PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול מעלות לרכבים נעולים בלבד !

zagi
27-01-10, 21:22
אני רוצה לעשות השבת טיול מעלות בנגב , ורציתי לראות מי מעוניין לבוא לבדוק מעלות ידועים אך דיי בתוליים לאחר השטפונות .
א. כמו בכותרת , לרכבים נעולים בלבד, ולנהגים בעלי נסיון ( אני עם היילקס נעול אחורה והרבה נסיון שטח ) .
ב. המסלול פתוח ... איזור הנגב .
ג. אופציה להגעה בשישי .

אפשר להגיב כאן או לדבר איתי ב- 0524752200 שגיא

זיק , מחמל וכאלה הם אתגר חדש לגמרי עכשיו לאחר השטפונות .

:twisted::twisted::twisted:

נדב42
27-01-10, 22:48
עושה חשק ... היו לי תוכניות אחרות לשבת אבל נראה לי שהן הולכות להשתנות ... :twisted::twisted::twisted:

ויטארה ארוכה, ידנית, קיט קאלמיני 3", ARB קדימה ואחורה וצמיגי 235 ... הגיע הזמן לראות מה היא יכולה (טוב נודה לאמת - היא כנראה יכולה הרבה יותר ממה שאני אעיז אי פעם ...)

אעשה מאמצים להגיע, אבל עוד לא יכול להתחייב ...
צחי, אתם באים ?

להתראות בשטח,

נדב.

ishc
27-01-10, 23:08
עושה חשק ... היו לי תוכניות אחרות לשבת אבל נראה לי שהן הולכות להשתנות ... :twisted::twisted::twisted:

ויטארה ארוכה, ידנית, קיט קאלמיני 3", ARB קדימה ואחורה וצמיגי 235 ... הגיע הזמן לראות מה היא יכולה (טוב נודה לאמת - היא כנראה יכולה הרבה יותר ממה שאני אעיז אי פעם ...)

צחי, אתם באים ?

להתראות בשטח,

נדב.

יש כבר התחייבות לחבר, חושב על לנסות לשנות ;)

נדב42
27-01-10, 23:32
יש כבר התחייבות לחבר, חושב על לנסות לשנות ;)

גם לי היתה, איננה עוד, אנחנו בפנים :p:p:p

להתראות בשטח,

נדב.

zagi
27-01-10, 23:35
יאללה קדימה ... יש רעיונות למסלול ? ( השאלה מופנית לכל חברי הפורום , במיוחד לשועלי הנגב שבינינו :D )

zagi
28-01-10, 00:02
יש מקום לעוד כמה רכבים .....:cool:

raanan
28-01-10, 00:05

צחי, אתם באים ?

להתראות בשטח,

נדב.

נסיכה , אל תביישי את הפירמה ....

נדב, בהצלחה !

רענן
נ.ב- מקווה שאתה זוכר העצה שלי מיום שלישי , נקה / פנק / לטף / דבר אליה והיא תחזיר לך אהבה (יכולת ואמינות)

Jacob80
28-01-10, 00:09
יאללה קדימה ... יש רעיונות למסלול ? ( השאלה מופנית לכל חברי הפורום , במיוחד לשועלי הנגב שבינינו :D )

מאשלים לשדה בוקר.

יהיה לכם ים של מעלות בדרך
מעלה משורה, מעבר סלעית, מעלה לזר, מיצר סכין, מעבר המצוק, מעלה בוקר, עליה להר נצר, מעלה מאיר, הר חמרן.

קחו בחשבון שיהיה לכם קשה במעלה בוקר, אנחנו עשינו אותו לפני חודשיים והוא היה קשה, גבוה וטחון. כמובן שאם תסדרו אבנים אז אני מניח שתוכלו לעלות יותר בקלות. אנחנו התעצלנו..

http://lh3.ggpht.com/_Koxjurqe3nQ/Sx0EKngzCdI/AAAAAAAACoc/yaVpJh9Bhnc/s720/IMG_6841a.jpg

http://lh5.ggpht.com/_Koxjurqe3nQ/Sx0EiipVJSI/AAAAAAAACo0/66PoLIm8f3I/s720/IMG_6878a.jpg

נדב42
28-01-10, 00:12

אפשר לקחת רעיונות מכאן (http://jeepolog.com/735.html) ...
(אם כי התמונות שמעלי בהחלט מדברות אלי :twisted::twisted::twisted:)

zagi
28-01-10, 00:17
נראה נחמד מאוד .... בנתיים מצאתי את המסלול הבא - מעלה עשוש , מעלה ורדית , מעלה רמון , מעלה מחמל (http://www.shvilim.co.il/Articles.asp?id=810&sq=%E7%E9%F4%E5%F9%20%E1%E2%E5%E2%EC) של יואב קווה , גם נראה נחמד מאוד .

