PDA

צפייה בגרסה מלאה : הג'יפ של רסטה

טלסקופ
09-02-10, 19:02
שלום לכולם.

אני לפני שיפוץ קוסמטי של הסופה, ויש לי כמה שאלות:

1. במפגש ג'יפולוג האחרון נצפה הג'יפ של "רסטה", בגוון שמאוד מצא חן בעיני:

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=mifgash2009_post/annual%20meeting%20050.JPG

מישהו יודע איזה גוון הצבע? (צהוב מדברי אולי?)

2. הסופה שלי צבועה בצבע מג"ב, ועליו שכבה דקה מאוד של צבע - ספריי - בחמש - שקל. האם יש המלצות לצבע פריימר ספציפי שכדאי להשתמש? היכן מומלץ לרכוש בחיפה או בנתניה?

3. אשמח לשמוע המלצה על חנות לצבעים באיזור חיפה שיוכלו להכווין אותי בצעדי הראשונים בפחחות (וגם, כמובן, למכור לי צבע...)

תודה לכולם,
יובי

six 4 life
09-02-10, 19:07
הסופה לא של רסטה אלא של אחד בלאגניסט כאן :twisted:
הגוון הוא משהו בין חום מדברי לקרם, אין הגדרה מדוייקת, תוכל לבחור ממניפת צבעים אצל הפחח או בחנות צבעים שבה תרכוש את הצבע, את הגוון שהכי נראה לך.

טלסקופ
09-02-10, 19:29
אשמח לדעת מיהו הבלאגניסט בר המזל...

kobiarava
09-02-10, 19:52
עיתונאי רכב מוכר, חובב שוטרים וגנבים...

kobiarava
09-02-10, 20:00
בעניין הצביעה, אתה בכל מקרה תצטרך, לפני הפחחות, לשייף היטב את השטח ולהסיר את כל ה"ספריי בחמש שקל", אלא אם כן אתה סומך עליו כתשתית לצבע החדש שלך. השיוף של הספריי לא צריך להסיר גם את הצבע המקורי, אבל כן "לפצוע" אותו, כלומר לשחוק את השכבה העליונה שלו ע"מ לאפשר קשירה טובה יותר של הצבע החדש. אחרי השיוף אתה מבצע פחחות, שיוף והחלקה, יסוד פילר, שממלא את השריטות מהשיוף ויוצר משטח אחיד, תיקוני ביקורת לפי הצורך, שיוף סופי ולבסוף צביעה בצבע עליון.
אם תרצה ייעוץ נוסף וירידה לדקויות, רק תגיד...

בהצלחה-קובי

טלסקופ
09-02-10, 20:12
אני מבין שהסופה שייכת לאחד ממנהלי פורום באתר שנקרא ג'יפולוג או משהו כזה? אני מקווה מאוד שהחתימה "מוות לגנבים" היא לא בגין הסופה הזו...

אם תרצה ייעוץ נוסף וירידה לדקויות, רק תגיד...

הנה, אני אומר. יש צבע יסוד פילר שאתה ממליץ? היכן כדאי לרכוש? כיצד שייפת את הסופה הישנה שלך זצ"ל (הצהובה), כדאי להשקיע במברשת שמתחברת לדיסק? אם כן - מה לרכוש?

בהצלחה-קובי

תודה. נראה לי שאני אצטרך את זה.

kobiarava
09-02-10, 21:51
אהלן יובל

את הליטוש מומלץ לעשות במלטשת מסתובבת (או רוטטת, אם אין ברירה), עם נייר בגרעין 120-160 בתור התחלה, ואז לרדת בגודל הגרעין עד 300 בערך לפני הפילר. אין צורך במכונה לשיוף אחרי הורדת הצבע, למעט במצבים של צורך להוריד חומר רב במהלך הפחחות. בין שכבות הפילר והביקורת ממשיכים בנייר העדין, לפני הצבע העליון עוברים לנייר מים בגרעין 400-800. במברשת מסתובבת לא הייתי ממליץ להשתמש אלא במקרים קשים, כמו המצב שבו היתה הצהובה ז"ל בתחילת הדרך.
לגבי הפילר, אני השתמשתי בפילר אקרילי בהיר, הבחירה בין בהיר לכהה היא בהתאם לצבע העליון.

קובי

עמית ש
12-02-10, 11:01
יוב סחטן אני רואה שאתה הולך עם זה עד הסוף אם כבר אתה משקיע כדי לבדוק את המצב הפח והחלודה שלא יתחילת להתנפח לך יומים אחרי הצבע

בהצלחה!!!!!!

דרור ברלי
13-02-10, 21:09
אני מבין שהסופה שייכת לאחד ממנהלי פורום באתר שנקרא ג'יפולוג או משהו כזה? אני מקווה מאוד שהחתימה "מוות לגנבים" היא לא בגין הסופה הזו...

אתה אל תפתח לי פה לשטן... כי כמה מנוולים כבר ניצפו מרחרחים סביב הקורבן המיועד, שממוסמר למקומו בכמה טונות של ברזלים. גם הצבע כרגע נוטה יותר לכיוון החום-בוץ... עוד לא הגיע זמן המקלחת השנתית.
למיטב ידיעתי צבע הקרם הזה הוא גוון מקורי מתע"ר. בטח משהו מסדרת "איתן" של "טמבור". גם צדי ברסטה אוהב את הגוון הזה ומשתמש בו המון לצביעת כלים שהוא משפץ. אתה יכול להתייעץ איתו (הג'יפ שלי אגב, לא עבר אצלו. סתם מדבקה)

טלסקופ
14-02-10, 19:58
יוב סחטן אני רואה שאתה הולך עם זה עד הסוף אם כבר אתה משקיע כדי לבדוק את המצב הפח והחלודה שלא יתחילת להתנפח לך יומים אחרי הצבע

בהצלחה!!!!!!

אני מקווה שאתה זוכר מי הכניס לי את הג'וק לראש...
מצב החלודה נבדק, ואחרי שסיימתי לבכות הבנתי שאני הולך להתאמן טוב טוב על ריתוך השלמות פח...

-->