PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת אזעקה VISONIC POWERMAX PLUS קרינה?

itt8
25-01-10, 21:33
שלום
האם ישנה קרינה מזיקה מהגלאים מהמערכות האלחוטיות? אני מתכוון להתקין גלאי וילון על חלונות בחדר שינה של הילדים , הכוונה להפעיל את המערכת בלילה,

לא ראיתי תוו תקן ישראלי על המערכות האם אני טועה?
תודה
איתי

Pageup
25-01-10, 23:41
למיטב הבנתי, הגלאים מדווחים רק בזמן גילוי תנועה, בזמן הפרעה (Tamper),
כשהסוללה חדשה, שפותחים את מכסה הגלאי (גם מסווג כ Tamper),
ואחת לפרק זמן קצוב (שאני לא בטוח אבל המערכת עצמה מצפה לזה פעם ב 24
שעות). פרקי זמן השידור הם מאוד קצרים.
מאחר והשפעת הקרינה נמדדת לא רק בעוצמה אלה גם בזמן החשיפה, לדעתי,
הדבר זניח ביותר. שיחת טלפון אחת עם הסלולארי עושה הרבה יותר נזק מלא מעט
ימים/שבועות אם לא חודשים.

airzax3
26-01-10, 09:23
בעקרון על הרכזת החדשה מצויין שהיא עומדת בסטנדרטים בינלאומיים לתקשורת כגון FCC, EN50131 ,Grade 2
מכיוון שכל הרכזות עובדות מול אותו סט גלאים אני מאמין שזה מתייחס גם לשאר.
הגלאים עצמם משדרים בגילוי תנועה 3 שידורים קצרים בתדר 433MH 20V/M בטווח של כ3 שניות ונכנסים לתרדמה של מספר דקות עד השידור הבא וזאת כדי לשמור על חיי הסוללה (הסוללה מחזיקה 3 שנים כך שאין יותר מדי אנרגיה לשידורים ארוכים)
בגלאי וילון (פנים אני מאמין-אין כרגע וילון חוץ לויסוניק עד כמה שידוע לי) לא אמור להיות שידור בכלל במשך הלילה למעט שידור אות חיים קצר מאד אחת לשעה.
לפני התקנה קח בחשבון שגלאי פנים רגישים לשינויי טמפרטורה ויש סיכוי שיופעלו ממשב רוח במצב בו החלון פתוח בלילה
שווה לשקול גלאי מגנט אם יש לחלון רשת או פתרון אחר.
ט.ל.ח.

ברששת
26-01-10, 10:02
צודקים קודמי. אין לך מה לפחד. מדובר בעוצמה מזערית לזמן קצר. הטלפון הסלולרי שלך בדקת שידור פולט יותר ממה שהגלאי ישדר בשנה ועדין לא ראיתי משהו שויתר על הטלפון הנייד מסיבה זאת.
אני רק יכול לחלוק על הדעה שגלאי וילון מועד לפורענות. לא ,אם עושים התקנה טובה (לא להתקין על משקוף החלון אלא בפינת הקיר) והיתרון בגלאי לעומת מגנט הוא באפשרות להשאיר חלון פתוח בקיץ .באופן כללי גלאי ויסוניק טובים בהצלחה.

-->