נבדוק במפה מה יותר מתאים .

הצעות נוספות יתקבלו בברכה :-D

יונתןמצפה
28-01-10, 00:22
אני דווקא ממליץ (בניגוד לכותרת של השרשור) לצאת לנחלים הפעם. המעלות למיניהם לא יהוו אטרקציה יוצאת דופן לאור השטפונות האחרונים. רוב הסיכויים שדווקא התחוחים מביניהם (זיק ומחמל) יהיו יותר קלים מבד"כ.
עכשיו זה בדיוק הזמן לראות מה השטפונות עשו, איפה יש מים (רמז- איפה לא...?!), ואיך נראים כל המסלולים המוכרים והקלאסיים שהשתנו, ובראשם: ערוד, הקניון הלבן, הנחלים הגדולים (גב צניפים), או המרחב הצפוני יותר: נחל אילות/עקרב-דרבן, יתר, ניצנה, רסיסים, ועוד...
עזבו אתכם ממעלות הפעם, לזה תמיד יהיה זמן. עכשיו זה הזמן לאות את המדבר כמו שהוא כמעט ולעולם לא נראה!

zagi
28-01-10, 00:22
אפשר לקחת רעיונות מכאן (http://jeepolog.com/735.html) ...
(אם כי התמונות שמעלי בהחלט מדברות אלי :twisted::twisted::twisted:)

לזה בדיוק אני מתכוון " מוחות גדולים חושבים דומה " ;-)

האם ניתן לעשות את המסלול הזה או חלקו ביום אחד ?

נדב42
28-01-10, 00:23
נראה נחמד מאוד .... בנתיים מצאתי את המסלול הבא - מעלה עשוש , מעלה ורדית , מעלה רמון , מעלה מחמל (http://www.shvilim.co.il/Articles.asp?id=810&sq=%E7%E9%F4%E5%F9%20%E1%E2%E5%E2%EC)של יואב קווה , גם נראה נחמד מאוד .

נבדוק במפה מה יותר מתאים .

הצעות נוספות יתקבלו בברכה :-D

זה אותו המסלול ...

zagi
28-01-10, 00:25
אני דווקא ממליץ (בניגוד לכותרת של השרשור) לצאת לנחלים הפעם. המעלות למיניהם לא יהוו אטרקציה יוצאת דופן לאור השטפונות האחרונים. רוב הסיכויים שדווקא התחוחים מביניהם (זיק ומחמל) יהיו יותר קלים מבד"כ.
עכשיו זה בדיוק הזמן לראות מה השטפונות עשו, איפה יש מים (רמז- איפה לא...?!), ואיך נראים כל המסלולים המוכרים והקלאסיים שהשתנו, ובראשם: ערוד, הקניון הלבן, הנחלים הגדולים (גב צניפים), או המרחב הצפוני יותר: נחל אילות/עקרב-דרבן, יתר, ניצנה, רסיסים, ועוד...
עזבו אתכם ממעלות הפעם, לזה תמיד יהיה זמן. עכשיו זה הזמן לאות את המדבר כמו שהוא כמעט ולעולם לא נראה!

בשבת האחרונה הייתי בטיול בדיוק כזה ! ( עם האישה והילד בן ה- שנה ושמונה חודשים ) , בשבת הזו .......:wink:

ואני שמעתי שמחמל עכשיו מאוד קשה ... נבדוק .

ishc
28-01-10, 08:49
ק"מ משוער של המסלול?

zagi
28-01-10, 10:25
120-150 ק"מ מסלול מלא .

ishc
28-01-10, 16:22
ביום אחד? גדול עלי, אני בחוץ!

zagi
28-01-10, 20:50
לא חייבים לעשות את כל המסלול , אפשר לקצר לפי הזמן שיש לנו .
בעקרון אני רוצה להיות בשעה 16:00 בערך מחוץ לשטח .

נדב42
29-01-10, 02:28
מסלול כזה לא עושים עם 2 רכבים בלבד. אם יצטרפו עוד רכבים מתאימים אז סבבה, אם לא זה נראה לי קצת יומרני ומסוכן מדי (אם כי בהחלט מפתה לשלב קטעי קישור מהירים בין המעלות ...)

אשמח אם ייצטרפו עוד 2 רכבים עם יכולת טכנית מחד, וחשק לתת בגז בין לבין מאידך. אם לא ייצטרפו אני מציע לשקול מחדש ...

נדב.

taylorh
29-01-10, 08:56
מאשלים לשדה בוקר.

