PDA

צפייה בגרסה מלאה : קשקאי

sail
21-02-10, 11:29
אני רוצה לקנות רכב גבוהה ושוקלת רכישת קשקאי 2X4 חדש לשימוש יום יומי ולשבילים בטיולי סוף שבוע (לא שטח).
ממה שקראתי הבנתי שמדובר ברכב בטוח(5 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק לשנת דגם 2007) ובלי הרבה תקלות. לקחתי את הרכב לנסיעת מבחן בעיר י ואהבתי.רציתי לקבל דעתכם לגבי טיב רכב זה. בנוסף, האים כדאי לחכות לדגם 2010? מתי יגיע לארץ?
אם לדעתכם עדיף רכב אחר- אז איזה ולמה?
תודה רבה לכל מי שיכול לעזור לי

דרור ברלי
21-02-10, 12:21
מה זאת אומרת "טיב הרכב"?

איך נראה? שאלה של טעם. בעיני ממש אוטו יפה, ואני כנראה לא לבד בדעתי.

איך מתנהג? על הכביש זה פרייבט. נוח, אוחז היטב באספלט, מרגיש בטוח. גם בשטח זה פרייבט, כלומר - לא יגיע רחוק יותר מפרייבטים. הבחירה בדגם 2X4 נכונה לחלוטין, כי לדגם 4X4 אין אפילו שמצוץ של יכולת "עבירות". כל טוסון מרגיש כמו רכב עבירות אקסטרים לעומתו.
יש לו גיר רציף שבעיני הוא יצור משוקץ. גם אוטומטי, גם טוחן את הראש עם רעש מנוע מוגזם, גם זולל דלק וגם מתחמם בשטח בכל מאמץ קטן. מי צריך את הטכנולוגיה המיותרת הזו? למהנדסי הרכב פתרונים.

האם אמין? אולי. לך תדע. זה דגם שנוסע בישראל שנתיים בערך? בינתיים ללא בעיות. אבל בעיני, זה לא מספיק זמן כדי לדעת אם יחזיק מעמד או לא ולחרוץ את דינו לשבט או לחסד.
מצד אחד - הוא בנוי היטב ומרגיש איכותי, ונושא סמל מותג יפני בעל מוניטין.
מצד שני, כמה מותגים יפניים בעלי מוניטין מתגלים לאחרונה במלוא קלונם, כלומר - כל אגדות ה"אמינות היפנית" האחת והיחידה מוכחות אחת-אחת כבלון נפוח, משולל כל תוכן וללא שום אחיזה במציאות העכשווית. מה שהיה פעם, לא כל כך נכון היום.

בקיצור - לצרכים שלך, יופי של רכב. איך יתנהג בעוד כמה שנים? ימים יגידו.

sail
21-02-10, 13:02
תודה רבה!

danielw
22-02-10, 18:52
פורסטר!

ש01
23-02-10, 15:31
דרור, שכחת דבר חשוב - השירות של קרסו
יש אומרים שזו הסיבה הטובה ביותר להתרחק מהרכבים שלהם...
(לא סתם הפרסומת אומרת - לא רואה מוסך...).

דרור ברלי
28-02-10, 20:51
לא שכחתי כלום.
או שהאוטו טוב, או שלא.
אף אחד לא מכריח אותך לטפל במוסכי היבואן. כל מוסך מורשה ניסאן ייתן שירות לקשקאי.

הקשקאי חדש יחסית. שנתיים בערך על הכביש גם בעולם. עד כה ללא בעיות כרוניות ידועות
(או שאני טועה ומישהו יעדכן אותי)...

-->