץ ואם תזמין מהיבואן מין הסתם יפתחו לך את התחת.

גיא
01-02-10, 11:54
http://www.towequipe.co.uk/products/roof-racks-and-bars-nissan-terrano/750-761-1109-777b-thule-roof-bars-fits-nissan-terrano-ii-2-door-1993-2003.html

למשל ....

Eitan_S
01-02-10, 14:06
למה לריב כשאפשר ללכת מכות.

זה הגגון שמורכב אצלי, טראנו קצר.

הגגון של טולה, ועד כמה שידוע לי זה היחיד המתאים.

איתן

jonny boy
01-02-10, 14:22
למה לריב כשאפשר ללכת מכות.

זה הגגון שמורכב אצלי, טראנו קצר.

הגגון של טולה, ועד כמה שידוע לי זה היחיד המתאים.

איתן

איך מחובר המוט האחורי לגג הרכב ?

Eitan_S
01-02-10, 14:33
ממש פוגעת השאלה שלך, במיוחד כשניצלתי את כל כישורי הצילום שלי.

שים לב, מוט הרוחב הקדמי מחובר לרכב באופן רגיל כפי שכל גגון מחובר.
מוט הרוחב האחורי מקבל תמיכה ולחיצה מהמוט האורכי.

הסתכל שוב בתמונות.

איתן

גיא
01-02-10, 14:36
זה בדיוק מה שהיה על האוטו הכחול שראיתי.

מצד שני, ישנו טראנו ירוק קצר שראיתי באזור עפולה, עם גגון רוחבי אוניברסלי רגיל שאיך שהוא מחובר שם

אני פשוט מקנא.

:)

המחיר של הגגון טולה הוא שערורייתי.

גיא
17-02-10, 17:51
טוב חבר'ה, יש לי מידע חדש.

בערך ....

יש פה מישהו עם טראנו קצר מאזור המרכז שמחפש גגון ?

אם כן, בבקשה צור איתי קשר פה במסר או בנייד 050-4436069
יש אולי פתרון טוב וזול ( כמה מאות בודדות של שקלים ) אבל נידרשת בדיקה מקדימה לפני שאני מפרסם את זה.

גיא.

דורוןרובין
17-02-10, 21:09
אני יעלה תמונה של החיבור של הגגון שלי למרזב של הדלת האחורית וזה יתן לכם פתרון זול ומהיר.

דרך אגב, אני חווה בעיות בהעלאת תמונות לאתר. - משקל הקבצי תמונה שלי 2.3 מגה ממצלמה דיגיטלית סטנדרטית.
צריך לקווץ את הקובץ?
אם כן אז איך?

גיא
17-02-10, 23:17
אם אתה בחלונות - אז בצייר של חלונות יש אפשרות של

image -
stretch / skew
ב % את הגודל המבוקש
למשל 50% ברוחב ו 50% באורך
ושמירה
יקטין את הקובץ

במערכות הפעלה אחרות - יש שיטות אחרות, תגיד אם אתה צריך.

גיא
18-02-10, 12:38
חברה אני צריך עזרה שלכם

מישהו מאזור המרכז שיגש למדידות

קשה לי לבוא מחיפה לזה.

הרווח הוא של כולם.

נתיב זגה
23-02-10, 23:03
חברה אני נמצא באיזור תעשיה עיר גנים בקרית אתא מי שרוצה לבוא לראות מוזמן אני בונה כרגע גגון לטראנו מפרופילים בינתיים יש את המסגרת והתמיכות לגג בשבוע הבא יהיה את כל החיפויים והארגז האינטגרלי חייב להיות מוכן לפניי חול המועד פסח בשביל טיול 3 ימים לדרום ליצירת קשר
נתיב-0528510805

גיא
23-02-10, 23:15
תמונה ....

בלי תמונה לא אמרת כלום.

והכי חשוב, איך זה מתחבר לגג.

אני לא רוצה קדיחות וחורים באוטו.

נתיב זגה
23-02-10, 23:18
ברגע שהכל יהיה גמור אני יעלה תמונות כרגע הכל על שולחן הניתוחים אני מתחבר בדלתות צד ובמרזב של הדלת האחורית

אסייג
23-02-10, 23:40
ברגע שהכל יהיה גמור אני יעלה תמונות כרגע הכל על שולחן הניתוחים אני מתחבר בדלתות צד ובמרזב של הדלת האחורית

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

גיא
01-03-10, 21:10
אני יעלה תמונה של החיבור של הגגון שלי למרזב של הדלת האחורית וזה יתן לכם פתרון זול ומהיר.

