PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש ג'יפים קשישים נחל ארבל ינואר 2010

זיו
03-02-10, 19:47
שלום.

בשבת האחרונה התאספנו כמה בעל CJ גאים לטיול עם הג'יפים הקשישים שלנו בנחל ארבל.
מוזמנים להסתכל באלבום.

זיו

YoavR
04-02-10, 12:50
הנה הקישור לאלבום שברח לזיו
http://picasaweb.google.com/yoav.rubinstein/VintgeJeepGathering?authkey=Gv1sRgCLnX_v S7hYfKmwE#

http://lh4.ggpht.com/_loe_jn6576c/S2UQsceVHxI/AAAAAAAAAlQ/t4cDqF-RYYI/s720/IMG_3614.JPG

shmil
04-02-10, 18:17
אני רואה את הקרחת של שחר...
אמרתי לו שיבנה ויליס 4X4...

mcdonalduck
10-04-10, 04:16
ממש עושה חשק. גרמתם לי להתגעגע לקשישה שהייתה לי

jeepeto
15-04-10, 10:58
כאחד שנוהג להשתתף במפגשים אלה
לא נותר לי אלה להמליץ לכל בעלי אותם מוצגים ארכיאולוגיים מכל קצוות הארץ להגיע
למפגשים האלה, האוירה חברית חלוקת הידע עצומה והכיף בכמויות מסחריות .
במפגשי הג'יפים האלה ניתן למצוא ג'יפים אמיתיים שכבר די נדירים במחוזותינו וכן בעליהם
שגם הם דור נדיר הולך ונעלם של אנשים שחיו תקופת חיים מלאה בתוך, מתחת ,או ליד הג'יפ
אכן חוויה אמיתית. מומלץ!!!

doronseg
04-05-10, 20:28
יופי של טיול ותמונות....
בשבת הקרובה, 8/5/2010 יש טיול ג'יפים של חברי מועדון החמש. נשמח אם תצטרפו. פרטים בקרספורום.
דורון

CJ505
05-05-10, 01:46
יופי של טיול ותמונות....
בשבת הקרובה, 8/5/2010 יש טיול ג'יפים של חברי מועדון החמש. נשמח אם תצטרפו. פרטים בקרספורום.
דורון

היי
תודה על ההזמנה אני בטוח שהיא כנה ואמיתית אבל אני חש צורך עז לשתף...להתייעץ לספר ואו אוליי סתם
לקבל על הראש.....אבל קצת קשה לי עם ההזמנה הזו.....מועדון החמש.
סיפור קצרצר....(ברשותכם כמובן).......יום שישי האחרון סחבק (הדובר) עובד על הגייפ מסיים כל מיני עניינים
נשאר לו קצת זמן פנוי ומקבל החלטה לתת קפיצה לביקור במפגש הקולסאום ת"א מועדון החמש...להראות
את הגייפ, לראות גם אחרים ולהמשיך לתוך ת"א.....עד לפה נחמד......
מגיע לפתח המגרש...(זה קורה אחת לחצי שנה אצלי, מודה)....איש מועדון ניגש אלי שמאחוריו מחסום ניגש
אלי ואומר לי:
"שאני לא ראשי להיכנס, הכניסה לחברי מועדון בלבד.
אם אני רוצה להירשם הוא יפתח לי...."
אני חייב להודות שבאפתיות מוחלטת שילבתי להילוך והתחפפתי משם כאילו זה היה עוד פתח ביוב במסגר
פינת שווניצינו שצריך לעקוף.
תוך כדי נסיעה בשדרות רוטשילד (גייפ,פתוח,שישי,אחלה מזג אוויר,חמים ונעים) אני
מנסה להבין למה מועדון שבעצם מנסה לייצג אותי, גורם לי להרגיש כל כך לא לרצות להיות בו.(#$%&$)
איך הגיע המצב שגוף שהמכנה המשותף שלי אליו "בתיאוריה" הוא הרחב ביותר אבל אף
פעם לא גרם לי להיות רצוי, ותמיד הרגשתי או שאתה חבר או שלא רוצים לראות אותך...
כיום אני בן 35 מגיל 19 בערך יש לי (של אחי : ) את ה- BSA הראשון...ונגיד סוסיתא נגיד גם חיפושית..ונגיד
X3..וכבר כחייל תמיד הרגשתי חוסר חיבור למוסד הזה...כולל גם תקריות שלא ארחיב אליהם...
ווידוי נוסף...מודה שכיום באמת אני יכול להרשות לעצמי את חי השקלים (350 סכום עגול) חברות
במועדון.....לזכות המועדון באמת גם עומדות זכויות רבות...בנושא הטסטים והאגרה ונושאים שהם סך הכל
הצליחו לקדם....אז כאן אני שואל תעצמי...מה לא בסדר ...למה עדיין אין לי חשק ואני לא רוצה לשלם להם
דמי מנוי ולהרגיש שייך לקבוצה הזו....לא מעוניין.....
פעם בכמה שבועות יוצא לי, גם להגיע למועדון החיפושיות....הרי לא נקפח תחיפושית (כבר שנה על בלוקים)
איזה כיף שם ממש ללקלק תאצבעות......

אז למה אני מחרטט אתכם בכל הסיפור הזה...

א. לא ממש יודע
ב. שלא תגיעו למגרש ה-5 בטעות אם לא נרשמתם בזמן.
ג. כי אני רוצה שמישהו יקום ויגיד לי שאני טועה.
ד. צודק.
ה. צרמה/הפתיעה אותי ההזמנה....אחרי שער סגור פתאום מזמינים אותי....
ו.כי אני יודע שגם שם יש בני אדם נפלאים שאוהבים רכבים.
זין. אף אחת מהתשובות אינה נכונה :)

בברכת כמה שיותר מפגשים ועם כולם.

א שרמן

*למפגש הקשישים הקרוב אני יגיע גם ברגל..... יצאתי דביל ונשבר לי נדנד בפסנתר יום לפני יציאה של המפגש הקודם :oops:
*שוב מתנצל בכנות בפני חבר המועדון שמזמין לטיול הטענות שלי בהחלט לא מופנות כלפיך...נהפוך הוא...שאפו...

זיו
07-05-10, 00:15
רק כדי לצנן קצת את הרוחות בביצה הקטנה שלנו:
אין לנו קשר למועדון ה-5 וגם אין לנו שום דבר נגדו. המועדון קידם הרבה מאוד דברים בתחום רכבי האספנות וכדאי לומר למנהליו לאורך השנים תודה רבה.
זכותו של כל אחד להתאגד ולהתגודד איך שבא לו.
המפגשים שלנו פתוחים לכל הזרמים, הדתות, האגודות והעדות - רק שיהיו בעלי ג'יפים ישנים (אספנות) עד לשנת 76 בערך ... למה? כי נעים לנו בעיניים לראות חבורה של ג'יפים קלאסיים.

כמו שכבר פורסם כאן, מי שמעוניין מוזמן להגיע בשבת 22.5 למפגש שלנו באיזור יערות מנשה.

עד כאן.
זיו.

-->