יהיה לכם ים של מעלות בדרך
מעלה משורה, מעבר סלעית, מעלה לזר, מיצר סכין, מעבר המצוק, מעלה בוקר, עליה להר נצר, מעלה מאיר, הר חמרן.

קחו בחשבון שיהיה לכם קשה במעלה בוקר, אנחנו עשינו אותו לפני חודשיים והוא היה קשה, גבוה וטחון. כמובן שאם תסדרו אבנים אז אני מניח שתוכלו לעלות יותר בקלות. אנחנו התעצלנו..

http://lh3.ggpht.com/_Koxjurqe3nQ/Sx0EKngzCdI/AAAAAAAACoc/yaVpJh9Bhnc/s720/IMG_6841a.jpg

http://lh5.ggpht.com/_Koxjurqe3nQ/Sx0EiipVJSI/AAAAAAAACo0/66PoLIm8f3I/s720/IMG_6878a.jpg

המסלול שפרטת ( אגב שליטה מלאה בשטח ) הוא מאשלים לקדש ברנע.
על מנת לצאת בשדה בוקר מומלץ לטפס את לולאות לבן , ולצאת החוצה בציר "חלקות "

נדב42
29-01-10, 20:18
מסלול כזה לא עושים עם 2 רכבים בלבד. אם יצטרפו עוד רכבים מתאימים אז סבבה, אם לא זה נראה לי קצת יומרני ומסוכן מדי (אם כי בהחלט מפתה לשלב קטעי קישור מהירים בין המעלות ...)

אשמח אם ייצטרפו עוד 2 רכבים עם יכולת טכנית מחד, וחשק לתת בגז בין לבין מאידך. אם לא ייצטרפו אני מציע לשקול מחדש ...

נדב.

שגיא, נראה לי שנוותר הפעם ...

להתראות בשטח, אבל באופן אחראי ...

נדב.

mi88
29-01-10, 20:25
מאחר ולא הוזמנתי אני לא בא

אבל יש טיול לפינות החמד במדבר יהודה

לא הבנתי מהתמונות למה לא לנסוע מסביב

משה

נדב42
30-01-10, 01:11

עזוב, אם כבר אז למה לא לנסוע מהכביש, אז גם נוכל להזמין אותך ...

נדב42
30-01-10, 23:56
שגיא ואחרים: ננסה לארגן עוד רכבים לשבוע הבא ?

:p:p:p:p:p

להתראות בשטח,

נדב.

zagi
31-01-10, 10:31
אני לא יודע אם אוכל לצאת בשבוע הבא , אבל השבת היינו בטיול בסרטבא ... הבקעה פשוט מדהימה .

אלף גוונים של ירוק , שלל צבעים באופק , ואוויר הרים ...... אחח ...

יובל48
31-01-10, 11:25
אני לא יודע אם אוכל לצאת בשבוע הבא , אבל השבת היינו בטיול בסרטבא ... הבקעה פשוט מדהימה .

אלף גוונים של ירוק , שלל צבעים באופק , ואוויר הרים ...... אחח ...

איך זה שלא נפגשנו?

נדב42
03-02-10, 00:18
נו, אף אחד לא בא ???

whisky
09-02-10, 15:48
מאחר ולא הוזמנתי אני לא בא

אבל יש טיול לפינות החמד במדבר יהודה

משה

א. מי אמר שלא הוזמנת, הייתה כאן הזמנה פתוחה לכולם?
ב. מה שלא הבנת, זאת בדיוק הסיבה שבגללה לא קנית דיפנדר או אינדיאני או סופה או סיקס או אפילו ג'ימני - אומנם גם אני בעלים של לנד רובר אבל מתאים לך הביטוי הבא: It's a Jeep thing you wouldn't understand!

whisky

נדב42
09-02-10, 18:58
חברים,

בשבת הקרובה יש לי מחויבויות קודמות, אבל בזו שאחריה (20 לפברואר) אני פנוי ואשמח לקיים סוף סוף את הטיול הזה, ומחפש שותפים מתאימים מבחינת הרכב והנהגים. הרעיון הוא לצוד כמה מהמעלות המעניינים ולקשר ביניהם בנסיעה מהירה.

אני מכוון לקבוצה של 4-6 רכבים, בכל מקרה לא אצא עם פחות מ- 3.

למשה: אתה מוזמן להצטרף אלי לרכב, רק בלי הסיגריות ...

להתראות בשטח,

נדב.

zagi
11-02-10, 15:40
נדב , לגבי השבת של ה- 20 לחודש , נשמע מצויין .

יתכן ויבוא איתי עוד ג'יפ ( אדע עד ליום ראשון הקרוב ..)

-->