PDA

צפייה בגרסה מלאה : אמא של חיל מחפשת מוסך לבן שללה

איריס בן דרור
08-08-04, 13:00
שלום לכולם,
אני מחפשת מוסך מורשה לסוזוקי סמוראי שנמצא בשימוש של בני החיל אבל באחריותה של אמו אובדת העצות. אשמח לקבל המלצות על מוסך הוגן ואמין באזור רמת השרון - תל-אביב.
תודה.

זאביק
08-08-04, 14:43
את מחפשת מוסך באופן כללי, או עבור בעייה מסויימת ?
ככל שנדע יותר, נוכל לעזור יותר.

k2000
08-08-04, 16:49
מוסך שאני מכיר
שמתמצא בסוזוקונים יש בתל אביב
ולבחור קוראים רוני גליה הטלפון שלו 0505-713717
אין לי ולא היה שום קשר מסחרי פשוט הייתי מרוצה מהעבודות שהוא עשה לי
מה שאני לא יכול להגיד על מקומות אחרים
(שהתקינו נעילת נו סליפ שכל היום עשתה טיקים)

חגי

itayhi
08-08-04, 21:12
אמנון מבית מעריב
אין לי מושג מה הטלפון שלו, ומעולם לא הייתי אצלו (אני מטפל לבד) אבל שמעתי עליו ניסים ונפלאות
אני בטוח שיהיה מי שיש לו את הטלפון ויכתוב אותו פה.

איתי

נ.ב. אם תיכנסי ל jeeptrip.com יהיו עוד המון המלצות

איריס בן דרור
09-08-04, 19:22
לכל הג'יפולוגים תודה על העזרה. רציתי לשתף אתכם במוסך מורשה שמצאתי. לא טיפלתי שם עדיין אבל הוא קיים וזה מה שחיפשתי, אז לידיעתכם בפתח תקוה בסגולה יש מוסך מורשה לסמוראי שנקרא מוסך דור.

AvigdorAharon
10-08-04, 13:39
מניסיוני בעבר (לפני יותר מ שנים), [/b]קשה[/b] לי להמליץ לך לגשת לשם.
לדעתי, אוטוקליניק עדיף עליו (למרות שהוא קצת יותר יקר).

אביגדור

AvigdorAharon
10-08-04, 13:40
התכוונתי לרשום לפני 5 שנים.

אביגדור

צחי_סמוראי
10-08-04, 19:16
הטלפון של אמנון 052-590207 :twisted:

אלון_ק
10-08-04, 20:41
איריס,

נמעתי מתגובה עד עתה משום שאיני מכיר מוסכים במרכז. אבל אני רואה שאת עושה משהו שלדעתי האישית הוא טעות חמורה: את מבלבלת בין מוסך מורשה ובין מוסך שעושה עבודה טובה.

כידוע לך היטב, מוסך טוב קשה למצוא. מתי מעט הם אלו שיעשו עבודה איכותית באמת, כזו שמקפידים בה על כל פרט. פחותים עוד יותר המוסכים מבין הנ"ל שבאמת מכירים רכבים ישנים ואת תחלאותיהם, דוגמת הסמוראי. לפי כל הדיווחים והתגובות שקיבלתי עד היום, אמנון מגשר מעריב (הומלץ לך פה ע"י אחר) הוא היחיד שעונה לכל הדרישות.

לא שווה להתפשר בנושא. פשרה היום תעלה בנזק מחר - ומי ייתן שיהיה זה רק נזק לרכב. לכי לטובים ביותר ואליהם בלבד, גם אם ייקח עוד שבוע למצוא אותם. גם אם זה עוד שעה נסיעה. בסופו של דבר זה יהיה זול הרבה יותר ממוסך מורשה.

אתן לך דוגמה קטנה לשירות של מוסך מורשה: הרכב שלי נכנס לטיפול 10K לפני 3 שנים, כשרכשתי אותו. בטיפול מוחלפים בין היתר מסנני הדלק. טעיתי אז כמוך היום והלכתי למוסך מורשה, מתוך הנחה שהוא יהיה מקצועי והגון, גם אם קצת יקר יותר. לא הוחלף מסנן דלק אחורי ברכב. כששאלתי לפשר הנושא, הביט בי המכונאי ושאל אותי ממתי יש שם מסנן דלק. אז לא ידעתי להשיב, היום כן: מרגע יציאת הרכב מהמפעל. זו לא הייתה האיוולת היחידה בטיפול ההוא, אך די בזו להבהיר את כוונתי. אנא, שקלי היטב את הנושא.

אלון.

נחום 1
07-02-07, 19:14
גם אני לקוח מרוצה של רוני גליה כבר כמה וכמה שנים עוד מהסמוראי הראשון שלי. כשקניתי את הסמוראי הראשון, שנת 89, לקחתי אותו ואת הבדיקה שלו למוסך מורשה לסוזוקי, כדי לקבל הערכת מחיר, הרכב היה שם יומיים (!) ולאחר מכן הוכנה לי תוכנית טיפולים בעלות של קרוב לעשרים אלף שקלים שכללה שיפוץ גיר, קלאץ', מנוע, טרנספר וכו'. חבר הפנה אותי לרוני תוך שהוא מלטף את ראשי כמו שמלטפים ילד קטן, רוני הביט בבדיקה ובטופס של המוסך ואמר "נו, טוב." עשה טיפול ליישור קו, גירז, חיזק ולשאלה 'למה הטרנפר מרעיש?' ענה שגם הוא עושה הרבה רעש אבל כמו הטרנספר, גם הוא יעבוד עד שימות וכנראה שזה לא יהיה בקרוב.יש לציין שהמוסך המורשה כנראה לא שיקר וכל מה שצוין בטופס נכון אך רוני חסך לי הוצאות רבות ומיותרות בכך שסינן ודחה את שאפשר כמו הקלאץ' שהוחלף כעבור שנה. רוני כבר לא ילד, הוא ראה את הסמוראי הראשון נכנס למכשירי תנועה עוד ב 84. את הסמוראי הישן מכרתי לאחר שנתיים של שרות נאמן, מסור ולא יקר מידי, הוא חרש את כל הארץ בגשם ובשמש וסבל את כל טעויות הנהיגה שעשיתי בהבנה מקפצת.

עידן שטיין
07-02-07, 19:36
חבל שאת לא מפרטת איזה טיפול את צריכה לעשות אבל אני מטפל אצל מורי ולפי דעתי הוא באמת אחד שמבין בסמוראי ,הוא נמצא בראשון לציון התקשרי אליו ותמצאי בחור שמבין עניין ויכול לטפל בכל תקלה ברכבים הללו זה הטלפון שלו: 057-5335353

GodsFather
07-02-07, 19:46
מצטרף להמלצות על מורי.

מנסיוני דווקא אמנון פחות - יש משהו "חאפרי" בעבודה שלו לטעמי. יצא לי כמה פעמים לשבת אצלו ולראות איך הוא מתנהג לכלי רכב שמטופלים אצלו (בזמן שאני חיפשתי אצלו חלפים כדי לטפל ברכב שלי) וגם לשאול לעצתו המקצועית בכמה בעיות שהיו לי ובוא נסכם שהתשובות שלו לא ממש תאמו את המלצת היצרן / המלצת הפורום / המלצת ההגיון הבריא והנכון...

idanw
07-02-07, 19:56
חברים.. שימו לב לתאריך ההודעה... כנראה שהחיל כבר לא חיל, ויודע לדאוג לעצמו לבד ובלי אמא... :grin:

-->