PDA

צפייה בגרסה מלאה : רקוויאם לג'יפולוג

lizard
21-02-10, 07:05
לאחר שצנזרו אותי למרות שלא השתמשתי בשפה בוטה או עברתי על חוקי הפורום אין לי מה לומר פרט לזה ש:

1. כנראה שאם אתה חבר של מנהל או מנהלי האתר אז גם אם יש עליך ביקורת נכונה ואמיתית אז אתה לא צריך לדאוג כי הם כבר ידאגו למחוק אותה.
2. אם אתה נוכל, רמאי או סתם שקרן ואתה לא רוצה שידעו על זה, תהיה חבר של מנהל או מנהלי הפורום.
3. אסור שתהיה לך דיעה אישית על מישהו שיש לו מקורבים או חברים בהנהלה כי זה אסור. אסור שלחברים באתר הזה תהיה דיעה אישית אם היא נוגדת את דעת המנהלים.
4. האתר הזה מזמן הפך להיות במה אישית למנהלים שלו ולחברים שלהם ולא מקום שאפשר באמת לקבל חוות דעת או דיעות של אחרים.

וכן, יש לי משהו אישי נגד אותו אדם, עדיין לא עברתי על חוקי הפורום ולא השמצתי. כל מה שכתבתי זה שלדעתי יש טובים ממנו.

tzagi
21-02-10, 07:35
מיכה,
אתה יורה מהמותן.
כידוע לך, לפני שנים היה פה חבר של מנהלים שדרש קצת החזרה למציאות, בלשון המעטה. ולא היה כל בעיה להעביר ביקורת, כשנעשה עם עובדות וטעם טוב.
מנסיוני, כשמצנזרים, וזה לא קורה הרבה, יש סיבה טובה.
בדוק את מה שכתבת, (ואין לי מושג על מה מדובר) ואל תיקח את זה אישית, להפיץ האשמות שאין להוכיח......לא עושה טוב לאף אחד, ובטח לא לך.

lizard
21-02-10, 07:40
כתבתי, יש לי תצלומי מסך, שאני ממליץ על מישהו ושלדעתי מישהו אחר יהיה סוג של פשרה.
ותאמין לי שיש לי סיבה מוצדקת לחשוב ככה. גם במישור האישי וגם במקצועי אבל לא את זה ולא את זה כתבתי כי באמת זה לא היה לעניין.

מזה עשו מטעמים.

tzagi
21-02-10, 07:56
יש לך נסיון רע עם אדם? קורה.
למה שלא תתעד את הנסיון, תכתוב בדיוק מה קרה, וצרף תמונות להראות על מה מדובר.

כמו כן, תן לאדם הזדמנות להגן על עצמו ולספר את הצד שלו, כידוע לך לכל מטבע יש 2 צדדים.

מקובל עליך?

עריכה:
אני עכשיו ראיתי שרשור ויש לי הרגשה שזה זה
להסביר לך למה נמחק?
זה נשמע מאד (לפחות לי אישית) שאתה ניסית לדחוף את עצמך לרשימה, אך עשית את זה ע'י ירידה על מישהו אחר (אני צודק? שאלה למי שמחק)

גיא
21-02-10, 08:14
מיותר לגמרי

אם אנחנו לא יכולים לראות את השרשור שרק ג'ו יכול לראות
אני לא חושב שאנחנו צריכים להיות חלק מהדיון הזה

לא מכיר את ארנון ולא מכיר את מיכה ולא רוצה לדעת את החרא הזה.

האח הגדול תראו בטלויזיה שלכם ותתנו את האפשרות למי שחושב שזה זבל לא להיות חלק מזה.

אני בעד למחוק את השרשור הזה ותסגרו את העניין הזה בפנים.
מיכה אם יש לך משהו אישי נגד בן אדם , אז מה אתה כותב על זה בפורום ציבורי ?

lizard
21-02-10, 08:18
ממש לא, הם מחקו את מה שכתבתי ואת מה שבא לאחריו.
מה שכתבתי היום היה רק כדי לדעת על מה הבחור מדבר מתוך סקרנות אישית. אני חושב לבנות לעצמי משהו דומה וכנראה גם באותו סדר גודל.

אם הייתי רוצה לבנות לו משהו אז הייתי כותב.

חוץ מזה, וזו הפואנטה לדעתי. לא לכלכתי על אף אחד. אפילו לא רשמתי שם של מישהו בהודעה שלי, פרט לשמו של זה שאני כן ממליץ עליו לאור עבודותיו האחרונות שהתפרסמו פה בפורום.

