PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקשה שקיבלתי במייל לעזרה במימון הגנה משפטית - הגנה עצמית

Juv
30-01-10, 07:44
להלן מייל שקיבלתי מחבר טוב ואמין.
נראה לי שלא דרושים הסברים נוספים.
אני תרמתי 50 ש"ח.

שלום לכולם,

מצורפת הודעתו של עו"ד פרי נובוטני שהחליט לקחת על עצמו לטפל במקרה של בחור שהשתמש בנשק להגנה עצמית, לאחר שהותקף, ועכשיו לא רק מנסה להחזיר את חייו למסלולם ערב התקיפה, אלא גם מנסה להשיב לעצמו את האקדח שהוחרם.
עו"ד פרי נובוטני לקח על עצמו לטפל בערעור ללא תשלום, אני התנדבתי לתת עדות במידה ותידרש או חוות דעת מומחה, שוב ללא תשלום, אך נשאר עניין האגרות לבית המשפט.
קובי פרידמן ניסה לייצג את עצמו בבית המשפט, ומשראה השופט את המצוקה ואת חוסר הצדק, האריך את תוקף הזמן בו ניתן להגיש ערעור, מעבר למועד הקבוע בחוק, בתקווה שקובי ימצא לעצמו ייצוג משפטי הולם, שכאמור נמצא.
אני פונה אליכם להתגייס ולעזור, לתוצאות ההליך יש כמובן השפעה על כולנו, כנושאי נשק להגנה עצמית.
סיפור המקרה:
בינואר 2009 הותקף קובי פרידמן, תושב כרמיאל, בידי שני גברים אלימים על רקע ויכוח בעניין פגיעה ברכב.

קובי הוכה קשות בראשו ומשהתמוטט על הארץ ספג בעיטות רבות בכל חלקי גופו עד אשר הצליח לירות כדור בודד באויר מאקדח אשר החזיק ברשיון.

למרות שהמשטרה הגיעה למקום ולאחרונה אף הגישה כתב אישום נגד שני התוקפים, מסרב משרד הפנים להשיב לקובי את רישיון כלי היריה שלו אשר בוטל בעקבות המלצת המשטרה על רקע האירוע. ערר אשר הגיש קובי למשרד הפנים נדחה על רקע עמידת המשטרה בסירובה.

קובי טרם התאושש מהאירוע הטראומטי ובשל נזקים גופניים אשר נגרמו לו כמעט ולא עבד בשנת 2009. הוא מבקש לעתור לבית המשפט במטרה לחייב את משרד הפנים לשיב לו את רשיונו אבל אין כסף לשלם עבור שירותי עורך דין, האגרה והוצאות נוספות.

עו"ד פרי נובוטני התנדב לייצג את קובי בחינם בעתירה ולכן הסכום החסר עומד כעת על 2000 ₪ בלבד, אותם הסכים עו"ד נובוטני לקבל עבורו ממי שיסכים לתרום.

ניתן להעביר שיקים לפקודת עו"ד נובוטני בדואר לת.ד. 1897, רמת גן וכן לשלם בכרטיס אשראי בטלפון 03-6139444. לתורמים תומצא חשבונית מס כחוק.

כספים עודפים יוחזקו בנאמנות על ידי עו"ד נובוטני עד לטיפול במקרה הבא.

זה חשוב לקובי, אבל גם לכולנו.
בתודה,
אבי מור - מדריך ירי בכיר

lizard
30-01-10, 10:09
המציאו לך חשבונית מס?

mi88
30-01-10, 10:31
שיגיש בקשה לפטור מאגרה עם הסיפור ואם לא יקבל נראה

ניר ל
30-01-10, 11:11
לבנאדם אין 2000 ש"ח על התחת ומה שמעניין אותו זה להחזיר לעצמו כלי נשק ?

מה הוא מתכנן לעשות עם זה ? לתקוע לעצמו כדור בראש ?!

והעו"ד המוזכר מתמחה בענייני הגירה

עדיף שישיג לעצמו עו"ד לענייני נזיקין ויתבע את מי שפירק אותו... קובי פרידמן ...

אם זה המקרה ד"א - אז זה כבר לא רלבנטי :

http://www.takdin.co.il/searchg/%D7%99%D7%A2%D7%A7%D7%91%20%D7%A4%D7%A8% D7%99%D7%93%D7%9E%D7%9F%20%D7%9E%D7%A9%D 7%98%D7%A8%D7%AA%20%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7 %90%D7%9C-%D7%AA%D7%97%D7%A0%D7%AA%20%D7%9B%D7%A8% D7%9E%D7%99%D7%90%D7%9C_hd_2L34sDpGrC5mp CpWpNtHeBZ0vBcXqRMm0.html

shachar
30-01-10, 11:31
והעו"ד המוזכר מתמחה בענייני הגירה

יש לו עבר, נסיון וידע בתחום כלי יריה - מתאים לנושא

לבנאדם אין 2000 ש"ח על התחת ומה שמעניין אותו זה להחזיר לעצמו כלי נשק ?

לא יהיה לו צאנס נוסף להחזיק רשיון כלי יריה בעתיד אם לא יוחזר לו הרשיון

שני הסנטים שלי

omri_t
30-01-10, 13:13
העו"ד המוזכר כאן הוא בהחלט אחד מעו"ד הבודדים בארץ שעוסקים בתחום הנשק.
אני מנחש שלעו"ד בתחום הזה אין הרבה עבודה בארץ...

אבי מור, הוא אחד המומחים הרציניים שיש לנו בארץ לתחום הנשק, אדם ישר והגון.
באם המייל באמת הגיע ממנו, הסיפור אכן אמיתי.

בעבר, תרמתי למאבקו של שי דרומי.
כי בסופו של יום, המצב בארץ בלתי נסבל. גם בתחום ההגנה העצמית \ נשק.

מחר אברר אם יש מה לעזור גם כאן.

-->