PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהת סונומה 2X4

מידן פרטוש
15-02-10, 20:33
אני רוצה להגביה את הרכב לא ממש גבוה ממש קצת יש אפשרות זולה ? אבא שלי מסגר אם זה עוזר ..
דבר נוסף- יש איזושהיא דרך לעשות שהמד לחץ שמן ומד החום יהיו מדוייקים?

lowrider
19-02-10, 09:05
כן וכן,
הגבהה אחורה היא דיי פשוטה, שני אוקלונים בין הדיפרנציאל לתושבת של הקפיץ ו-U בולט חדשים. קדימה קצת יותר מסובך מכיוון שהסרן לא חי, אבל אותו רעיון פחות או יותר.
יותר פשוט - אוקלונים לתושבות של הבודי על השאסי - נראה גבוה יותר אבל אפשר להגיד שזה "לשחק בכאילו" כי השאסי נשאר באותו גובה. למוט ההגה יש מספיק אורך, סה"כ דורש השקעה מינימלית.
שעונים מדויקים - אפטר מרקט.

מידן פרטוש
20-02-10, 20:39
כן וכן,
הגבהה אחורה היא דיי פשוטה, שני אוקלונים בין הדיפרנציאל לתושבת של הקפיץ ו-U בולט חדשים. קדימה קצת יותר מסובך מכיוון שהסרן לא חי, אבל אותו רעיון פחות או יותר.
יותר פשוט - אוקלונים לתושבות של הבודי על השאסי - נראה גבוה יותר אבל אפשר להגיד שזה "לשחק בכאילו" כי השאסי נשאר באותו גובה. למוט ההגה יש מספיק אורך, סה"כ דורש השקעה מינימלית.
שעונים מדויקים - אפטר מרקט.

תודה רבה על התשובה חשבתי על הגבההת בודי השאלה אם אין דברים שצריך להאריך יחד עם זאת ?
לגבי ההגבהה האחורית לא הבנתי ממש אבל אני חשבתי על משהוא כזה כמו שני הH האמצעיים

morenox4
22-03-10, 20:21
תודה רבה על התשובה חשבתי על הגבההת בודי השאלה אם אין דברים שצריך להאריך יחד עם זאת ?
לגבי ההגבהה האחורית לא הבנתי ממש אבל אני חשבתי על משהוא כזה כמו שני הH האמצעיים

כן לך על זה ,פשוט וקל תחליף את השקלים, אבלה יכול להכין זוג כמו בתמונה , קדימה יש לימתוח מוטות פיטול ותקבל עד 5 סנתימטר.

asafk
22-03-10, 22:23
אחורה - הגבהה פשוטה ולא משהו היא על ידי "כריות" שבנויות מפרופיל מרובע, בין הקפיץ לסרן, ויובולטים ארוכים (קפיץ מעל לסרן, כן? ). הגבהה יותר טובה היא על ידי ערגול של הקפיצים שכנראה גם ככה עייפים ושקועים.
מלפנים הדבר הנכון לעשות הוא להרכיב ספינדל של 4X4 או-יותר טוב- דרופ-ספינדל שבא כחלק מקיט הגבהה (יש בארץ ייבוא של fabtech).
(ככל שאני זוכר ואולי אני לא זוכר, בסונומה זה דוקא סלילים ולא מוטות פיתול כמו בGMים האחרים)

יש הרבה קיטים יעודיים דווקא ל2X4 כי זה היה פרה-ראנר די נפוץ.

אסף.

-->