PDA

צפייה בגרסה מלאה : טראנו אוכל דלק

udipar
18-02-10, 03:21
שלום לכולם

יש לי ניסאן טרנו שנת 1996 קצר בנזין, הכל היה בסדר גמור הרכב היה אוכל 1 ל- 8 עירוני וכמעט 1 ל- 12 בחוץ, עד שנתקעתי יום אחד כי נתפסה המשאבת דלק, החלפתי אותה בחליפית בגלל עניין של זמן (הייתי חייב את הרכב) ומאז התיקון הרכב זולל 1 ל-5, כאשר נכסתי למוסך מורשה וסיפרתי להם מה שקרה הם אמרו כי טיפלו לפני יום ברכב עם אותה בעייה אבל הבעייה הייתה במערכת האוויר או הוואקום, הם רוצים 200 ש"ח לשעה לא כולל מע"מ רק לבדוק איפה הבעייה. אני אובד עצות מצד אחד להחליף את המשאבה יעלה לי בסביבות 1800 ש"ח, מצד שני להכנס לטיפול יכול להגיע גם ל- 3000 ש"ח, ושניהם ביחד זה כבר אוהו. האם מישהוא נתקל בבעיה כזו ויש לו פתרון או מישהוא מכיר מוסך זול יותר אבל אמין. אשמח גם לספר רכב עם פירוט של המנוע כך שאולי אוכל לעשות משהוא בעצמי.

תודה רבה לכולם

shahav
19-02-10, 09:24
המספרים שלך ניראים לי קצת מוגזמים. הם מתאימים לרכב סולר שנוסעים בו בלי ברקס, כמו סבאלה לאט, אבל ממש לאט. לא לרכב בנזין...
אך בדקתה את הצריכה? תוודא שאתה מישתמש באותו "דרך" לבדיקת הצריכה לצורכיי ההשוואה.
אוליי שיניתה את הרגלי הנהיגה שלך?

אחד ל 5 בעיר זה סביר לגיפ 96 בנזין.

רבין

meir alony
19-02-10, 15:43
הייתה לי בדיוק אותה הבעייה בטראנו 96 ואני שילמתי למוסך המרכזי 200 ש"ח בכדי שימצאו את הבעייה אך הם סתם לקחו 200 ש"ח ואמרו שהרכב בסדר לגילו.

הלכתי למכון קרבורטורים שאמר שיש CO גבוהה כלומר אכילת דלק לא מוצדקת.

הלכתי למוסך "אפק" ביפו ושם יורם חיבר מחשב לרכב ותוך מספר דקות קבע שחיישן חמצן הלך, החלפתי חיישן חמצן והרכב חזר למצבו המקורי.

חזרתי למוסך המרכזי ודרשתי את ה-200 ש"ח בחזרה וגם קיבלתי.

מאיר

אלדר
19-02-10, 15:45
צריכת הדלק בטראנו קצר בנזין 1 ל 6 בעיר.
1ל8 -9 מיחוץ לעיר היא סבירה ביותר.
מדדתי עשרות פעמים צריכת דלק.
קשה לי לאמין שהצלחתה להגיע לצריכת דלק של1 ל12 מחוץ לעיר.

meir alony
19-02-10, 15:59
צריכת הדלק בטראנו קצר בנזין 1 ל 6 בעיר.
1ל8 -9 מיחוץ לעיר היא סבירה ביותר.
מדדתי עשרות פעמים צריכת דלק.
קשה לי לאמין שהצלחתה להגיע לצריכת דלק של1 ל12 מחוץ לעיר.

כל נהג וצורת הנהיגה שלו.
בטראנו שהייתה לי 96 בנזין ארוך הייתי מגיע ל-10 ק"מ לליטר מחוץ לעיר.
אני פשוט נוהג רגוע.

מאיר

-->