בקשר לכתוב פה על כל מה שקרה ביני ובין אותו אדם, אפשרי אבל אני מאמין שזה יצונזר גם כן אז אני לא רואה בזה כל טעם. כבר דברתי עם המון אנשים שאמרו לי שאני צודק ושמה שהוא עשה היה לא בסדר. (אני לא חושב שמה שהוא עשה היה בכוונה אבל עדיין הוא נתן מלה, קיבל כסף ולא עמד במלתו וההסכם "פשרה" שלו היה מגוחך)

lizard
21-02-10, 08:20
אני כותב את זה כדי שאחרים לא יעשו אותה טעות ויסמכו על אותו אדם.

הפורום הזה מלא הודעות שמן נחשים ומשום מה אותם לא מוחקים או מצנזרים. מה שהאיש הזה עשה לא שונה בהרבה משמן נחשים.

tzagi
21-02-10, 09:02
אתה ממש, אבל ממש מפספס את הפואנטה,
והחתימה שלך רק מוסיפה שמן למדורה.
יש לך בעיה איתו? יופי. הסבר נמק ותראה הוכחות.
לעשות מה שאתה עושה, נקרא "הוצאת דיבה", ובלי להכנס לויכוח מי צודק כי כרגע זה לא רלוונטי.
ולדעתי הלא מלומדת, זאת הסיבה שהתגובה שלך נמחקה.
תאר לעצמך, שמישהו יכתוב אחרי כל תגובה שלך " בבקשה לא להתיחס למה שמיכה כותב, הוא שקרן ורמאי"
אתה תצפה מהמנהלים לא למחוק את זה? או שתדרוש מהם למחוק?

גיא,
אם אני רואה אתה גם רואה, ואם לא, יש לך בעיה....ותרשה לי להתעלם.

גיא
21-02-10, 09:09
ג'ו יקירי ...
תתעלם ממה שבא לך :) באמת ...
אם זה היה מעניין לי את קצה ה *** הייתי אולי טורח ומחפש.

זה לא מענייןא ותי בדיוק כמו שהאח הגדול לא מעניין אותי.

זה ליכלוך. אם הוא צודק וגם אם לא - זה לא משנה בכלל.

זה לא משהו שאני הייתי רוצה לקרוא פה.

גם השירשור הזה מיותר לגמרי.

אתה מוזמן למחוק אותו לטעמי. :) ולך לישון .. נדמה לי שממש ממש ממש מואוחר אצלך שם לא ? :)

UNIX
21-02-10, 09:22
ג'ו איך אתה שם לב לפרטים של חתימה וכו'
אתה הורג אותו
התמונה שלך בכלל מצחיקה
מיכה עזוב אותך שטויות
יש לך בעיה עם מישהו סגור את זה איתו במציאות ולא על דפי האינטרנט

mi88
21-02-10, 09:33
רגע אני מבין נכון? המלצת על אדם רק לפי תמונות של עבודות? לא היה לך נסיון אישי איתו?

זה מה שהתכוונתי כשכתבתי, שהמלצות יש לבדוק טוב כי מה שמתאים לאחד לא מתאים לשני ולהיפך. וצריך לבדוק מה לא היה טוב או מה היה טוב.
אם הסכסוך כלכלי אז המקצועיות כנראה בסדר.

אותי מוחקים כדבר שבשגרה,לא נורא. בכיף.קוראים לי קשקשן, לא נורא, בכיף.

נותנים למישהו יהיר ושחצן שיודע הכל ללכלך עלי, ואותי מוחקים, לא נורא, בכיף.

נו מילא דעתי על העניין נכתבה, כך הכל ברוח טובה.
אל תהיה ממורמר ידידי, זה לא בריא. תחייך כשזה קורה כנראה מתייחסים ברצינות למה שאתה כותב כי אם זה לא היה נוגע לא היו מוחקים.
הפורומים כאן פעילים מאד ואפשר ללמוד מהם הרבה מאד. רק תיקח בערבון מוגבל המלצות על אנשים כי אולי יש אנטרסים.

קדימה לעבודה, שבוע טוב לכוווווווווווולם.

משה

חנן-ג'יפולוג
21-02-10, 11:46
יש לכם תלונה על מישהו? פנו למועצה לצרכנות או לפורום מתאים. מכיוון שאין לי כל עניין לנסות להבין מה נכון בכל השמצה ומה לא, ואין לי כל עניין לראות זבל כזה באתר, אז אני מחקתי את ההודעה שלך, ואם תנסה לעקוף את זה שוב על ידי החתימה שלך, מיכה, אתה עלול גם להיחסם, זמנית או לצמיתות.
ובקשר להשמצות האישיות כלפינו, אנשי מערכת ג'יפולוג: משני הצדדים, הצד היחיד שאני מכיר ושיצא לי לעזור לו, וירטואלית וגם פיזית על חשבון זמני הפנוי, זה דווקא אתה. מאכזב לראות תגובה כזו דווקא ממך. אנשים שהשמיצו אותך נמחקו ונחסמו בדיוק כדי למנוע זבל בסגנון הזה בפורום.

-->