דרך אגב, אני חווה בעיות בהעלאת תמונות לאתר. - משקל הקבצי תמונה שלי 2.3 מגה ממצלמה דיגיטלית סטנדרטית.
צריך לקווץ את הקובץ?
אם כן אז איך?

חבר'ה ...

תמונות !!

ומישהו שגר באזור המרכז שיקפוץ לברר מידה אם זה באמת מתאים או לא !

~~~

עוד מעט טיול פסח - אני חייב גגון ! :)

גיא
25-03-10, 17:24
טוב, אחרי כל הדיבורים פה.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

נסעתי, התקנתי, שלמתי וניראה שזה יושב לא רע.

1ofersh
25-03-10, 18:49
טוב, אחרי כל הדיבורים פה.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

נסעתי, התקנתי, שלמתי וניראה שזה יושב לא רע.
גיא
ערב טוב. הגגונים האלה יפים וזולים מאוד מאוד (לפחות בירושליים).לכביש לא תהיה בעיה אבל הקשתות שמתחברות בצדדים דקות וחלשות.קפיצה רצינית בשטח והכל טס קומפלט.
שמעתי על וראיתי.לפחות פס קדמי שיהיה מקורי או של טולה.אחלה בעריסה יש לך.
בברכת חג שמח ואחלה טיולים
עופר

אמיר ב.
27-03-10, 09:47
הי גיא,

תתחדש.

מאיפה העריסה וכמה עלתה?

גיא
28-03-10, 22:09
גיא
ערב טוב. הגגונים האלה יפים וזולים מאוד מאוד (לפחות בירושליים).לכביש לא תהיה בעיה אבל הקשתות שמתחברות בצדדים דקות וחלשות.קפיצה רצינית בשטח והכל טס קומפלט.
שמעתי על וראיתי.לפחות פס קדמי שיהיה מקורי או של טולה.אחלה בעריסה יש לך.
בברכת חג שמח ואחלה טיולים
עופר

לא יודע דקות
אבל חלש זה לא.

בעוד כמה ימים טיול פסח, נראה אחרי זה אם החזיק מעמד או לא.

קניתי אצל בחור בשם גבי, 0542464500 באזור.

zivo
18-07-10, 23:29
נזכרתי באשכול הזה, כי ביקרתי באתר של חברת אריה - גגונים לרכב (http://www.gagon2car.co.il/) :

ויש שם, תמונה של טראנו. שעומדים על התמונה מקבלים את התמונה הבאה:

http://www.gagon2car.co.il/images3/pic3-020.jpg

תסתכלו טוב על הקצה האחורי של הגגון - הפינות האחוריות (שהן ההבעיה בטראנו קצר), מחוברות לאחור (לעבר הדלת מטען) ולא לצדדים.
נראה לי רעיון יפה וביצוע יפה.
אם כל הכבוד לכל מיני גגונים תוצרת חוץ, אני לא מכיר מקרה שגגון של אריה עף \ התפרק.

גיא
19-07-10, 07:16
הבעיה של האריה ... כשאני שוחחתי איתו בטלפון, הוא אמר לי במפורש שני דברים שהרתיעו אותי מאד.

1. הוא רצה הרבה יותר מהגגון שקניתי
2. הוא קודח ברגים לתוך הגג

הגגון שלי לא זז, לא נפל, לא עף, כולל בשטח, כולל הרבה מטען, כולל מטען גבוה, כולל מטען כבד.

אני יכול רק להמליץ על מה שאני יודע, להרכיב לבד על הגג לוקח לי 7 דקות. לפרק 5 דקות.
וזה אכן עושה רעשי רוח. :)

במחיר נוח ונעים.

zivo
19-07-10, 09:56
1- אם אתה מרוצה, זה הכי חשוב.
2- לא יודע מה אומר בטלפון, אבל הרעיון של לחבר את הפינות האחוריות לאחור ולא לצדדים נראה שעושה את העבודה יפה ופשוט.
3- לגבי רעשי רוח - תנסה להוסיף "כנפון" שיסגור את הרווח בין הגגון לגג - אצלי זה עושה את כל ההבדל שמאפשר לי לא להוריד את הגגון.
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=16921&d=1247215331

גיא
19-07-10, 10:46
צלצל אליו ותברר בעצמך.

כל ה"טוב ויפה" הזה לא רלונטי כשהיצרן אומר בגלוי "אני קודח ברגים לפח של האוטו" ...

יותר קל לי להוריד את הגגון כשאני לא זקוק לו, זה חוסך גם דלק.

-->