PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיוון מחשב 1227747 של ספארי שמורכב על סיקס

XPBOSS
03-02-10, 10:22
שלום רב
יש לי סיקס CJ8 ארוך ששמו עליו מערכת הזרקת דלק עם מחשב ספארי מסוג 1227747 במקום קרבורטור... לפני שנה החלפתי כל מערכת החשמל בג'יפ לאחר תקרית שריפה בתוכו ... מאז הג'יפ לא סוחב ושותה הרבה דלק ... הלכתי למוסך מורשה לג'יפ וסופה אך אמר כי המחשב שיש לו לא יכול לכוון מחשב של ספארי .... יש לכם מושג אולי איפה אני יכול לכוון אותו ??
תודה רבה מראש

נימי
03-02-10, 11:53
את המחשב עצמו אתה לא יכול לכוון (לפחות לא בקלות ולא במוסך), אולי הוא התכוון לכיוון הצתה?

אולי יש בעיה בחיישן טמפרטורה והרכב נוסע עם תערובת עשירה כל הזמן,
אולי משהו במחשב נידפק והמחשב במוד חירום, גם במצב הזה המחשב ייתן תערובת עשירה ממה שצריך.

כמה שאלות:
- הוא התחיל לשתות דלק אחרי השריפה (לא נראה לי שיש קשר להזרקה)
- האם המחשב שולט על קידום ההצתה או שהקידום נעשה בעזרת ואקום ומשקולות במפלג?
- מה התצרוכת דלק שלו?
- מה ספיקת המזרקים? מה המק"ט שלהם? (המק"ט נגמר ב 203 או ב 206)

כמה מילים לגבי כיוון המחשב עם הזקת TBI

בכדי לכוון את המחשב אתה צריך לצרוב ולהחליף ציפ, יש מישהו בחו"ל שמוכר אותם תמורת 100 דולר ולטענתו הם מכוונים למנועים של הסיקס, יש אפשרות לעשות לוגים (בתנאי שיש חיישן חמצן והוא מאופשר בציפ של המחשב) ולהתאים את המערכת למנוע של הסיקס על ידי צריבת ציפ והחלפתו בציפ שבמחשב, אני אישית התעצלתי לעשות את זה אבל מאמין שיהיה שיפור בצריכת הדלק

אתה יכול לחבר מחשב לפלג של ה ALDL עם כבל שעושים ובעזרת התוכנה WinALDL אפשר לראות נתונים של ההזרקה בזמן אמת
קישור לתוכנה http://winaldl.joby.se/winaldl_109f.exe
קישור כיצר לעשות את הכבל http://winaldl.joby.se/aldlcable.htm

XPBOSS
04-02-10, 09:01
נימי תודה רבה לך על ההשקעה אבל אני באמת מבין מעט מאוד ממה שאתה אומר ... אני כבר כמה ימים מנסה למצוא מוסך/מקום שיטפל בבעיה הזאת באיזור הצפון .... אני מחפש מישהו שמבין בכל העניין של הפיכת המנוע מקרבורטור להזרקה ... אודה לך ולכל מי שיעזור לי ... אני קצת לחוץ בזמן בגלל הטסט שיש לי השבוע הבא...

cj64
04-02-10, 13:11
יש מישהו בשם סהר .
נמצא בפ"ת יש לו את כל מה שצריך בכדיי לבדוק ולכוון לך את העינינים,טל:0505960231
ויש את יוסי ממושב גנות כנ"ל טל:0522782270
אם תרצה יש לי מחשב רזרוי ,תוכל לבוא אליי ולנסות אותו לבדיקה
גל פ"ת

-->